Януарски бебета - тема 3

  • 16 380
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 278
Вкъщи спи с чувалче на Angel Baby, но не това което се води зимно, а есенното ( 1тог.). Вечер не иска да го облича, но като заспи му го слагам и така съм мн по спокойна. Иначе постоянно се отвива. При нас в спалнята е 22-23гр, но не е достатъчно само по ромпър, а и друго си е да си завит с нещо. Чувалчето по мое мнение е мн добро. Взех го от една мама втора ръка за 25лв , която въобще не го е ползвала и си е напрактика ново.

# 736
  • Мнения: 42
Супер, мерси че ми казахте, защото много се чудя. И аз мислех от angel baby-тата да взема есенното точно, гледах че за 22-24 градуса трябва да е без гащи и с дълъг ръкав под чувалчето. Може да пробвам, защото не издържам вече да ставам нощем, въпреки че то може въобще да не е проблемът в температурата Grinning

# 737
  • Мнения: 900
И моите не търпят никакви завивки. Понякога гледам заспало, викам си сега ще го завия, емииии на секундата се събужда и започва да рита завивката. Интересно цяла нощ отвито, като му пипна краката и ръцете- топли. Как не им става студено на тези деца незнам. Темп. Е около 23 градуса.
Купих чувалче с крачета и пак греда. Девойката уж й хареса, облякох, обаче като си легна с него, се разплака. Седна в леглото, плаче, свали ципа до някъде, но не можа да го съблече и само повтаря „мамо ципа...”, дърпа го и плаче. Ами дожаля ми и го съблякох. Младежа пък, само като ме видя да се приближавам към него с чувала и избяга крещейки от ужас. Една приятелка ме майтапи, че имат циганска кръв за това все им е топло Simple Smile Какво ще правя незнам, смятам голямата зима, пак да ги пробвам с чувала, ама ще видим.

# 738
  • Мнения: 1 513
Трудно ще свикнат на тази възраст вече с чувал, но не пречи да опитвате повече пъти.
Моят младеж от бебе е е чувал и е свикнал. Даже като му се доспи ми го носи да го обличам.
Спим на 22, макс 23 градуса. Облечен е по боди с дълъг ръкав само и с есенния чувал на ангел бейби- 1тог.

# 739
  • Мнения: 42
Да, сигурно наистина ще е трудно, чак не знам дали си заслужават усилията и парите. А тези ципове имате ли представа дали убиват? Защо моето дете спи най-често по корем, със сигурност няма да й хареса ако й убива. Другият вариант е у баба й има чаршаф с връзки да се завързва за леглото, но при нас няма как да се ползва, защотохтя като се събуди иска да идва в нашата стая и веднъж след като сме й смъкнали преградата на леглото няма как да я ограничим вече със завързани чаршафи и прегради.

# 740
  • Мнения: 4 660
Януарчета 🍁🌦️🌬️❄ … ;️- тема 4

Последна редакция: пт, 22 окт 2021, 07:24 от kikair

Общи условия

Активация на акаунт