„Отдел Издирване“ - новият български сериал на NOVA от 26 февруари тема 1

  • 32 710
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 559
Записвам се и аз да следя темата Smiley

Актьорският състав ми харесва, дано и сюжетът да е заплетен и интересен.

# 46
  • Мнения: 9 484
Явно и аз трябва график да си направя кога какво гледам 😁

зарадвах се, че нищо не съвпада, обаче сега се светнах, че Съни бийч и Отдел издирване са в петък от 21ч
много несправедливо 😒 😄 искам да ги гледам и двата, нищо че СБ започва от начало.

# 47
  • Мнения: 9 028
И аз това се притеснявам Joy
Но те май и риалитито и Белези пак ще са в един час.

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ох! Много трудно с тоя пролетен сезон, да.
Засега "графикът", който сме си съставили е гледане на Капки, ОЖ, Един за друг, Братя, All inclusive и Отдел "Издирване" по телевизията. А през уикенда - на запис ще са Белези, Бригада Нов дом, Съни бийч и Братя (през седмицата ММ не го гледа, пък аз наваксвам миганията Satisfied). Ще видим дали ще сработи.

# 49
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Доста амбициозно.
Аз съм на непрекъснат график, на смени, тъй че съм заложила само на 4-те сериала - ОЖ, Братя, Отдел "Издирване" и Белези.
Като последния ми е под въпрос, не знам дали ще ме грабне, а и час и половина за епизод са ми много.

# 50
  • Мнения: 1 211
Час и половина е типично за БТВ. Едно време "Стъклен дом" беше 2 часа и не ми пречеше, даже напротив, беше идеално. Ако сериала е хубав си заслужава. Мен ме мъчат с половината час на "Братя". Докато се завъртя и епизода свършил.

# 51
  • Мнения: 548
Не забравяйте и новият БГ сериал по БНТ - „Порталът“, който всъщност не знам кога ще стартира и дали ще е този сезон, но ще е много необичайна фантастика и мой любим тип филми, а именно пътуване във времето Simple Smile

# 52
  • Мнения: 9 484
Той май ще започне чак през април, има време да го включим и него 😁

Последна редакция: чт, 11 фев 2021, 09:49 от Вαнилия

# 53
  • Мнения: 880
Турските ги влачат 3 часа с рекламите, а после като ги качат в ютуб са около 2 часа и до 20 минути.
Този българския с час и половина може да се гледа и от интернет, ще е час и 15 мин. максимум. Wink

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не забравяйте и новият БГ сериал по БНТ - „Порталът“, който всъщност не знам кога ще стартира и дали ще е този сезон, но ще е много необичайна фантастика и мой любим тип филми, а именно пътуване във времето Simple Smile
Освен написаното от Ванилия, някъде бях чела, че "Порталът" ще е 6 серии. Все ще ги "вместим" някъде Grinning

# 55
  • Мнения: 9 484
Денят на бащата майв къснен час го излъчваха и то в неделя, ако и този е така, няма да се застъпва с друг.

# 56
  • Мнения: 1 560
Записвам се и аз. Ще гледам ОЖ, Отдел Издирване, Съни Бийч и евентуално Белези.
П.С. О, пропуснах и Мастършеф!

# 57
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 775
Записвам се в темата, но ще видя кога ще мога да го гледам. По-скоро на повторения. Не ми е приятно едни и същи хора да се снимат заедно и то все съпрузи Simple Smile, но все пак ще дам шанс. "Дяволското гърло" не съм го гледала. Няма лошо да бъдат с еднаква схема, ако е кадърно направено.

В петък обаче ще заложа на Съни бийч, искам нещо разтоварващо, цветно и весело.

# 58
# 59
  • Мнения: 1 740
Ето още малко подробности за сериала:

https://m.24chasa.bg/ojivlenie/article/9531008

Общи условия

Активация на акаунт