Отговори
# 15
  • Мнения: 1 109
Привет, Алекс благодаря за новата тема!
Време е да отстреляме кокошката, да си върнеме настройките, защото и нашите нещо се бъгнаха, и най-вече тези на Серкан да бъдат ето така:

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 16:13 от teseto

# 16
  • Мнения: 1 130
Благодаря за новата тема! ❤
Да коментираме много романтични и любовни моменти между ЕдСер!

# 17
  • Мнения: 9 530
Алекс Hug , чок мерси Heart Eyes Heart
Еда така ще разбие на Робо настройките отново  ,че ще му изгорят всички платки Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 5 740
От епизода утре според мен ще добием представа накъде отива сериалът. Наистина препускат през събитията. Ако предвиждат още 5 епизода и финал, то Серкан ще започне бавно, но сигурно отново да се влюбва в Еда и ще видим това още утре. В другия епизод ще е дефинитивно влюбен, а в края му сигурно ще си върне паметта. И след това ще имаме 3 епизода, в които ще се бори да си върне Еда, ще видим Селин какво я очаква, какво ще стане с второстепенните герои и бити. Финал. Simple Smile Ако предвиждат обаче повече епизоди, действието няма да тече така забързано и ще изпипат детайлите. На мен, честно казано, ми се иска да имаме около 10 епизода още. За да могат да обърнат малко внимание и на второстепенните герои, а не само на Серкан и Еда. Защото иначе сериалът ми изглежда претупан и недомислен. Въобще не развиха сюжетните линии на второстепенните персонажи, а заложиха такива. Искам да видя историята на Пъръл и Енгин, на Ферит и Джерен, на Селин, на Дениз, не Мело, Лейля и Ердем, на Алекс и Айфер, на Айдан. Просто искам да обърнат внимание и на тях. А не да ги оставят някъде там, посредата на пътя им. Но да видим. Simple Smile

# 19
# 20
  • Мнения: 1 732
Да се цопна в новата тема с едно колажче от мен!
 
Благодаря,Алекс!

# 21
  • Мнения: 10 227
От Туитър:
"В момента снимат сцена Биге срещу Керем"
Wink

# 22
  • Мнения: 5 563
Предпочитам да ни известяват, когато снимат между Ханде и Керем ❤😂
Освен ако Биге и Керем не снимат раздялата на героите им

# 23
  • Мнения: 153
Благодаря за новата тема!
Искам вече да не протакат във времето,защото ще разводнят повече историята.
Искам да направят един хубав епизод за 14 февруари и са успеят да съберат 1000т.
За рейтинга не мисля че ще се повиши кои знай колко,ако не бяха пуснали графа можеше и да стане, но сега не .
Тези които не са го гледали не мисля че ще започнат те първа да гледат.
Малко разхвърлени мисли, но съм на работа и не мога да пиша много,затова пиша каквото ми дойде,от всичко по- малко.
Хубав ден!
Дано събота да дойде.по-бързо.

# 24
  • Мнения: 514
Момичетааааа, да ви кажа днес имам рожден ден, много обичам този ден Blush. Nature Sunny Flowers Four Leaf Clover Той си е само мой, винаги се вълнувам и съм като малко дете. Може да поратсвам малко, но е така хубаво Flowers Hibiscus Flowers Blossom
Детето ме изненада много приятно
, тази година е запомнил, че не обичам рози, а обожавам лалета Blush

Чета всички мнения, страхотни сте, напоследък нещо не ми стига времето, но не ви изпускам от поглед Heart Eyes.
Една лека тортичка за вас скъпи момичета Hug

И прекрасните Еда и Серкан Blush


Алекс, благодаря за новата темичка Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 5 740
Току-що получих следното прозрение - дължи се на репликата на Серкан към Селин относно годежа / пръстена “искам да носиш / да си сложиш това”. Според мен е много възможно Серкан да не се сгодява за Селин for real и да й обясни това. Да е само, за да го оставят на мира - Еда и останалите. Което обаче води до другия годеж - Дениз&Еда, който също не е истински. И какво имаме в крайна сметка - два фалшиви годежа и два ГГ, влюбени един в друг, но инатливи. Нямам съмнение, че Серкан първи ще се предаде. Wink

Ниника, здрава и щастлива бъди! Пожелавам ти сбъднати мечти, безброй усмивки и споделени моменти с любимите хора. 🎂🎁💝

# 26
  • Мнения: 20
Току-що получих следното прозрение - дължи се на репликата на Серкан към Селин относно годежа / пръстена “искам да носиш / да си сложиш това”. Според мен е много възможно Серкан да не се сгодява за Селин for real и да й обясни това. Да е само, за да го оставят на мира - Еда и останалите. Което обаче води до другия годеж - Дениз&Еда, който също не е истински. И какво имаме в крайна сметка - два фалшиви годежа и два ГГ, влюбени един в друг, но инатливи. Нямам съмнение, че Серкан първи ще се предаде. Wink

Ниника, здрава и щастлива бъди! Пожелавам ти сбъднати мечти, безброй усмивки и споделени моменти с любимите хора. 🎂🎁💝
+1

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Здравейте, минавам, поздравявам, заминавам!

Чета ви, но съм вери бизи и няма кога да пиша.

За мен нещата са логични, малко засилени откъм емоции, но е все пак филм...... "Пълно щастие няма" - нали си знаем....

ГУШ на всички, които не ме оставят без материал за четене!

Благодаря ви, момичета!

# 28
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Ниника, честит рожден ден! Здраве и щастие с най-близките ти,

# 29
  • Мнения: 5 563
Ниника, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и винаги заобиколена от любимите ти хора! 🎈💗🎂

Селин като цяло не изглежда особено изненадана, очарована или впечатлена от пръстена.. знам, че видв Серкан да избира пръстен, но не знаеше какъв е, а го гледа все едно той и дава.. камък от пътя. 😀

Общи условия

Активация на акаунт