Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 456
Ninika, честит рожден ден!!! Бъди здрава и много щастлива!! Весел празник и наздраве!

# 32
  • Мнения: 1 714
Мислех, че по повод 14 фев ще направят един романтичен епизод.

А то какво - правят наистина Св. Валентински... тотално объркаха времето мислех, че в сериала сме м. март вече Stuck Out Tongue Winking EyeJoy

Няма никаква логика. Празнуваха Нова година, после имаше няколко дни драма.. затвор, ала бала после годеж, къна, ергенски-уикенд в Сапанджа...после деня на сватбата. После имаме два месеца.

Ама за нищо нямат времето като достоверност на събитията, важното е феновете да са доволни - искат Св. Валентин, ще имаме , все едно Серкан е бил в неизвестност не 2 месеца ами най-много 1 месец Joy

Макар да не се връзва във времето, дано епизод 31 поне е хубав.



До вратата човекът държи балон с буквата Е може би изненадата с балоните в офиса е от Дениз за Еда, съмнва ме робот-Болат да е направил изненада за Селин Grinning
Или Е-то е от надпис lovE Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 14:36 от kukli4ka456

# 33
  • София
  • Мнения: 13 627
Ниника,  Честит Рожден ден!
Поднасям ти един прекрасен букет от твоите любими лалета.  А аз ще се почерпя от вкусно изглеждащата торта.
Бъди винаги много щастлива и здрава!

# 34
  • Мнения: 10 229
Нинче, Честит Рожден Ден! Hug

С пожелание за много здраве, късмет и успехи Flowers Hibiscus
Wink
еп. 4                                                        еп. 30

# 35
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Честит рожден ден, Нинче! Бъди здрава, щастлива и обичана!

За теб Purple Heart





Виолета, много оригинална картичка Kissing Heart

Мики, Kissing Heart споделила си ни по-специален цитат от обикновено. Децата по свой собствен начин възпроизвеждат наученото от родителите си. Или пък те дават на родителите си ценни уроци, не знам...

# 36
  • Мнения: 809
Ниника, да си жива, здрава и много обичана!

Алекс, много хубаво прозрение си получила!

Магийка, разсмя ме с този камък от пътя Joy
Моите малки момченца постоянно ми подаряват камъчета от пътя и на мен ми е жал да ги хвърлям после, специални са Joy

Като гледам Селин с този червен тоалет, сред тези червени балони в офиса и ми става лошо. Все едно очаква нещо много специал о от любимия.....Rage

# 37
  • Мнения: 5 563
Патерина, моя малък мъж също постоянно ми подарява камъчета от пътя и вече имам много голяма колекция, но със сигурност се радвам на камъчето много повече от колкото Селината на диамантен пръстен 😀 аз винаги съм в страшен възторг. 😀

# 38
  • София
  • Мнения: 5 740
Времето в сериалите е разтегливо понятие наистина. 😅😅😅 Имахме новогодишен епизод. После имаше затвор, раздяла, вечеря на Еда с прАнсе и на Серкан с Балджа, същата вечер месиха кекс, сдобряване, 2 предложения за брак, искане, вечер на къната, ергенско партЕ в провинцията, сватбен ден, злополука, 2 месеца скок, поява на Серкан... По мои сметки трябва да сме поне март месец в сериала. Но... “най-важното е да сме живи и здрави”, както казва Божинката! 😅🤘🏼

# 39
  • София
  • Мнения: 13 627
Защо ли ми мирише на провален св. Валентин за Селин   
Тръгнала е с голямата кошница гъби да събира, но накрая ми се струва, че ще остане с празната кошница.

# 40
  • Мнения: 10 229

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 15:16 от mi_si

# 41
  • Мнения: 809
Според мен Селин може да е организирала нещо, уж за фирмата, но с надеждата Серкан да направи някакъв романтичен жест за нея, НО със сигурност ще остане недоволна, защото романтиката серканова е предназначена за друг Heart Eyes

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 16:43 от paterina

# 42
  • Мнения: 3 447
Еееййй, това 50 страници за нищо ги нямате. Smile
Благодаря за новата тема.
Ниника, ЧРД и все така да те изненадват в живота. Flowers Four Leaf Clover
Ама и цвят е избрал малкият господин - на кралското достойнство. Blush

# 43
  • Мнения: 9 530
ЧРД на Нина Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover Flowers Cherry Blossom от всичко по много ти желая Flowers Tulip
Не ми пука колко епизода ще има 10 или 110 , искам Серкан близо до Еда и далеч от Кокошката ,че като му изгорят платките от страст към Еда  ще и опърли  перушината Satisfied

# 44
  • Мнения: 231
Май се е завърнал старият Серкан.😍



Ниника, Честит рожден ден! Бъди жива, здрава и много щастлива!💗

Общи условия

Активация на акаунт