Отговори
# 45
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Какво ли се е случило, за да я носи? Предположения? Според мен ѝ е прилошало.



Дефне, късно видях, че си я сложила и ти. Kissing Heart

# 46
  • Мнения: 456
Нашето момче да не я отвлича на края????

# 47
  • Мнения: 231
Май този път Еда постави рекорд по превръщане на Робот Болат във Влюбения Болат.😂

# 48
  • Мнения: 10 227
Пръстен няма, това явно е преди годежа със Селинката Stuck Out Tongue Winking Eye
Нашето момче да не я отвлича на края????

# 49
  • Мнения: 2 047
Ninika, честит рожден ден!
Първо е тази снимка а после другата

# 50
  • Мнения: 3 217
Присъединявам се към честитките за Ниника - жива, здрава, много обичана, обичаща и щастлива бъди Flowers Tulip И към благодарностите на Алекс за новата тема Heart

Еда не изглежда много щастлива Rolling Eyes Да не би миник Серкан наистина да е на път? Не виждам иначе причина да я носи на ръце, т.е. от какво друго може да ѝ е прилошало...

Виждаме само, че е газила по калта. Да не беше зима, да кажем, че е наглеждала китките, ама едва ли.

# 51
  • Мнения: 932
Мила Нинче, Sparkling Heart Честит Рожден Ден! Бъди много здрава, обичана, радостна, щастлива и сбъдни всички твои прекрасни мечти! Весело празнуване!



Мила Алекс, Sparkling Heart много благодаря за новата ни и много красива тема! С тези темпове на писане, сигурно в неделя ще се нуждаем от нова. Дано я изпълним с много хубави мисли и мечти за нашата приказка!

Снимката, на която Серкан отнася нанякъде Еда ми прилича на случката в Анталия, когато я отмъкна от журналистите в червената рокля и отплуваха с яхтата в морето.

# 52
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мире и не само на теб ти напомня същото , Revolving Hearts в Туитър не липсват съпоставки.




За мини роботчето се усещам вече като развален грамофон, но според мен е това Stuck Out Tongue Winking Eye

# 53
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Тц, никакво бебе... искам Серкан разплакан от радост че ще става баща, а сега ще е " само това ми липсва".

# 54
  • Мнения: 3 217
Алекс, ама то и Еда вероятно още не знае Joy

Съдейки по физиономията на Серкан, не изгаря от желание да я носи на ръце. Значи се налага... Интересно ми е как кучето пазач Селин е изпуснала Серкан от поглед обаче.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 740
Момичета, Еда и Серкан не изглеждат хепи на снимката, защото това са всъщност Керем и Ханде. Керем се оплаква, че Ханде е натежала и сега трудно я носи. А тя му се обяснява, че той е виновен, като готви толкова вкусно... Семейни дразги общо взето. 😅😅😅

# 56
  • София
  • Мнения: 13 626
Ето така трябва да се гледа "приятел". С умиление, право в очите. Така както го прави Ханде. Другите около нея нещо се разсейват. Това тяхното  хич не е приятелско отношение.   

# 57
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301







В хронологичен ред Wink

# 58
  • Мнения: 5 442
За се запиша и аз преди да сте изписали и тази тема! Желая Ви на всички все така на ръце да Ви носи любимият!

# 59
  • Мнения: 1 109
Нинче ЧРД, бъди много щастлива и обичана!

Какви са тези кисели физиономии на двамата, какви ли са ги забъркали?

Общи условия

Активация на акаунт