Отговори
# 675
  • Мнения: 1 035
-Ти ли ще ме закараш на сета?
-Хайде господин Сарп Джан, трябва да отидем на сета

Сарп Джан и Керем не се следват, ама защо ли? Stuck Out Tongue Winking Eye Все пак ашк йок, няма причина да е от ревност Joy
https://instagram.com/stories/sarpcan/2503728996622071332?utm_so … hid=16jernldzhl1p

# 676
  • Мнения: 5 488
Заслужаваше си за музиката и за това как се хвана за сърцето Серкан, когато видя Еда на стълбите с жълтата рокля.

# 677
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Момичетата и Дениз се познават от гимназията. Джврен оше тогава в била влюбена в него, писала е любовни писма, които се е отказвала да изпрати. Май в един момент му е признала любовта си, защото сноши каза " че както в училише е била влюбена в него, така и сега". Дали всички са били в един клас илинв различни зависи от сценаристите

# 678
  • Мнения: 4 826


Скрит текст:
Селин : Докато бях в Словения най - много ми липсваше тукашната закуска.
Серкан: Да.. Аз сиренето
Еда: Да бяхте казали, щяхме да ви изпратим една тенекия сирене
Ферит: Но което си етака, си е така, човек като е в чужбина най му липсва закуската
Серкан : Така е
Джерен: Дениз ти дълго беше в чужбина. Какво най много ти липсваше, какво прави
Дениз: Закуската разбира се е едно на ръка, но на мен ми липсваше най-многл семейството, приятелите, тоест за вас се затъжих
Еда: И ти ни липсваше
Серкан: Дениз, ти къде беше в чужбина?
Дениз : Няма определено място. Където ми се прииска там.. Един ден се събудих пустинята. Звездите са невероятни, трябва д ги видите.
Еда :Много ги харесвам
Дениз :А един път спах под светлините на северното сияние в Норвегия
Еда: Дениз, някой ден да идем заедно там
Дениз: Разбира се
Серкан: А, разбирам, ти си от онези - туристи с по една раница
Дениз : Да, може да се каже
Джерен: И аз бих искала един ден да обиколя различните страни, но бих предпочела да спя в луксозните хотели

Селин : И колко продължи този скитнически живот, Дениз?
Дениз: Горе-долу три години
Серкан : Три години? Значи три години не си работил?
Дениз :Не. Работих. Серкан, за мен не е важно какво работя, затова се занимавах с каквото ми попадне.
Ферит : Ама три години е много време. На мен на третата седмица щеше да ми омръзне
Селин:Хората като нас, свикнали с живот в офиса не могат да го разберат
Серкан :Не...Аз всъщност го разбирам.
Еда: Ти?
Серкан : Аха
Еда :В теб е имало душа на пътешественик, а ние ли не сме знаели?
Серкан :Исках да кажа че разбирам защо Дениз е пътувал три години.
Дениз :Бих искал да ме просветиш по тази тема. Защо три години съм пътувал?
Серкан :Ами затова, Дениз... Защото си бягал или от нещо или от някой...
Дениз :Не, това е предубеждение.
Еда :Секунда... Секунда.. Ако това помага, аз оше сега заминавам на околосветско пътешествие. Кой идва с мен?
Серкан : Де да помагаше... Ама за съжаление това нешо от което бягаш понеже не излиза от ума ти, също идва с теб.
Еда: То добре ако идваше само в ума ми. Ами и по петите ми идва. Ще се поразходя
Дениз:Ще повярваш ли, и аз ще дойда с теб.
Джерен :Ще повярваш ли, наядох се.
Серкан :Ще повярваш ли, седнали сме на много убедителна маса..

След тази серия имам желание направо цялата да я преведа, така ми хареса..

Много хубава сцена. Мисля, че Серкан нацели право в целта Wink Дениз 3г е скитал и бягал от чувствата си към Еда Wink

Добро утро Flowers Hibiscus едвам станах в 9 след снощния маратон Joy
Нещо за добро утро

# 679
  • Мнения: 2 130
Аз не могабда я разбера Джерен. С Ферит искаше да е, тръшкаше му се, че нищо не се случва... Появиха се Дениз и Селин, а Джерен пощуря. Кое раздразнение да покаже по-напред?
Окей, влюбена си била в Дениз още докато си била с памперс, но защо не го кажеш на Еда, а допускаш да се случват глупости в русокосата ти главичка?
Защото Селин трябва да има съюзник на терена и това ще да е Джерен ли?
Да бяха направили Фифи влюбена в него от гимназията, но защото той не й отговарял на чувствата - тя е станала КараКъз, но като се е появил и.. Тя не издържала на напрежението - хванала си е чукалата.
Джерен ми беше Фифи+Мело - хем е за любовта между Еда и Серкан, хем си казваше нещата както са. Сега ме ядосва, че не споделя на приятелката си за чувствата и още повече ме ядосва, че я правят сляпа. В такъв смисъл, че тя много добре знае защо Еда ще се държи така с Дениз, защо прави всички тези неща. Нали са приятелки, познават се, знае Еда колко обича Серкан, но не... Пуста любов, прави хората слепи за очевидното и заобикалящото ги.

# 680
  • Мнения: 12 009
Дервишите издигат в култ човешкото сърце. Смятат, че не може да бъде излъгано. Умът ни обаче лесно може да бъде заблуден от сетивата- зрението, допира, слуха, миризмите. " Доверявайте се на сърцето си."- казват дервишите, а не толкова на преценката за нещата.

Скрит текст:

Така че,  Серкан Болат да си вярва на това, което сърцето му подсказва. Ама филм да става.

# 681
  • София
  • Мнения: 5 740
Да не съдим още Джерен. Да видим как ще се развие образът й. И на мен малко изневиделица ми дойде тази любов към Дениз. Добре го измислиха обаче - влюбена в него още от преди, но понеже я гаджосваха с Ферит... ако беше свободен агент, добре щеше да дойде, ама сега - хем разтуриха работата с Феро, хем драми с Еда и новия. Сценаристите да не объркат само нашата Джерен с тази от Залим Истанбул. 😅😅 Интересна ще е развръзката - кой с кого накрая. То в реалния живот не е нужно на всяка цена да си обвързан и да има хепи енд, ама нали сериал гледаме. Предполагам, че накрая всички (почти всички) ще са по двойки. 😉

И нещо смешно: в Инста са споделили клипче от спора на Еда и Серкан в апартамента му, когато обсъждат бюста и се заяждат. Подменили са репликите и е станало следното:
- И ако искаш да знаеш, обичах Балджа повече от теб. Това го помня. (Серкан)
- Така ли?! Аз пък се омъжвам за Ердем! (Еда)
😅😅 Смях се с глас! 🤪

# 682
  • Мнения: 9 543
И аз щях да спя, но дочаках милионите!
Браво, както казах и преди Много сме, силни сме!
А и по тв започна 50 нюанса сиво, ще гледам и да видя какви толкова прилики има!
НЕма прилики , сестро Heart Eyes , сори Joy

# 683
  • Мнения: 2 130
mi_si, скъпа Ани Салич, един въпрос към теб 😏 Сомера какво измерва? Какво е гледал турчинът? По техни данни сме втори, а по рейтинг сме на майна си Райна...
Има едни разминавания, които моят мозък, обичащ математиката, не разбира.
Аз ли не мога да схвана връзката, всеки измерва каквото му падне ли. Вероятно е първото, но нещо ми бяга нишката 😆

Аз, защото обичам пердетата, пак гледах сцената с песента от там и се зачудих нещо друго. Серкан защо се насълзи, когато Еда се обърна към него? Какво стана? Това технологиите са адски напреднало нещо, ей, щом са направили Робот, който да отделя сълзи - страшна работа 🤐

Последна редакция: нд, 07 фев 2021, 13:10 от Nalbantova

# 684
  • Мнения: 1 130
И аз щях да спя, но дочаках милионите!
Браво, както казах и преди Много сме, силни сме!
А и по тв започна 50 нюанса сиво, ще гледам и да видя какви толкова прилики има!
НЕма прилики , сестро Heart Eyes , сори Joy
В интерес на истината има някакви.
И двете двойки се запознават покрай университета, започват отношенията си с договор /не говоря за същността на договора/, главният герой е изключително успешен в бизнеса, но не и в личните взаимоотношения, тежко детство и още може да има, но това на прима виста.

# 685
  • Мнения: 9 543
Налбантова Hug , винаги се смея с теб Grinning
И на мен не ми хареса как промениха Джерен , дано да е за кратко .
Гледам я снощи Мелиса  , и тя е голяма красавица без подобрения като Ханде .Но точно като Неслихан Атагюл има торбички под очите , явно тези туркини с 1/2 руска кръв са такива
Пожелавам и кариера като на Неслихан

# 686
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
mi_si, скъпа Ани Салич, един въпрос към теб 😏 Сомера какво измерва? Какво е гледал турчинът? По техни данни сме втори, а по рейтинг сме на майна си Райна...
Има едни разминавания, които моят мозък, обичащ математиката, не разбира.
Аз ли не мога да схвана връзката, всеки измерва каквото му падне ли. Вероятно е първото, но нещо ми бяга нишката 😆

Аз, защото обичам пердетата, пак гледах сцената с песента от там и се зачудих нещо друго. Серкан защо се насълзи, когато Еда се обърна към него? Какво стана? Това технологиите са адски напреднало нещо, ей, щом са направили Робот, който да отделя сълзи - страшна работа 🤐
Моето мнение е, че рейтингът се определя от 2000 броя домакинства, в които мъжете владеят дистанционното...Сомера показва  същото....на първо място мача, но по голям брой хора са гледали реално нашият сериал...Така мисля аз...

# 687
  • Мнения: 2 130
Гости, ако реално сме след мача, то трябва да сме преди Кузей-овете и другия, който е 1ви навсякъде, нали?
Ние в Тотал-а сме 9ти, в АВ - 5 и в АВС1 - 6.
Дори като общ резултат не се доближаваме до второ място, след мача.
Ако Сомера отчита онлайн гледанията, тогава разбирам, че имаме шанс за среброто, но..
Щом трите групи са от 2000 домакинства, окей. Едните гледат мача, другите гледат нас.. Кой вдигна рейтинга на останлите сериали тогава, че по цифри са х2 повече от нас?

Фили, "без подобрения като Ханде".. А? Ханде има подобрения или Ханде няма подобрения? 😆 Обърка ме като резултатите лт рейтинга, момиче 😆

# 688
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Разговора между Селин и Серкан, нма го като отделна сцена, а от телефона не могс да сложа линк от къде почва в серията. Някъде на 1:38:50.После пт компютъра ще редактирам и ще добавя линк.
Едит: Добавям линк



Скрит текст:
Селин: Серкан, може ли да поговорим?
Серкан :Добре, ела.
Селин: Серкан, след катастрофата се опитвам да ри помагам със всички сили. Полагам усилия да си добре.
Серкан :Осъзнавам го
Селин: Тогава да ти кажа нешо, което не осъзнаваш. Ти започна да се държиш с мвн както в миналото ни. Правиш с мен същото, което правеше и преди. Но не мога да ти го позволя отново. Не мога да се нося по твоето течение. Не мога да съм жертва на объркването ти. Затова ти ще се отнасаш с мен както заслужавам. Защото аз вече нв съм предишната Селин. Тук не ми се отразява добре, според мен трябва д си ходим.
..
*****



Скрит текст:
Серкан: Какво? Това е прекалено. Еда! Еда! Ах, Енгин, ах, Енгин... Изпрати ме в домът на Еда.
Енгин:Кажи, Серкан!
Серкан : Енгин! Енгин на чия къща адреса ми даде?
Енгин : На твоят дом. Какво стана?
Серкан :Виж, Енгин, ако си го направил нарочно, за да ни събереш на едно място... Не е смешно
Енгин: Да ви събирам ли? Ти къде си? Кое е до теб?
Серкан :Еда е тук, Енгин, Еда. В леглото ми има Еда
Енгин : Еда ли? Не, не, честно, това е твоята къща.
Серкан :Така ли? Тогава тя каква работа има в моята къща? Спи в леглото ми, Енгин
Енгин : Откъде да знам. Питай си я.
Серкан: За съжаление, сега не мога да я питам, защото спи. Спи, разбра ли, затова ще трябва да чакам принцесата да се събуди
Енгин: А.. Ами хубаво, и ти сигурно си уморен, излегни се до нея. Ще си починеш, лошо ли е?
Серкан :Много смешно. Наистина много смешно. После ще говорим.
Серкан: Лейля, на представянето тази вечвр не искам нито една грешка, ясно ли е? Нито една...
Еда: Какво стана? Ти защо дойде тук? Да довършил това което си оставил наполовина ли?
Серкан :Какво? Какво говориш?
Еда : Не се притеснявай, аз ще довърша това, което си оставил наполовина. Ето ти...
Серкан :Стига си хвърляла вече! Какво правиш? Не хвърляй!
Еда :Принцесата се събуди от съня си, Серкан Болат! Не се притеснявай!
Серкан :Стига си хвърляла! Ела да поговорим като хората. Защото идея си нямам за какво говориш...
Еда: Добре, да говорим.
Серкан :Да поговорим като хората. Да.Сега... Аз и без това ме знам чия е тази къща.
Еда : Аха.. Твоята къща е Серкан. По това че си събрал нещата ми не си личи че е твоята къща?
Серкан : Тук се спри, защото аз не съм карал да събират нещата ти.
Еда :Аз знам кой е казал да ги съберат. Или ти или онази твоята вещица гадже...
Серкан :Нито аз съм го правил, ни гаджето ми. Разбра ли? Затова се успокой. Успокой се, аз дойдох в моята къща, а ти спеше в моето легло. Това е странното...
Еда :Какво, не може ли да съм заспала? Заспала съм, какво толкова?
Серкан :Какво има ли? Какво има ли?
Еда : Откъде да знаех че като дойда ти ще си накарал да съберат нещата ми.
Серкан : А, това е много нормално нещо, нали?Да заспиваш в къщите на непознати хора?
Еда :Не съм ти непозната, колко пъти да ти гл повтарям!
Серкан :А аз колко пъти да ти казвам че не те помня! А тези хора, които не помня са мк непознати.
Еда :Но в тази къща аз имам минало. И да помниш и да не помниш, Серкан. Затова дойдох да си взема нещата. Толкова
Серкан :Дойде да ги вземеш. Какъв ти е проблема? Вземи си ги... Нещата ти
Еда : Откъде на къде ще караш да събират нещата ми? Ако искам ще си ги взема
Серкан :Да, вярно, по-добре е да ги хвърляш
Еда : Да, по-добре е
Серкан: Да хвърляме нещата
Еда:Мои са си, ще правя каквото искам.
Серкан :Така ли
Еда :Но ти не може да ги опаковаш.
Серкан:Е, много хубаво, готови са ти. А и ти казвам, че не съм го направил аз
Еда :Тогава гаджето ти вещица го е направила.
Серкан :Ти.. Ти... Ти.. Ти си наистина главоболие
Еда :Такава съм... Главоболие съм... Какво ще направиш. Винаги схм била така. И ти тояа обикна, како ще кажещ
Серкан :Не съм харесал това. Не е възможно да съм обикнал това
Еда:Дори инда е останала следа в тази твоя забравяща празна глава, сега ме забрави. Няма ме. Загуби ме завинаги.
Серкан :Добре, че съм забравил.
Еда : Добре че си
Серкан : Добре че съм.
Еда :Ще изпратя да ми вземат нещата
Серкан : Приключи ли?
Еда :Да
Серкан :Добре, хубаво, тогава си вземи и онова глупаво нещо.
Еда :Това ли?
Серкан :Аха?.. Не знам какви мечти имаш с мен, но си фо мечтай в твоят дом.
Еда :Ти го поръча за себе си, скъпи. Такъв мегаломан си. А и да ти кажа ли нещо?
Серкан :Кажи
Еда :Той е по-добър човек от теб.
Серкан : Ааа, така ли?
Еда :Така. Мразя те, Серкан Болат!
Серкан :Чувствата ни са взаимни, госпожице!  Поне да си беше взела нещата.

Последна редакция: нд, 07 фев 2021, 14:04 от Aлекcандрa

# 689
  • Мнения: 809
Тя Селин му го каза в прав текст, че вече се е променила и не е същата Селин, т.е. дори това, което Серкан смяташе за константа от миналото, и на което се уповаваше, е различно. Значи няма нужда вече да се жени за нея Joy

Последна редакция: нд, 07 фев 2021, 14:15 от paterina

Общи условия

Активация на акаунт