София, жк Младост - тема 33

  • 56 998
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 30 209
В Пиро-Свят до метростанция Младост 3.

Аз пък имам малко странен въпрос: дояла ми се е хубава, хрупкава пържена цаца. Мога ли да намеря някъде? Да е готова, не аз да я пържа.

# 256
  • гр. София
  • Мнения: 141
В Пиро-Свят до метростанция Младост 3.

Аз пък имам малко странен въпрос: дояла ми се е хубава, хрупкава пържена цаца. Мога ли да намеря някъде? Да е готова, не аз да я пържа.

Много благодаря,
Аз пък хубава цаца ядох прди дни на заведението в парка на Младост 2. Преди имаше и рибен магазин с готови пържени риби ( имаше и цаца) отстрани на пазара в Младост 1. Незнам има ли го още това магазинче тип “капан”.  Казваше се “Старецът и морето”.

# 257
  • Мнения: 2 969
Още един глас за заведението в парка в Младост 2, цацата беше страхотна преди 2 години, хубаво е, че очевидно поддържат нивото.

# 258
  • Мнения: 1 338
Аз да попитам, дали случайно знаете някъде да пълнят балони с хелии. Взех за годинката на детето много красиви балони, ама хич не помислих къде може да ми ги напълнят Rolling Eyes

Здравей,
Видях надпис "Хелий" на един цветарски магазин до посолствата в Младост 2 (предполагам, че това означава, че пълнят балони), на улицата точно, където минава градския транспорт, 5цата и 111, под жилищна сграда се пада. Дано да ти е от полза Simple Smile

# 259
  • София
  • Мнения: 5 408
Младост 2, току що пак спряха водата. Пише ли някъде?

# 260
  • Мнения: 29 879
Еййй, значи, не се приключи с това спиране.....

# 261
  • Мнения: 347
И в Младост 3 спря. Не откривам нищо в сайта им. Някой да е получавал СМС или.....
Тази година нито вода, обрасли тревни площи. Накъде отиваме 😳😤

# 262
  • София
  • Мнения: 1 038
По данни от телефона им - извършвало се проверка, поради авария на магистрален водопровод. Ама докога, не се казва...

# 263
  • София
  • Мнения: 5 520
Аман вече!!!Стана им традиция да ни оставят в петък вечер без вода.
И в Младост 4 няма ...

# 264
  • Мнения: 127
Пише,че има авария,но не е ясно изобщо кога ще я оправят.

# 265
  • София
  • Мнения: 18 751
Даам,и на мен не ми е ясно точно кога ще платя фактурата.

# 266
# 267
  • Мнения: 127
17ти не беше ли вчера.

# 268
  • Мнения: 29 879
Леко тръгна водата в Младост 2. Няма налягане.

# 269
  • Мнения: 2 781

Сбъркали са датата, просто нямам думи.

Общи условия

Активация на акаунт