🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 7, тема 1

  • 34 823
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 870
На мен Хуан ми стана симпатичен, заради приликата с един герой (Масука) от сериала „Декстър”.

# 166
  • Мнения: 9 664
Не знам дали от монтажа така излезе или виатнамецът наистина беше дошъл сам. И беше много малоумно Силвена точно тях да ги изкара отвън, за да каже кой продължава, та човечеца да гледа как семейството наскачава на онази сирийката. Но може и той да е бил с някой, но да не са показали...

# 167
  • Мнения: 5 563
Май беше сам и ми стана много мъчно за него.. още някой беше дошъл сам ми направи впечатление, но кой беше.. Милан ли? Не се сещам сега..

# 168
  • София
  • Мнения: 22 982
Жената с ризотото май беше сама.

# 169
  • Мюнхен
  • Мнения: 813
Не знам дали обърнахте внимание Силвена как неделикатно се подигра на ръста на виетнамеца... Попита го колко е висок, той тръгна нещо да отговаря и тя "Ами не много, нюнюню" с едно бебешко гласче, все едно на дете говори. Ужас.

Тая жена няма никакъв такт.

# 170
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Жената с ризотото май беше сама.

Да, Диана. И още едно младо момиче, което не беше доволно от ястието си, а получи престилка заедно с конкурентката си.

Не знам дали обърнахте внимание Силвена как неделикатно се подигра на ръста на виетнамеца... Попита го колко е висок, той тръгна нещо да отговаря и тя "Ами не много, нюнюню" с едно бебешко гласче, все едно на дете говори. Ужас.

Тая жена няма никакъв такт.

Отвратително беше.

# 171
  • Мнения: 5 563
Пита го и колко е висок и той каза нещо от рода на 160см. Отговорът й беше "М,сладурче".... нямам коментар

# 172
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Силвена: "Колко си височък, Хуанчо?"

Хуан: "1.60".

Силвена: "У-тю-тю-тю! Сладурче".

Всички тези умалителни към мъж на 55 години нима не са обида?

# 173
  • Мнения: 1
Сега догледах последният епизод и мега много се ядосах. Как може така да се подиграха с виетнамеца, при условие че беше супер сладък, мил, приятелски настроен и не спряха да му хвалят сготвеното. Ама взеха от вчера рускинята със снимките по бански и бабата с пелмените. Много ама много съм разочарован

# 174
  • Мнения: 35 117
Ако не беше на токчета и тя щеше да е тю тю

# 175
  • Мнения: 15
Според мен по-гнусното е, че тази "закачка" към виетнамеца от Силвена целият екип я е сметнал за много сладинка и са я оставили след монтажа... (*facepalm)

# 176
  • Мнения: 352
Много странни неща оставят монтажистите този сезон - момчето с палачинките обяснява, че бил маникюрист по едно време, ама не бил гей (?!?), Силвена и Хуан. Явно ще залагат на сеира.
От инфлуенсър до инфлуенсър има планина разлика - Мария има много интересно отношение към храната, търси местни неща и има изградена философия. И е много по-земна от Савина. Капитонова участва във всеки формат, до който се докопа, само да е популярна. Миналата година участва в нещо за гримьори, сега мастършеф, следващата година може нещо за пеене.

# 177
  • Sofia
  • Мнения: 1 684
И аз се зачудих защо са оставени такива неща като изказването на Силвена за ръста и маникюристът, който не е гей. Сеирът е последното нещо, което прави това предаване интересно.
Някой знае ли дали Мария от отбор Кюфтета има кулинарен блог, нещо не успявам да открия.

# 178
  • Варна
  • Мнения: 1 601
Вчера открих профила на Мария в Инстаграм, има рецепта и за кюфтетата:
https://instagram.com/mariajekova?igshid=hpxjpaohv5v4
Много ми стана симпатична тя, дано има какво да покаже.

# 179
  • София
  • Мнения: 15 470
Вчера открих профила на Мария в Инстаграм, има рецепта и за кюфтетата:
https://instagram.com/mariajekova?igshid=hpxjpaohv5v4
Много ми стана симпатична тя, дано има какво да покаже.
Харесва ми страницата и, не е от лъскаво-луксозните, а съвсем естествена.

Общи условия

Активация на акаунт