ОСМИ клас 2020/2021 - Осмокласникът отново в клас - тестове, контролни всеки час!

  • 28 143
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Защото спазват редуването на випуските през 2 седмици в училище, а то почна от втория срок - 04.02. - четвъртък. Глупава работа, ама нашенска, да не пиша нещо друго.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Синковеца е много асоциален. Това ще Му създаде проблеми в бъдеще, част от причината е, че живеем на село. Ако беше в града, щеше да му е по-лесно да излиза, да се губи по-малко време и така. А тук, на село, не ще да общува с никой, но може и да е оправдание селото. Но, за разлика от предния клас, в този си пишат, близки са си, общуват, доста се разбират. Не знам дали има някой много близък, но със сигурност като група са добре. Мъчно му е, че ще е ДО, а не искаше присъствено, днес пак се върна и заяви, че много много повече научава по френски присъствено. Огромна разлика. Съжалявам ги децата, защото бъдещето им се променя, но няма какво да направим. Дано поне от средата на март се върнат, ще има 3 месеца, ще наваксват. И ще им се върне желанието за живот, сигурна съм. Но, не бива на всяка цена това ДО да продължава повече. Жизнено важно е.
Туиг , гордей се, не плачи. А оценките по немски са толкова неопределено нещо... И това е толкова труден език,каквото такова. Важно е да го научи. Дали за 5 или 6,няма значение в крайна сметка.
Хайде лек ден! Днес най-студения ден в годината, от утре пак ще се радваме На по-топли дни.

# 707
  • София
  • Мнения: 2 440
При Митко в класа като че ли няма ясно изразени групички, но е по-близък с 5-6 момчета. По време на ДО веднъж се виждаха и един път излезна само с едно от момчетата и с малката Доди. Пишат си постоянно, но като че ли момичетата по-лесно стават близки. Някак си рядко чувам да си гостуват с преспиване момчета. Всъщност на него му се е случвало един път само като поводът беше някакъв футболен финал. Не пътува с никой, защото се оказа, че няма в неговата посока. Сега се прибира с гаджето, което изпраща.

# 708
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 383
Ема прави вчера тест по МАТ на моделиране на квадратни уравнения, беше притеснена доста преди теста, защото държи да има 6. Това не е моето дете. Казах й, че няма значение дали ще е 5 или 6, това е просто една от многото текущи оценки, не е кандидатстудентски изпит. Не искала да се изложи, моля ви се.

По Бел са на Библия и Средновековие.

# 709
  • софия
  • Мнения: 25 900
Абе, мама Мони, той има гадже, какви приятели. Най-напред е с материала Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 2 440
Абе, мама Мони, той има гадже, какви приятели. Най-напред е с материала Simple Smile

Ох, бе Звън, с глас ме разсмя. Гаджето си е гадже, приятелите са друга бира. Успешно съвместява и двете засега Simple Smile Само ученето нещо не е много в играта Simple Smile

# 711
  • Мнения: 1 955
Наборът е доста контактен. И въпреки, че смени и паралелката непосредствено преди ДО успя да завърже приятелства. Първо в мрежите, а откакто са присъствено и "на живо". В петък ще идват вкъщи няколко деца от класа му.

# 712
  • Мнения: 48 143
Да ,аз знам че е 14 дни от 4ги, въпросът е не можаха ли да им "отпуснат" още два, и нататък да се редуват от понеделник Joy Пълно безумие е всичко...
Дружи с деца от класа, повече виртуално, уви. Като са на ПО, излизат след училище, като са ДО, играят или гледат филми заедно...виртуално. Като пътуват за училище е едно, но да излизат специално за да се виждат...засега не. Кофти е, но гледам да коментирам с други неща, уикенди, разходки със семейството...

# 713
  • Мнения: 6 639
Тъкмо децата започнаха да се опознават в реална среда и хлопнаха кепенците.
Моника е много контактна и се сприятели бързо с деца от класа. Прибират се заедно, излизат в голямото междучасие, но усещам, че им трябва време, за да се сближат.
Поддържа и старите приятелства.

# 714
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Наборът се беше сдушил с едно от децата още след родителската ни среща в началото на септември. Разпознахме се родителите му на срещата с класния и им разменихме координати. Комшии са на адреса, на който работя и се поздравяваме. Добри хора, добро дете. И до сега си дружат с него. С друго момче от класа се познава от основното, където бяха заедно от 5-ти до 7-ми клас. Май по-близък е с още едно-две деца. Достатъчен му е ограничен кръг от приятели. Никога не е бил фен на многобройните групи.

# 715
  • София
  • Мнения: 7 212
Аз тъкмо да се размрънкам и те днес излизали за по-дълго с деца от целия випуск.
Започвам да се притеснявам за създаването на по-задълбочени контакти в новия клас, защото тъкмо през октомври заизлизаха и минаха на ДО. Оттогава само няколко пъти са се организирали да се срещнат. Иначе с децата от стария клас се виждат през ден. Но все пак седем години са това, сега е нужно време, за да се опознаят.
Нещо е много минорно днес. От утре с дистанционни часове до 19:20...

# 716
  • у дома...
  • Мнения: 3 101
Ани се сприятели с няколко момичета от класа. Три-четири момичета си движат заедно. Но общо взето класа не се дели на групи. Щеше да ходи на РД на едното момиче, ама...

# 717
  • София
  • Мнения: 1 023
В нашия клас са се оформили няколко групички, К. е в една групичка с  2 момичета и 3 момчета и така си прекарват заедно междучасията, ходят до лавката за храна, но не се събираха през ДО. Тя излизаше с приятелки от старото училище. Струва ми се, че им трябва още време на новите запознанства.

# 718
  • софия
  • Мнения: 25 900
-4.-6=10
В началото на уравнението!
Важното е да сме живи и здрави 🍷

# 719
  • гр.София
  • Мнения: 4 175
При нашите се заформи хубав клас. Ведро е настроението. Имаха много симпатичен профил в Инстаграм,където си качваха снимки и аз надничах . Но някой ги е докладвал и профилът е изтрит. Не ги схващам тия работи.
Днес са скитали след училище" на прощаване". В съботите вече стана традиция да се разхождат в променлив състав.
А от утре- вадим официалните пижами-)

Общи условия

Активация на акаунт