STOKKE колички - тема 4

  • 6 389
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 167
За столче можете да ползвате адаптори за столче за кола, до колкото разбрах с тях е съвместимо столчето на Cybex, но цената му доближава тази на Stokke и не виждам смисъл.

https://mams.bg/products/stokke®-stroller-car-seat-adaptor-multi
Всъщност в сайта пише с кои е съвместимо. Heart Eyes

Тъй като има време докато се появи нашето бебе, около
Коледа пак ще следя за намаления на столчетата за кола и Isofix базата.
 
Ние закупихме Stokke Xplory X (с двата коша) и раница сега покрай намаленията, дано останем доволни от количката, защото в магазина не успяхме да я пробваме, а аз твърдо я бях харесала, никоя друго визуално не ми хареса, а естествено има негативни коментари за Stokke.

# 46
  • Мнения: 12
Здравейте мами🤗Сигурно ми е глупав въпросът или по-скоро притеснението,но да се допитам до по-опитните от вас с марката.Малката е на 5 месеца,като от 4-ти започнахме да я слагаме и в летния кош (на полулегнало положение),защото зимния вече и малък.Закупихме сме си и зимен чувал.Отделно запопна да и е интересно всичко,да иска да гледа постоянно и,да мрънка в зимния.
Та притеснението ми е,че трябва да я изкарвам вече само с летния кош,защото с дебел космонавт не се побира в другия.Не сме я изнежвали никога,дори и като новородена навсякъде беше отворено,защото беше жега.
Все си мисля,че е прекалено отворено в коша и,ще изстине дишайки студеният въздух.Та да ви питам имало ли е други като мен с малки бебета и летни кошове-в зимните разходки?

# 47
  • Мнения: 723
Здравейте мами🤗Сигурно ми е глупав въпросът или по-скоро притеснението,но да се допитам до по-опитните от вас с марката.Малката е на 5 месеца,като от 4-ти започнахме да я слагаме и в летния кош (на полулегнало положение),защото зимния вече и малък.Закупихме сме си и зимен чувал.Отделно запопна да и е интересно всичко,да иска да гледа постоянно и,да мрънка в зимния.
Та притеснението ми е,че трябва да я изкарвам вече само с летния кош,защото с дебел космонавт не се побира в другия.Не сме я изнежвали никога,дори и като новородена навсякъде беше отворено,защото беше жега.
Все си мисля,че е прекалено отворено в коша и,ще изстине дишайки студеният въздух.Та да ви питам имало ли е други като мен с малки бебета и летни кошове-в зимните разходки?

Не е толкова малко бебчето, и ние сме така. Току що стана на 6 мес. Ако пръска сняг, слагам дъждобрана. Ние и с раница го носим, така че пак диша студен въздух. Не се притеснявайте.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Моят е роден края на септември, от началото на януари беше с летния кош, без космонавт. Облечен за навън + чувалчето.

# 49
  • Мнения: 3
Здравейте, имам модел xplory v4. Закупена е втора употреба, но това, което ми прави впечатление е, че много трака и шуми по неравни пътища. Това според вас нормално ли е? Благодаря!

# 50
  • Мнения: 1 484
И аз си поръчах втора употреба та ще видим като дойде каква ще е

# 51
  • Мнения: 2 025
Моята е В4 или 5, не помня вече, но сега вози трето бебе и нищо не й скърца, трака или шуми, а е видяла много път.

# 52
  • Мнения: 1 484
Лятото как е количката спарва ли много интересуват ме и двата коша

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
За бебешкия кош не знам как е, че го ползвахме само 3 месеца. Нормалния кош и на плажа юли месец съм го ползвала, застилах го с пелена. Моят по принцип си се поти.

# 54
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 321
За бебешкия кош не знам как е, че го ползвахме само 3 месеца. Нормалния кош и на плажа юли месец съм го ползвала, застилах го с пелена. Моят по принцип си се поти.


Никъде досега в мненията за Стоки не срещнах майка,която да е казала,че коша 0+ се е използвал по предназначение до 6м вкл. Явно е адски къс и тесен и отпада още на 3,4м макс Thinking

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Да, къс е. Роден е на 21.09 кошът го ползвах до някое време на януари. Като в онзи период не е бил повече от 6кг и над 55см мисля /не съм в къщи и няма как да проверя за височината му/

# 56
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 321
Може ли линк за първа и втора тема -нали само тези 4  са за Стокитата или има и други?

Моделът V5 има ли драстични превъзходства пред V4 и кой е за предпочитане?

# 57
  • Мнения: 176
Моето бебе е на почти 4 м -6,200, 62 см и си е идеален кошът за новородено. Като се има предвид, че сме опаковани с космонавт и одеало. Смятам, че едно лятно бебе би могло да си откара до 6м спокойно. Сега, има и големи бебета, но при тях и кошовете на останалите марки биха омаляли на 4м.

Ще допълня , че нямам идея дали има разлика в моделите , аз съм най - новия Xplory X

Последна редакция: вт, 25 яну 2022, 16:58 от skorpionche

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472


Тук е на 12 дена, не е едро бебе, и е около 50-51см. Не мога да си представя навлечен да се събере и да му е комфортно или краката трябва да са свити, или забити в заоблените краища.
Но като цяло и аз докато проучвах количката не прочетох някой да я ползвал до 6м бебешкия кош

# 59
  • Мнения: 21
Здравейте мами Simple Smile искам да закупя stokke xplory втора употреба. Количката ще ми трябва за 2 3 месеца ползване. Има забележки видими ,но и цената и е примамлива. Летен кош с два сета,зимен кош и кошница за кола. Видими забележки по рамата,въпросът ми е би ли се продала лесно след това количката защото няма да има къде да я съхраняваме ?

Общи условия

Активация на акаунт