Приятелят ми е пуснал голям корем-как да го накарам да го свали?

  • 4 089
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 28 109
Не, не си е бил винаги така - бил е с по-малък корем.
Размерът е от значение, пък.

# 31
  • Мнения: 8 785
Все тая, че на някой не му е проблем шкембе, ако за друг то е проблем. Хората сме различни. Темата е за авторката, която не харесва това, че половинката й е увеличила обема около пояса.
След като жените се чудят какво да си имплантират в тялото заради мъжете - не малка част от операциите за увеличаване на бюст са продиктурани от мъжете, не виждам защо и ние да нямаме предпочитания към външния вид на мъжете.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 515
Мъжете не са кученца, които да дресираш, натискаш и контролираш. Това е супер странно отношение, той някак не може ли сам да се досети, че трябва да се пооформи, ами жената до него да му нарежда и дудне. Това ми е странното на мен, иначе всеки да има право да харесва или не шкембета и техните собственици.

# 33
  • Мнения: 146
Имате ли идея дали бягането ще помогне
категорично

обаче както казват бабите* - насила хубост не става ...много зависи от характера на човек, ама не изключвай да откриеш третия закон на Нютон Satisfied

т.е. има огромна разлика между да му предложиш да тичате заедно и да му кажеш да ходи да тича шот му е голямо шкембето



*да ме извиняват дядовците

# 34
  • Мнения: 3 281
Разбира се че физическата активност ще помогне. Ако иска да си пие калориите, трябва да консумира по-малко от храната. Елементарен физичен закон.
Мазнините, които носим в тази част на тялото си са най-опасните. Смятам че е късметлия че има човек който го е грижа за него и иска да му помогне.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Въпросът е той да вижда грижата по същия начин ама едва ли.

# 36
  • Мнения: 3 281
Трудно е, защото е неприятна тема, няма спор. Но е много по-добре някой да те ръчка да се движиш и да се храниш здравословно, от колкото да ти готви любимите мазнотии и да ти прави компания за биричките. Винаги съм се чудила на тези жени, които гордо показват коремите на мъжете си след като са се задомили, видиш ли колко добре го гледали.

# 37
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
А ако тоя изявен корем беше в резултат на някакво заболяване? Тогава какво? Пак ли щеше да го натиска? Това робуване на външния вид ми е непонятно.

Изявеният корем е признак на лошо здраве. В линка от втория пост е обяснено  

Голем корем = нисък тестостерон.

Тогава трябва да се лекува.

Никакво каране на колело и спорт не помагат да се махне корема. Питър Атия е спортувал активно, карал колело в планински райони с часове, хранел се е чисто и коремът му растял. Ето тук има снимка преди и след диетата:

https://www.motleyhealth.com/diet-and-nutrition/peter-attias-mis … -world-of-obesity

Корем се сваля с диета. От опит говоря  Аз намалиха калории до 1200 на ден, тичах като бясна всеки ден, не вкусвах капка алкохол и коремът ми растеше. На правилната диета свалих 15 кила за 2 месеца и точно от корема. Обиколки на бедра и ръце не мръднаха. Оттогава ям както си искам, долу горе, но чисто, никакви безалкохолни, бисквити, маргарин, никакви сладки плодове и алкохол. Имам един свински ден седмично и тогава мога да ям и пия всичко гореизброени без маргарин и транс мазнини и без безалкохолни с подсладители.

И да, като пуснах корем ме натиснаха да го свалям мъжът ми, майка ми, джипито ми. Много добре направиха, защото ако не се бях стегнала можеше и да не съм жива или да съм инвалидизирана след рак, инфаркт, инсулт.

Мъжът ми си призна, че ако имах подобен корем като сме се запознали, въобще нямало да се заинтересува от мене, защото би си помислил, че съм бременна тоест заета. Или, че не съм се изакала сутринта, ха ха.

Мъжете с корем, мазна коса и кожа правят лошо впечатление.

# 38
  • Мнения: 149
Добре е да се прави разлика с типичното затлъстяване от мързел, като всички доста добре знаем за какво говоря и няма нужда от обяснение, и корем, който може да се дължи на много неща, но не и задължително на лошо здраве/начин на живот. За кожа и коса не мога да говоря, не съм специалистче в сферата.
Имам приятели, които всяка вечер пият бира, наричайте ги алкохолици, но са сериозни мъже, бащи и любящи съпрузи. Нито един от тях няма корем, а ядат и дюнери също, пици като цяло гамата фаст фууд, но просто са в калориен дефицит заради работата, която работят.
Всеки организъм е различен. Диетата е важна. Хубаво е да има консултация със специалист, но не е задължително, а и не всички са с организма като на Питър Атия, за да се нуждаят от специално ядене, за да отслабнат. А и не е казано, че всички трябва да стават като него. Много добре изглежда и на снимката преди диетата си.

# 39
  • Мнения: 3 281
Изключенията, които не могат да отслабнат с нормален дефицит са много малко. Доста често послъгват в твърденията си колко ядат, и избягват да споменат в Събота и Неделя вечер какво се е случило когато им е доскучало.
Много малък процент от средностатистическия Пеньо е издул корема след определен брой години съвместен живот с жената по причина различна от бирички, ракийки, мусакички и пърженко.

# 40
  • София
  • Мнения: 30
Има и слаби и високи хора с коремче от тлъстинки. Без да са пили бира.
Оправя се за 2-3 месеца с диета и упражнения.
Тичане, скачане на въже, коремни, планк и вдигане на краката от лег по гръб.
Храната - плодове, зеленчуци, мляко, кашкавал, сирене, яйца, ядки, боб, леща, грах. Без пържено, даже може и сурово, а боб и леща - консерва, може и салата лютеница с боб, зеле с моркови, но без майонеза. И без газирани напитки, ама ако чак толкова не може без една бира на 2 дни, не го лишавай горкия, важното е да тренира здраво и да не яде боклуци. И да се изпотява здраво от тренировките, нека си създаде навик и да тренира всеки ден, дори и по малко, но да си е навик. Като свикне, ще видиш и плочки, а не "плоча".
За височината и килограмите - може да е 1.80, 70 кг., слаб и пак да е с коремче и паласки, трябват си упражнения и да хапва от горните неща.
В началото ще му е трудно, на след седмица ще свикне. Нека не се изсилва в първите дни, но да вдига повторенията всеки ден, дори и да е с едно. 100 коремни ще ги прави след седмица, ако е сериозен, а даже и двуразово - сутрин и вечер.

Има и мнение, че не е важно какво ядеш, а как тренираш, но това важи, ако тренираш наистина сериозно и по много и си свикнал. За хора, които не са тренирали отдавна и са пуснали коремче, това няма да помогне, нека си направи диета и тренировки. Ако е сериозен, това лято като отидете на море ще трябва да го пазиш от погледите на самотните девойки на плажа. Успех със спорта.

Последна редакция: ср, 10 фев 2021, 06:58 от Milen Donev

# 41
  • Мнения: 1 112
защо трябва да караш някого да прави каквото и да е било, ако той не иска ?

# 42
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Щото ТЯ иска. Думата на жената е закон вкъщи иначе започва война 😋

Майтапа настрана, но той ако се хване да напраска едни плочки, после пък авторката може да дойде да реве как му се лепят жените и тя ревнува.

# 43
  • Мнения: 1 112
Щото ТЯ иска. Думата на жената е закон вкъщи иначе започва война 😋

Майтапа настрана, но той ако се хване да напраска едни плочки, после пък авторката може да дойде да реве как му се лепят жените и тя ревнува.

недей , може да реши, че иска плочките да са 8, а не 6 Smiley шегувам се

# 44
  • Мнения: 146
г-н Донев е написал подробен инструктаж, остава само Евелина да убеди гажето си, че той го иска.

ПП: плочки не се изкарват толкова лесно Grinning но пък и не се губят толкова лесно ..

Общи условия

Активация на акаунт