Приятелят ми е пуснал голям корем-как да го накарам да го свали?

  • 4 113
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 40 868
защо трябва да караш някого да прави каквото и да е било, ако той не иска ?

На този принцип тя пък ще откаже секса, защото секс с корем не я възбужда. И той няма прави да я кара насила.
Та в семейството са нужни някакви компромиси и е нормално да полагаш усилия за другия.

# 46
  • Мнения: 1 112
Добре, тя сега не го харесва, а ако не го промени, на 40 как ще са нещата според теб ? Ако няма промяна, да си търси някой по вкуса, какво е виновен човека.

# 47
  • София
  • Мнения: 28 555
Тя си е намерила такъв по вкуса ѝ, но после той се е променил.
А ако се тъпче и/или налива, определено е виновен, че е пуснал по-голямо шкембе.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Абе той човека ако почне да нищи нейните недостатъци, които му бодат очите, кой знае кой ще излезе по-голям грешник ама айде.

Пък и тя написа, още отначало корема му не й е бил по вкуса. Ама си затворила очите. Пък сега зор да го променя. Да не беше му губила времето поне.

# 49
  • Мнения: 1 112
писнало му е на човека и го е ударил на живот, решил е, че един път се живее.

# 50
  • София
  • Мнения: 28 555
Ами да започне, негово право. Той избира кои нейни недостатъци да приеме и кои – не. Тя прави същото. Тя написа, че в началото е приела по-малкия му корем, по-големия не приема, не че търси манекен, с по-малкия няма проблем.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Мъжете са по-лежерни в тия неща сякаш. Писне ли му, после ще четем тука "толкова добре си живеехме, толкова го обичах, а той ме заряза без причина".

# 52
  • София
  • Мнения: 28 555
Е, и? Мъже много. Никой не е длъжен да търпи бременни мъже до себе си, ако не иска. Ако иска, друг въпрос.

# 53
  • Мнения: 12 755
Четох само първа страница. Разбирам я авторката, и аз мразя отпуснат корем.
Няма как да го накараш насила, но ако той иска, нека да прави упражнения за коремните мускули. Не е дебел в никакъв случай, само малко да се стегне.
Бягане в парка няма да му навреди, ще има общо стягане. Честно казано, на мъжа ми изчезна коремчето (с което се бях примирила и рядко съм му споменавала), само от един час на ден тичане в парка. Така че е възможно, макар че не разбирам защо стана така - все пак не тича с корема, а с краката! Wink
Две чаши бира - то зависи от чашите. Beer Някой, който ми забранява да пия бира, бих го намразила на минутата. Откъде накъде! Тези неща аз си ги решавам, хайде моля ви се!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Да де, мъже много ама с тия претенции едва ли ще се редят на опашка. Пък и за да имаш изисквания към отсрещния означава, че и ти предлагаш нещо на ниво. Като чета менюто на авторката, едва ли е така.

# 55
  • София
  • Мнения: 28 555
Да де, мъже много ама с тия претенции едва ли ще се редят на опашка. Пък и за да имаш изисквания към отсрещния означава, че и ти предлагаш нещо на ниво. Като чета менюто на авторката, едва ли е така.
Съвсем нормална претенция. Да не мислиш, че мъжете нямат изисквания към външния вид на партньорките си?

# 56
  • Мнения: 146
с темата си буквално пита как да накара мъжа си да свали някое кило, не под какъв претекст да го зареже.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Въпросът е, ако прекали с натиска, дали няма той да я зареже. Щото то е нож с две остриета.

# 58
  • София
  • Мнения: 28 555
Дали тя ще прекали с натиска, дали той ще прекали с шкембето... Рискове винаги има.

П.П. И аз карам мъжа ми да тича в парка, имаме уреди в нас – да ги ползва, карам майка ми да се движи повече... Освен поради чисто естетически причини, здравословно също е много важно да не се прекалява със сланинките по тялото.

Последна редакция: ср, 10 фев 2021, 12:35 от milenaka

# 59
  • Мнения: 146
карам майка ми да се движи повече... Освен поради чисто естетически причини, здравословно също е много важно да не се прекалява със сланинките по тялото.
ако ти се дърпа я зарежи. Никой не е длъжен да търпи дебели майки..! Ще си намериш нова майка в по-добра форма, даже вече си на правилното място. Едно време кви майки имаше..

Общи условия

Активация на акаунт