Склонност към изневяра

  • 6 390
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35 153
Дидо, подкрепям Таф Таф, в огромен поток на жени приятелки съм, само една близка имам, която е..... като мен Laughing

# 46
  • Сф
  • Мнения: 10 673
Абе хич не обичам подобни изявления.И не им вярвам.Гледам в настоящето какво се случва и дали ме устройва или не.Не харесвам и мъж да се обяснява за бивши връзки и грам не ме интересува.Та още оттук му слагам черна точка.
По принцип няма гаранции за нищо в тоя живот и все пак си личи,когато хората си пасват .Подобни разговори и изявления ,както и фриволното поведение стават излишни и за двамата.

# 47
  • Мнения: 3 350
В случая на авторката обаче няма любов. Не мога да приема, че някой ще заяви на другия /независимо дали мъжът или жената/ - смятам да ти изневерявам, дано да си ок с това, щото аз съм склонен и не ми пука за теб!!!
Елементарно уважение трябва да има в отношенията. Уважение и емпатия....
В случая изобщо не е ясно той какво е бил заявил. Аз не разбрах такова нещо. Има някакви съмнения, догатки, предположения. Някои хора виждат това, което искат да видят, чуват това, което искат да чуят. Не били компютри....

# 48
  • Мнения: 29 513
Мъж съобщава, че с бившата си приятелка не е имал просто потребност да й изневерява, бил е верен, връзката е била 3 години, но изглежда наранен след като тя му е изневерила два пъти и той решава да прекрати отношенията след като първия път е простил. В настоящи отношения обаче е склонен към изневяра, флирт с други и тн. Как може да се тълкува това поведение - на ефин партньор мога и бих изневерил, а на друг - нямам тази нужда и не бих?

Няма догадки. Директно го е заявил.

# 49
  • Мнения: 3 350
Мъж съобщава, че с бившата си приятелка не е имал просто потребност да й изневерява, бил е верен, връзката е била 3 години, но изглежда наранен след като тя му е изневерила два пъти и той решава да прекрати отношенията след като първия път е простил. В настоящи отношения обаче е склонен към изневяра, флирт с други и тн. Как може да се тълкува това поведение - на ефин партньор мога и бих изневерил, а на друг - нямам тази нужда и не бих?

Няма догадки. Директно го е заявил.
3 лице, ед. ч. Преразказ.
Малко на ЕЖК- мяза.
На кого го е съобщил ? По телевизията ли ?

# 50
  • Мнения: 29 513
Няма да влизам в излишни спорове. Щом не вярваш в темата, защо коментираш?

# 51
  • София
  • Мнения: 35 153
Съобщителните изречения са си съобщителни изречения, няма какво да се коментира.

# 52
  • Мнения: 3 350
Няма да влизам в излишни спорове. Щом не вярваш в темата, защо коментираш?
Не, че не вярвам. Темата е интересна. Просто звучи като преразказ, а не като лична история.
И какво значи "склонен към изневяра"?
Нещо като виновен до доказване на противното ?
Склонен към злоупотреба със служебно положение и склонен към корупция ?
И откога флирта е изневяра ?
Догатки и кьор фишеци

# 53
  • Мнения: 31 850
Мъж съобщава, че с бившата си приятелка не е имал просто потребност да й изневерява, бил е верен, връзката е била 3 години, но изглежда наранен след като тя му е изневерила два пъти и той решава да прекрати отношенията след като първия път е простил. В настоящи отношения обаче е склонен към изневяра, флирт с други и тн. Как може да се тълкува това поведение - на ефин партньор мога и бих изневерил, а на друг - нямам тази нужда и не бих?
Ами бил е идеалист човека, после е прогледнал. Тоест претръпнал е.
Решил е, че няма смисъл да е верен, след като вероятността отсреща да му изневерят е голяма.
Или пък просто тази на която изневерява не я обича и търси нещо другаде.

# 54
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Да, бе....бил прогледнал. Човек или си е по дефолт сериен сваляч и кръшкач, или не е. Чак пък такъв катарзис, че от смирен семеен тип да стане бохем - сваляч...няма как да повярвам.

А и кой нормален човек започва връзка като си казва, че ще кръшка?! Дори големите играчи гледат по-тайно да въртят бройките.

# 55
  • Мнения: 17 407
Мъж съобщава, че с бившата си приятелка не е имал просто потребност да й изневерява, бил е верен, връзката е била 3 години, но изглежда наранен след като тя му е изневерила два пъти и той решава да прекрати отношенията след като първия път е простил. В настоящи отношения обаче е склонен към изневяра, флирт с други и тн. Как може да се тълкува това поведение - на ефин партньор мога и бих изневерил, а на друг - нямам тази нужда и не бих?

 Няма какво да му тълкуваш. Човекът си го казва, но не - то не са диагнози, не е чудо. Големи тълкуватели, ненадминати анализатори. Съжалявам че нямаш късмет,  но не е в него проблемът.

# 56
  • Мнения: 6 163
И всичко това за някакви хипотези. Ама кръшкал ли е, във фантазиите ли му е .. не стана ясно. Обаче сценаристите не почиват.

# 57
  • Мнения: 2 354
  Голям вървежко. Може просто да я държи на пръсти.

# 58
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Манипулация.
Да те държи на къс повод, да си несигурна и да му играеш по свирката. Поставя те в състояние на конкуренция с бившата, та да му се доказваш нонстоп. Демек, доста гаден начин да си заслужи чувствата и интереса ти.
Чиста проба манипулация. Изпитала съм го на гърба си( опс....на сърцето)
И да...и най- сериозните кръшкачки го дават много премерено в приказки и поведение.
И не, няма нищо общо с любов към теб или бивша
.

# 59
  • Мнения: 3 350
Е, тъпо е да започнеш да изневеряваш, само щото на теб са ти изневерили ! Егати, ще кажеш, че сакън да не се минеш.

Общи условия

Активация на акаунт