Склонност към изневяра

  • 6 381
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Мъж съобщава, че с бившата си приятелка не е имал просто потребност да й изневерява, бил е верен, връзката е била 3 години, но изглежда наранен след като тя му е изневерила два пъти и той решава да прекрати отношенията след като първия път е простил. В настоящи отношения обаче е склонен към изневяра, флирт с други и тн. Как може да се тълкува това поведение - на ефин партньор мога и бих изневерил, а на друг - нямам тази нужда и не бих?

Последна редакция: пн, 08 фев 2021, 20:07 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: X
Манийно-депресивна психоза. Да си пие хапчетата навреме, че веднъж да пропусне и следващото, което ще чуеш е, че е танцувал чисто гол в кръгове на някоя магистрала, преди тир да го сгази.

# 2
  • Мнения: 40 905
Взел си е поука, че от прекалена добродетел няма полза? Wink
А иначе си го написала - не е имал потребност в първата връзка. Ако аз нямам потребност да пуша, мога ли да се надувам, че не съм пушила цяла година? Ми не, защото не ми е струвало нищо да не го правя, а и даже би ми било неприятно да пуша.

# 3
  • Мнения: 3 683
Мъж съобщава, че с бившата си приятелка не е имал просто потребност да й изневерява, бил е верен, връзката е била 3 години, но изглежда наранен след като тя му е изневерила два пъти и той решава да прекрати отношенията след като първия път е простил. В настоящи отношения обаче е склонен към изневяра, флирт с други и тн. Как може да се тълкува това поведение - на ефин партньор мога и бих изневерил, а на друг - нямам тази нужда и не бих?
Зависи от човека, но повече от партньора. Аз съм изневерявал на много от жените, с които съм бил, но със сегашната си получавам всичко, от което имам нужда и нямам никакво желание да й изневерявам. Дори и пари да ми дават.

# 4
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Може настоящата да не е добра или изобщо да не практикува "френския". Joy

# 5
  • Мнения: 2 204
Имал е чувства първия път, после е претръпнал. Не иска повече да е от страната на потърпевшия, по-добре да е като първата си жена. Вероятно може пак да заобича и да е верен както преди, но промоцията е свършила, вече ще иска същото насреща.

# 6
  • Мнения: 19 848
Човек, който има афинитет към изневери, го влече да изневерява. Бг-мама Божинката.
Не бих се доверила.

# 7
  • Мнения: 6 149
Какво ще рече "склонен към изневяра"? И това ли е изневяра вече? А флирта, и това ли не може ... че то остана ли някоя благинка за тоя човек? Мога и бих също ли е равнозначно?
Последно, изневерява ли или не?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Че откъде да знаем ние... Може да е вид защитна реакция, изпреварваща атака демек. Може просто да си го влече. Явно ти си сегашната.

# 9
  • Мнения: 40 905
А дали който не го влече на младини няма да го удари хормонът на стари години? И дали нахойкалия се на младини няма да стане примерен и моногамен в зряла възраст? Нещата не са прости според мен и на младини всички гледат по-леко на нещата. И не бих казала, че непременно е за лошо, ако е до около 23 годишна възраст.

# 10
  • Мнения: 3 025
Човек не причинява такава болка на човек, който обича и уважава. Изневерява на този, който не е толкова важен в живота му.

# 11
  • Мнения: 4 577
Едната връзка е възприемана като сериозна и е имало чувства, другата явно е за запълване на празнината и отношенията не са важни за мъжа. Той реално си е в търсене и при намиране на по-подходящ обект, ще си тръгне. Естествено, ако не лъже и не се опитва да се изкарва жертва.

# 12
  • Мнения: 4 008
Тълкува се, че едната партньорка я е обичал, а другата не.

# 13
  • София
  • Мнения: 35 098
Авторке, ти си втората ли?

Това значи, че втората е временен пристан докато намери нещо по- добро. Поне е честно отношението.

# 14
  • Мнения: 3 025
Тълкува се, че едната партньорка я е обичал, а другата не.
Точно!

Общи условия

Активация на акаунт