С ОКТОМВРИЙЧЕ за ръка преоткриваме света! Тема 10

  • 19 781
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 799
Америкас, какви маркери използваш, че да не е проблем да ги слага в устата си? Pencil Misc Art
Хахах как ще не е проблем, голям проблем е. Най- обикновенни, не са ядащи...... ама не успявам всеки път да го спра. Той сам си ги отваря, взима дъаката и си рисува. Да ти кажа, след като захапа камък от една локва с кал и си похапна, вече съм над нещата Grinning а да не говорим как дава на кучетата да му ядат солетата и после и той я яде или им взима играчките които са дъвкали и после той ги дъвче. А като пипа по площадката и си лапне ръката или захапе директно там където всички деца се държат.......
Да ти кажа малко маркер не е толкова зле Grinning
Ох, много смешно ми стана 🤣🤣

Привет и от мен! Благодаря за новата тема, заглавието е много свежо!

Ние излизаме почти всеки ден, а понякога и без количката и ходенето до парка отнема 15 минути поне, при положение, че е зад блока ни 😁 иначе още си се вози с кеф, не мога да се оплача, обмислям сега, ако продам нашата количка, да взема пак cybex, но от по-леките серии, да е подходяща за пътуване, ходи ми се много на екскурзия, все ще свърши този ковид 🤦‍♀️😡😑

И ние имаме бяла дъска, на която може да се рисува и да се редят магнитни фигурки на животни и т.н. Засега съм й дала само животните да си реди.
Иначе и тя смуче един маркер, който се пълни с вода, за да рисува на едно магическо килимче 😁
Излизаме всеки ден, поне за малко, обикновено на мен ми е студено, а не на нея хаха
В момента почти е пробил единят горен кучешки, а останалите три са на път, тъй че е многооо забавно...

# 46
  • Белгия
  • Мнения: 511
Хахах Joy

Америкас, и аз се опитвам да бъда толерантна, но ти ме разби Joy

Да пазим децата и дрехите им чисти е равностойно на ограничение на фантазията и любопитството им.

# 47
  • Мнения: 3 970
Моя беше намерил част от коричка и я беше лапнал щях да припадна ...

# 48
  • Мнения: 799
Като ходим в парка да храним гълъбите, й нося филийка и за нея, иначе си взима от земята и тя 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣🤣

# 49
  • Мнения: 1 521
Мдааа сега ме подсетихте за една случка с моя позната когато се записвахме за магистратура, тя тогава беше с нейното бебе /1.6г/ и ние докато залисано попълваме документи, то лази под едни маси в кафенето и си намери парче от сандвич и го налапа. Хахахахаха
Мале какво ли ни чака още..... много гнусотии ще изядат, дано само не ги хващат някакви болести оттях.

# 50
  • Мнения: 1 136
Ахахахах падам с вас. Моят син онзи ден си намери кучешко ако в парка и беше много горд от себе си. Хвана го с две ръце и се омаза. Иначе той също черпи кучето с неговата храна и после си гризка от същото 😂 вчера легна в лвглото на кучето и го облиза, а то цвлото в косми после преживяшв като котка, която се опитва да повърне кълбо козина. Въобще циркът е пълен

# 51
  • Мнения: 215
Олеее направо ме разбихте 😀 Аз съм много гнуслива и само го дебна да не набара да яде нещо като сме навън. Той е фен на пръчките и все гледа да налапа някоя и вкъщи донато готвя ако падне нещо на пода си взима и си го яде 🤦🏼♀🤦🏼♀🤦🏼♀ Ужас. При нас излизат последните кътници, струва ми се доста рано, но признаците са налице.
Искам да ви питам, вашите мъници отговарят ли с да и не? И също така имат ли думички, които повече приличат на дума, а не буу за кола и бау бау за куче например ?

# 52
  • Мнения: 3 970
Като се къпе си пие от водата в коритото 😵 казва да когато го викаш по име и не когато недоволства за нещо ..бау бау никога не е казвал ..дай е най употребяваната напоследък..мама когато падне и реве и тата през цялото време и името на котката ни ..и на фурната казва цсцсцс и това е ..

# 53
  • Белгия
  • Мнения: 511
Виктор ми "отговаря" с да и не като кима или клати с глава.

Казва само няколко истински думи - хайдиииии, яке, мама, тати, Тоби (кучето ни), друго май не се сещам. Казва и 2-3 думи на фламандски, когато говори с татко си. 
"Ела тук" го показва като кляка и сочи с пръст къде да дойда.

Но най-вече използва жестове и мънка.

# 54
  • Мнения: 383
Елица пък последно време не спира да се опитва да казва думи. Освен звуците на животните си казва мама , тати , баба и любимото и - дядо . Казва също Найс ( кучето ни) , супа , биба ( биберон) , пате , Айде . Вчера гледаше ПЕС патрул и там казват “ако имате нужда извикайте заааа помощ “ и тя започна да повтаря попош , попош . От вчера постоянно ни вика за помощ хахаха . Казва и Скай и чейс ( две от кученцата от филмчето) . Отговаря с да и не , но по - скоро използва не . Преди седмица и бях направила бисквитена торта и много и хареса . После като я питах какво яде и тя каза “тоута” . Приказлива е , но за сметка на това пък не иска на гърне и няма наченки скоро да се храни сама ( изключвам солети и разни такива които си гризка ) . Последно време я улавям да си пее някакви нейни работи. Като види слънце на картинка казва “ало ало “ , от песничката ало ало слънчице . 😁 на сока казва “Ок” . И те такива бебешки работи .

# 55
  • Мнения: 270
Виктор казва само да. Иначе си говори някви негови работи. На няколко пъти каза агне и браво ама не е постоянно да го повтаря. Той може и думички да казва ама аз като не мога да разбера 🤷😀. Иначе не показва особено ако гледа книжки показва за да му казвам кое какво е. Ако иска нещо отива и си го взима ако не може да го стигне чак тогава показва ама трябва доста да се е потрудил да стигне преди да покаже 😀.

# 56
  • Мнения: 1 521
И Дарио почти нищо не говори (смислено). Всичко е Кааа- ква- ааа- ббб.
Със жестове много обяснява. Каквото и да се опитва да каже винаги се чува - Кааа.
На едното куче вика "Ома, ей" и съответно на всички кучета вика Ома. Явно мисли че всички така се казват. Аххаха. Но пък ако го попитам къде е Рот /др куче/ веднага го посочва и после му вика Ома.
Ще запичнат, едната моя приятелка, нейното е 6 месеца по голямо от нашите и последните два медеца започна доста неща да казва изведнъж.

# 57
  • Белгия
  • Мнения: 511
Днес е 17 градуса тук - 27 градуса разлика с миналата седмица. За първи път тази година съм без яке навън и беше прекрасно. Седяхме сигурно 2 часа сутринта в горичката с кучето и след дрямката и обяда киснахме още толкова в един парк наблизо. Хич не ми липсва студа.

И Виктор се изкефи без яке - доста по-свободно и лесно Hands Ok Hand

# 58
  • Мнения: 383
Здравейте , момичета Simple Smile
Намирате ли време за тренировки? Аз си възвърнах килограмите от преди бременноста , но още имам леко коремче и мазно на дупето , та съм се хванала с домашни тренировки . Вечер пък ходя да бягам с кучето в двора на едно училище , че като идва . Вие смогвате ли ? На мен ми е  малко трудно ... като легна за коремни преси малката ляга върху мен 😁 опитва се да ме спре , иска мазна майка 😀
Днес сме на ваксина за морбили , стискайте палци да мине добре . Хубав ден от мен .🙂

# 59
  • Мнения: 3 970
Albz, кога ги правиш упражненията?Аз правих като стана но и на мен детето не ми дава едно че постоянно се бута в мен започва да реве за закуска и трябва да прекъсна да му приготвя манджа и ми минава желанието ...килограмите са ми същите от преди бременноста но корема ми е пихтия и имам паласки ето това искам да оправя ..

Общи условия

Активация на акаунт