С ОКТОМВРИЙЧЕ за ръка преоткриваме света! Тема 10

  • 19 787
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 521
И аз мисля като Адел, направи по равни интетвслите на будуване.
Дарио става между 7-8. Ляга в 13-13.30, спи до 15-16. После ляга в 20.30-21.

И на мен не ми харесва това постоянно ядене, обаче той застава до кухнята и вика: ам, ам.

# 31
  • Мнения: 354
Момичета много тихо тези дни😂😂 кой къде се загуби.Ние сме по цял ден в нас.Очудващо при нас(Благоевград) падна доста сняг и си беше много студено и не сме излизали от четвъртък може би.Енвс съм решила малко да излезем аконуспея да избутам количката по снега пред блока.Хубавото е че казаха че вече няма да има такива студове.Аз си обичам лятото

# 32
  • Мнения: 1 521
Ох ние излизаме всеки ден защото и аз не издържам вътре. Дърпам го в шейна, въпреки че в София няма много сняг.
От три нощи ляга и до 2 часа плаче и се събужда и после заспива до 8.... долните зъби много са се подули, сигурно е оттях.
И аз обичам мн лятото и нямам търпение да стане топло.

# 33
  • Белгия
  • Мнения: 511
При нас тоя студ беше миналата седмица. За мое огромно щастие сега е около 10-ина градуса, (което е 20° разлика с от преди няколко дни Scream ) и излизаме по два пъти на ден. Но и в големия студ също излзиахме, поне кучето да разходим.

Иначе вкъщи последните няколко дни основно "рисуваме".


Взела съм четки с различна форма и детски боички, но не знам кога ще ги пробваме - знам, че ще е голяма бъркотия след това, и събирам смелост.

# 34
  • Мнения: 3 972
Имаше съвет с бойчките първо с пръстите да рисува..и ние отново сме в филма със зъбите ..режима отиде на кино едвам се приспиваме,върнахме си едното ядене в 6 от няколко дни го премести в 4 а от месеци го нямаше ..от скоро се научи да слиза и да се качва от спалнята и става едно гонене аз го слагам да спи той си става и си слиза 😵

# 35
  • Мнения: 354
Рисуването е хубаво племенницата ( 1.9м) рисува по стените,пи мебели където намери съсипа ремонта  напълно и мен ме е стрях дв дам че и той че сътвори същото😂

# 36
  • Белгия
  • Мнения: 511
Likeawind, да ти кажа честно, мисля че ако се стигне до боя, четките ще са напълно забравени. Просто ми допадна, че има с различни накрайници. Преди сме правили опити с домашна боя - кисело мляко с боя за храна и беше пълен хаос. Но цветовете бяха някакви много сдухани и сега взех "истински" боички.



Освен тези освежителни декорации, имаме също така пастели по килима и по шкафа на телевизора, химикали и моливи по всички маси и столове. Все още не е докопал вратите или стената Satisfied

# 37
  • Мнения: 383
Здравейте и от мен ! Simple Smile пт два дни е голямо мрънкане и днес видях , че е избил кътен зъб горе . Явно леко е минало , но не иска да хапва особено днес. Има и нова занимавка - да бърка в купата с вода на кучето... Ей момичета честно ви казвам на ден по 15 пъти я преобличам. Днес отишла и изкъртила протекторите за ръбове , пуснала ги в купата му с вода и бърка с лъжица . Като я видях ми каза само “мами , супа” ... нямам думи вече . А купите големи , че и кучето е голямо . Стъпва в тях , маже , цял ден чистя и преобличам . Не ми е скучно . Не излизаме че е много студено , а на 22 е на ваксина морбили и ми е филм да не изстине преди нея.

# 38
  • Мнения: 270
Днес за първи път излезнахме, не бяхме излизали от четвъртък (изключвам неделята, защото той отиде само до отсрещната къща на рожден ден). Даже два пъти излезнахме и му се отрази добре. В четвъртък му сложихме ваксина някаква реимунизация, такова търчане му удари след нея че вечерта го болеше крака едвам вървеше миличкия и много плачеше 😐. Добре че мина на другия ден беше топ. Ама вечерта след ваксината му дадох Нурофен (панадола беше с изтекъл срок на годност) и го отпусна и заспа. Толкова кофти ми беше че го болеше миличкия вървеше и плачеше 😭😭. Добре че се оправи бързо на следващия ден му нямаше нищо само като клякаше го болеше леко, но бързо мина 🙏🙏.

# 39
  • Мнения: 3 972
Диди,а тая черна дъска от къде ви е?
В нас имаме надраскано с химикал по едната възглавница на дивана дали ще може да се почисти нз ..иначе от няколко дни постоянно се качва на секцията зад телевизора и го клати аха да го бутне полудявам по цял ден викам даже го наплясках и пак там ...

# 40
  • Белгия
  • Мнения: 511
Черната дъска е от Икеа. Двустранна е - от едната страна е черна, а от другата бяла. По средата от вътре има място за ролка хартия, на която също може да рисува. Ама така както драска всичко остава само маркери да му дам Joy

Но честно казано не очаквах дъската сега да му е толкова интересна. А и казват, че вертикалното писане (с тебешира) упражнява мускулите в китката.

# 41
  • Мнения: 1 521
И аз отдавна купих Бяла дъска, голямо писане пада. Добре че тогава още взех и калъфки за дивана.... сега са нарисувани целите.
Но най много обича да отвори маркерите и да захапе писеца.
И при мен започна да се качва на столовете в кухнята и оттях на високата маса и ходи по нея. И аз само крещя Не, не и резултат 0.

# 42
  • Мнения: 1 136
Ние имаме една мъничка магнитна дъска, на която може да се пише с маркер, а от другата страна с тебишири, но нещо не й обръща внимание изобщо

# 43
  • Белгия
  • Мнения: 511
Америкас, какви маркери използваш, че да не е проблем да ги слага в устата си? Pencil Misc Art

# 44
  • Мнения: 1 521
Америкас, какви маркери използваш, че да не е проблем да ги слага в устата си? Pencil Misc Art
Хахах как ще не е проблем, голям проблем е. Най- обикновенни, не са ядащи...... ама не успявам всеки път да го спра. Той сам си ги отваря, взима дъаката и си рисува. Да ти кажа, след като захапа камък от една локва с кал и си похапна, вече съм над нещата Grinning а да не говорим как дава на кучетата да му ядат солетата и после и той я яде или им взима играчките които са дъвкали и после той ги дъвче. А като пипа по площадката и си лапне ръката или захапе директно там където всички деца се държат.......
Да ти кажа малко маркер не е толкова зле Grinning

Общи условия

Активация на акаунт