Лакове за нокти - 148

  • 32 104
  • 734
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 950
И аз в тази мартенска гама. Не умишлено. Просто лака е нов и си чакаше пробата.

Прекрасен маникюр!
Прекрасен цвят!
Споделете кой е той!
Perfect big brush 233

# 376
  • Мнения: 343
И аз в отбора:

# 377
  • Мнения: 198
Много нежен цвят.Кой е лака?

Essie - Spaghetti strap

Благодаря, момичета❤

# 378
  • Bulgaria
  • Мнения: 2 671
С малко закъснение показвам маникюра си, който направих преди 5 дни. След червеното за 14.02. реших да разнообразя с други цветове.
Bel London - 108, Golden Rose 60 Sec Express Dry - 17, Golden Rose Carnival - 11. Черните линии са направени с печат.





Скрит текст:

# 379
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Честита баба Марта!
Бел 52, размазан от топ лака Grinning

# 380
  • Мнения: 27 593
Честита Баба Марта, момичета! Heart
Ето ме и мен, голям зор беше снимането и пак не се доближава много до реалността:

Скрит текст:



Цветовете са бяло и червено, при сливането се е получило малко розово, но не чак както е на някои снимки...ГР Рич калър 21 и Флормар Фул калър Over the Alps са лаковете.
Тина, да не си и ти с Куик драй? Joy Въпреки това е страхотно! Blue Heart И аз да ти благодаря, че сподели, че 52 е с желе ефект (не бях забелязала това, а му се чудех още предния път)- минах набързо вчера през Лили за едно шишенце и аз... Blush Само че е с крива четка Confused

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 09:41 от dolce miele

# 381
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Не, с ув топа на тренд ит ъп съм. Явно много съм натиснала на някои места, или е бил малко лака по четката.

# 382
# 383
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413


И на мен топът на Тренд ит ъп ми размаза розичката на стикера.

Честита Баба Марта! Живи и здрави, бели и червени, като мартенички! 💗🌹💗

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 10:13 от Lady Brinne

# 384
  • Мнения: 27 593
Пристигнаха ми лаковете, доволна съм. Blush Ето този лак е виновен за поръчката Heart :

Скрит текст:


Онлайн има и по-хубави снимки Simple Smile На последната си личи най-добре синият шимър. Розово-син е лакът. Heart Отдавна го издирвах. Другите лакове са предимно в червено-бялата гама...Лилавото 432 е наистина страхотно!  
Лейди, много нежно. Blush
Вчера в ДМ се подразних,
Скрит текст:
имаше етикет, че лаковете Trend ut up са намалени, от определена серия. Харесах си цвят, в шишенцето не изглеждаше много свеж, имаше напукано, утаено- на касата 3,99 лв вместо 1,99 лв и го върнах. Rage Етикетът бил само за определен номер- да бе, тогава защо нямаше никакъв етикет с редовната цена?! Плюс, че такъв номер цвят нямаше и нямаше празно място където да е бил...Беше неделя и не ми се занимаваше да задълбавам. При толкова бюджетни лакове които имам, 4 лева минава почти за скъп лак- не съм сигурна всъщност дали изобщо имам лак който да е купуван за 4 лв Laughing Да си го държат засега. Grinning
Но пък си купих това олио за нокти и искам да го похваля, с лимонов аромат е и не е много мазно- доста ми хареса (но използвах на кожичките предимно, че съм лакирана):

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 10:14 от dolce miele

# 385
  • Мнения: 1 382
Честита баба Марта и от мен, прекрасни 🤗 Бъдете живи и здрави, и все така да красим темите.

# 386
  • Мнения: 27 593
Май забравих пак да "похваля" Куик драй... Laughing Пак имаше помътняване на лака снощи...пак слагах друго прозрачно отгоре. Пак се събудих на чаршафи, въпреки че изчаках много време и все пак, всичко беше изсъхнало добре (до Куик драй включително, бетон беше; а и първите 3 пласта лак бяха нанесени по-рано през деня и напълно изсъхнали и те)...Пак се излъгах да сложа прозрачен слой, за да прикрия помътняването...Пак слагах още един слой Куик драй тази сутрин..."Забавлявам" си се аз с този топ лак! Grinning Абсолютно непредвидим е кога и с какво ще си взаимодейства зле. Иначе, когато няма помътняване, не е лош- въпреки че четката оставя черти, ако не дозирам добре количеството...Но откъм бързина на съхнене нямам забележки. Когато обаче се налага да добавям още слоеве отгоре, за да оправя помътняването...му се обезсмисля изцяло бързото съхнене! Confused Bowtie Но не знам кога ще стигна до Спийд драй (от едно място само го намирам) или до УВ топа на Перфект.
Какво ви е мнението за спрей-изсушителя на Перфект? Заслужава ли си 6+ лева цена? Thinking
И, ако може, някой да пусне снимка на УВ топа на Trend it up! Simple Smile Гледах някакъв топ, също и мат топ, но бяха в черни непрозрачни шишенца и се зачудих дали не са само с печене в лампа...
Ето снимка от нета на Флормар Пърли 454:
Скрит текст:
 

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 11:15 от dolce miele

# 387
  • Мнения: 1 691
Честита Баба Марта и от мен, момичета! HeartHeartHeart

Долче, ето го. При мен страшно се сгъсти и оставяше много грозни черти, та замина в коша. Сега съм със super dry на Катрис.

# 388
  • Мнения: 7 710
Честита баба Марта, момичета!
Отново се лакирах в 11 вечерта и останах неприятно изненадата, защото в боите ми нямаше червено, та рисувах с лак. Лаковете са Bel 33, Essence shine last & go 05 sweet as candy, GR ice chic 04.

Скрит текст:

# 389
  • Мнения: 27 593
Преслава, мерси! Значи съм гледала точно него вчера Grinning Може да го пробвам все пак, още му се чудя...
Като съм тръгнала да пускам снимки Joy , ето и номер 454 Miss върху блистера- на 1 слой, на 2, както и върху двата вида синьо Blue Heart :
Скрит текст:


Eл, чудесно! Сподели какви и откъде са ти боите? Ако може, линк? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт