Лакове за нокти - 148

  • 32 144
  • 734
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 697
Момичета, преди около седмица споделих, че имам сериозно нацепване на ноктите, което ми е обезобразило ноктите и са отрязани до дъно. Искам да благодаря сърдечно на дамата, която ми каза, че трябва да обърна внимание на приема на биотин. След доста четене, се оказа, че установих какъв е проблема. Четох, че биотина се съдържа в бадемите и овесените ядки.
Преди време абсолютно всяка сутрин си правех домашна гранола с овесено мляко, което обаче от няколко месеца спрях да закусвам и преминах на плод или нещо подобно.
Мистерията е разгадана, благодаря отново! Heart

# 361
  • Мнения: 2 257
И аз съм готова с мартенския маникюр Heart

Коледната звезда реши сега да червенее Grinning

Trend it up 115

# 362
  • Мнения: 444
Ееееех, момичета, все се повтарям, че сте прекрасни, но като е така какво друго мога да кажа? Heart Страхотни мартенски последни страници Hug И аз се присъединявам към тематичните маникюри, разбира се с изкривени линии на кутрето Grinning

# 363
  • Варна
  • Мнения: 1 756
Да ви се похваля с новите попълнения - medusa и bel 52 Simple Smile хиляди благодарности на Джаста, че сподели от къде го е взела, днес ме чакаше последния в Елитис Чаталджа. Много е красив, телефонът го изкарва почти черен, но на слънце ясно се вижда масленозеленото. Имаше и доста на umbrella, от различни серии, някой питаше по-назад за тях, явно все още се намират тук-там. Много ми хареса и бел-а, на кутрето е на 1 слой, а на безименния на 2, с бял стикер между тях, страхотен е за сандвич. Heart Eyes

# 364
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Малко точици от мен

# 365
  • Мнения: 27 733
Аз пускам в скрит текст едни нокти които нямах време да оформям и трябва да издържат до довечера (когато се надявам да имам време за мартенски маникюр):
Скрит текст:




Лакът:


Чертите на средния и на безименния са "благодарение" на Куик драй- явно съм нацелила кофти партида Flushed Но поне не ми помътня лакът този път!
Идеята беше да оформя ноктите и да използвам за основа на мартенски маникюр, но се налага да отида до магазина...дори нямах време за основа. Този лак е хубав и на един, и на три пласта (тук е на два- пак щеше да е добре, ако нямаше черти).    
Кати, имам слабост към този лак Heart
Момичета, страхотни сте всичките!!! Heart Eyes

Последна редакция: нд, 28 фев 2021, 17:06 от dolce miele

# 366
  • Мнения: 1 049
Snb Владимира

# 367
  • Мнения: 1 950
И аз в тази мартенска гама. Не умишлено. Просто лака е нов и си чакаше пробата.

# 368
  • Мнения: 15 390
Аз само да се оплача, че имало дълги нокти - няма дълги нокти. Днес се счупи единия ми нокът на средния пръст и се наложи да скъсявам почти до живец. А и това гадно фолио взе да се надига и гледах да закрепя положението до утре и утре май ще сменям фасона.
Ей ме на подкъсена:



Пф, тъкмо да настигна Мари Kissing Heart по дължина и... даже не разбрах кога и как се е счупил този нокът, просто в един момент докато миех чиниите забелязах, че дължината е наполовина. Stuck Out Tongue Winking Eye
Долче Hug, ами на средния и безименния пръст, както и на палеца не е лак, а лепенка за цял нокът, "лакирана", декорирана, само отлепяш от картончето и лепиш на нокътя, този път бях сложила отдолу бял лак за основа, после запечатваш с топ. Обаче фолиото е дебело и трудно се работи с него. Топа не успява да го укроти и днес виждам, че започва да се надига. Но за ден два и за някакъв повод става.

Страхотни сте момичета, толкова тематични, толкова мартенски, същински мартенички. Напълнихте ми очите с красота. Heart

# 369
  • Мнения: 863
И аз в тази мартенска гама. Не умишлено. Просто лака е нов и си чакаше пробата.

Прекрасен маникюр!
Прекрасен цвят!
Споделете кой е той!

# 370
  • Мнения: 2 631


Эдравейте, момичета! Аэ съм иэцяло иэвън мартенската гама, праэнувам пролетта в мента с това бърэо спретнато маникюрче. Hug

# 371
  • София
  • Мнения: 1 188
От мен нито първомартенско, нито пролетно, но пък успях да хвана 30 сек. слънце да се фотна Grinning
КА 805

# 372
  • Мнения: 198
Писах, писах и се изтри😒

Супер нокти се показали пак! Всичко много ми хареса❤

Аз днес се намазах също, но не съм с мартенска тема, а по-скоро пролетна, исках да пробвам лепенките.

Скрит текст:


# 373
  • Мнения: 7 713
RealSugar, много нежно!

# 374
  • Мнения: 531
Писах, писах и се изтри😒

Супер нокти се показали пак! Всичко много ми хареса❤

Аз днес се намазах също, но не съм с мартенска тема, а по-скоро пролетна, исках да пробвам лепенките.

Скрит текст:



Много нежен цвят.Кой е лака?

Общи условия

Активация на акаунт