Съмнения за любовница

  • 19 341
  • 380
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 478
Проследи го без да те забележи и бъди подготвена за всичко! Дано да е на работа и това да е някаква извънредна смяна в неделя. Но имай предвид, че ако отидеш на работното му място директно без да го проследиш, може да намериш колата му там, защото има вероятност да я остави на работното си място нарочно. Иначе, ако колата е там, както казват съфорумките звъниш му и действаш според ситуацията вече, но щом имаш съмнения, значи трябва да го проследиш, за да се успокои душата ти, че това съмнение е лошо нещо...

# 16
  • София
  • Мнения: 1 259
Ейй, Аман от тази женска параноя 😁 Може човекът да те лъже, че е нощна смяна, за да те изненада и да се прибере и да празнувате... Може да те пробва дали ти няма да кръшнеш 😜😁

# 17
  • Мнения: 204
Щом е романтичен и ти прави изненади по принцип, да не би да те е излъгал, за да ти направи изненада на теб въпросната вечер?

# 18
  • Мнения: 135
Мисля,че трябва да изчакаш до 14-ти и да идеш на работното му място уж за изненада. И да видиш какво ще последва. Ноща смяна в почивен ден звучи мноого съмнително. То следва понеделник да е в почивка,защото не може да дава 24 часови смени

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Чакай си изненадата и не се поддавай на провокации!

# 20
  • Мнения: 2 502
Никога не се следи мъж, никога! Ти куче следотърсач ли си? За две години, толкова ли му нямаш доверие?
Все пак виж как ще отиде и ще се върне от работа. Ако е нощно дежурство, а той се изтупа, избръсне и прочие, а на сутринта изглежда и се държи странно, ще трябва да имаш план. Но не и ровене в телефона и следене, под достойнството на всяка уважаваща себе си жена е!

# 21
  • Мнения: 600
Сигурно на работа ходи небръснат и мръсен.

# 22
  • Мнения: 6 178
Не ги разбирам тези унижения - ровене, дебнене, причакване, паранои, неврози ... особено от 20-годишни и за двугодишна връзка. Но ще чакам развоя, че ми стана интересно какъв ще е екшъна или .. изненадата.

# 23
  • Мнения: 2 502
Сигурно на работа ходи небръснат и мръсен.
Ми и аз съм нощна смяна в неделя, абсолютно сама с един монитор. Не се къпя преди работа, нито се гримирам, а съм жена все пак!

# 24
  • Мнения: 600
JoyJoyJoyJoyДа, тя отива да търси колата и не я намира, а той се е прибрал в къщи с изненада и нея я няма.Joy

Ще паднат обяснения. Ако на мен се случи, едва ли ще съм много щастлива някой така да ме дебне. Много е отблъскващо, дори има нещо болно.

# 25
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Аз мисля, че интуицията на една жена за такива неща рядко лъже.
Авторке, има ли промяна в отношението му към теб?

# 26
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 562
Представям си колегите му как ще го опиперят като видят, че дошла съпругата да го проверява 😮Това не е едно време преди век когато е можело да идеш с кошничката да му занесеш топла погача с мед и прясно издоено биволско мляко докато оре на полето Satisfied

# 27
  • Мнения: 600
Аз мисля, че интуицията на една жена за такива неща рядко лъже.
Авторке, има ли промяна в отношението му към теб?


Каква интуиция . Това се нарича ревностна параноя.

# 28
  • София
  • Мнения: 24 839
За тези 2 години в които са заедно, няма как да не е имал и други нощни смени точно в неделя и точно на празник.
А, ако не е имал и по принцип, ако не работи в неделя и никога не е имал нощна смяна в неделя, да ме прощава, ама си е съмнително.

# 29
  • Мнения: 46 582
Именно.
Когато нещо обичайно изведнъж претърпи коренна промяна, не е параноя, а нормална причина за съмнение.
Никакви скрупули няма да имам в нейната ситуация. В крайна сметка това засяга нейната връзка и нейния живот.

Какво работи?

Общи условия

Активация на акаунт