🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 1

  • 26 755
  • 741
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 380
Ей това класиране ще гледаме цял сезон. Фики няма да мръдне от първото място, а Къци няма да мръдне от последното. Защо си го причинява за пореден път този резил, този Къци. Не мога да си обясня. Жал ме е...
  Всъщност Фики го заслужава, другите са някак залинели покрай пандемията явно.

# 331
  • Мнения: 11 568
Съжалявам, не знаех. Да почива в мир.

# 332
  • Мнения: 6 417
Дори и на последно място Къци си получава хонорара.

# 333
  • София
  • Мнения: 22 948
Според мен не беше за последното място.

# 334
  • Мнения: 47 985
Азалия Sad
Къци не беше най-зле, но е подходящ за последното място явно...Но Къци мисля отдавна е открил философията "като губиш, не знаеш какво печелиш".

# 335
  • Мнения: 6 417
Фънки ще го мачка до края.

# 336
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 793
Първа серия  капки мина и замина и май не остави никаква следа поне за мене. Вяло предаване, няма живец, няма смях, очаквах едва ли не да започнат да четат новините от щаба.
Зуека и Геро не си пасват, не стават като двойка водещи.
Журито бих искала поне малко да ме изненада и то не само за оценките.
Участниците - продължавам да си харесвам Къци,  Милица и Рафи. Колкото и да не се представиха добре, все пак и тримата бяха много по-добри от МишИту. Съгласна съм, че добре се получи имитацията на Фики, но и тази на Софка беше добра.
Винаги съм си мислила, че тези 1000 лв. така и не ги дават на никой и тази вечер мисленето ми се потвърди. Жалко!

# 337
  • Мнения: X
Фики каза, че много хора му пишели с молба за помощ и че дава парите на най-малкото дете. Той откъде да знае, че детето е починало /горкичкото/?
От където аз знам, примерно.
Или от екипа за вбъдеще да си стиковат нещата с всеки участник предварително, защото може всеки един да спечели и да се получи такова недопустимо (за моите разбирания) нещо.

# 338
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Следващата седмица:

Кръстю ще бъде Ицо Хазарта
Азис ще бъде Елвира Георгиева
Милица - 2 UNLIMITED
Рафи - Britney Spears
Поли - Дует "Ритон"
Софи - David Lee
Михаела - Веселин Маринов
Фики - Shirley Bassey

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 23:50 от Не се сърди, човече

# 339
  • Мнения: 1 444
Другата седмица ще е по-зле и от тази.

# 340
  • Мнения: 15 571
Не че защитавам Фики, но предвид блестящото му представяне, най-вероятно последните 7 дни ги е прекарал в репетиции. Така че е много вероятно да не е разбрал какво се е случило с бебенцето.

# 341
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
JoyJoyJoy  ох,  още ми се върти в главата.... ляляляляля бензин, лалалалалал бензин
Joy Къци  ме разби от смях къде е Рамщайн, къде е Невадаааа

# 342
  • UK
  • Мнения: 957
Ако му пишат по 1000 човек със зов за помощ на ден и той не следи лично всяка кампания (а и да следи всяка кампания алгоритмите на фейсбук не винаги ще ти изкарат необходимия пост на фийда), абсолютно възможно е да не знае. Съдейки по изявите му до момента, в следващия лайф вероятно ще се извини и ще ги дари на друг.

Надявам се всеки от участниците да може да стигне до първото място и да дари за някоя от своите каузи. Ако точките не се приравняват обаче и Фики спечели в няколко лайфа, не знам как тези по-назад ще имат шанс.

# 343
  • Мнения: 1 673
Геро, завалията, така лошо да се отнасят с него - с един ревер води! Това никога нямаше да го направят на Рачков. Joy
Хайде, успех на Рачков с новото шоу, а Зуека ще ги дондурка всички на сцената на Капките, какво да ги прави.

Михаела ми напълни сърцето. Младо, хубаво същество, което е и много работливо и е репетирало до скъсване. Разчита на труд, на подготовка и дисциплина, а не на случайности. Браво!
Рафи - харесвам това дете. Добро, сърдечно и талантливо, дано да се позасили малко с образите.
Поли - талантливо и щураво момиче, сега от инат ще вземе да репетира и то до скъсване сега, за да се оправят нещата.
Къци - той си знае, че ще е на дъното. Дано да е достатъчно добре платен за тия незаслужени крошета и мръсни ритници. 
Милица винаги ме разсмива, голямо талантливо кукуриго, ако му запушеш устата, енергията му ще започне да излиза от ушите.
Фики - първо си казах - аууу, какви очила, стискат му носа като на плувкините и гледай как имитира Дони. После пък ми дойде на ума, че може би Камелия Тодорофф го е учила на джаз-маз-кастофони-мастофони. Но май просто от малък много пее, имитира и е посъветван да избере нещо много удачно.
Софка -хубава работа, ама боливудска. Гринго я гледаше тоооолкова влюбено. Simple Smile
Азис - вече е готов пенЦионер. Да си Апва картофките, да си гледа стари шлагери и да си мисли, че може. Joy

# 344
  • Мнения: 4 821
Ако му пишат по 1000 човек със зов за помощ на ден и той не следи лично всяка кампания (а и да следи всяка кампания алгоритмите на фейсбук не винаги ще ти изкарат необходимия пост на фийда), абсолютно възможно е да не знае. Съдейки по изявите му до момента, в следващия лайф вероятно ще се извини и ще ги дари на друг.

Надявам се всеки от участниците да може да стигне до първото място и да дари за някоя от своите каузи. Ако точките не се приравняват обаче и Фики спечели в няколко лайфа, не знам как тези по-назад ще имат шанс.
Е то всеки сезон е важно да си в първата четворка. Дали си първи или четвърти преди големия финал няма голямо значение.

Общи условия

Активация на акаунт