🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 1

  • 26 740
  • 741
  •   1
Отговори
# 405
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Аз съм авторът. Голяма патаклама, голямо чудо! Едно име да ви е проблемът. Не мога да редактирам анкетата, може само да се добави нов отговор. Ще остане така до новата тема. Мога да я изтрия, щом е такъв проблем. Нямам думи.
А на мен ми харесва Кръстю, макар първо да се зачудих кой е. Някак повече му отива даже, Къци е по-лековато.
Аз нямам поглед над неговите качества като човек, но на сцената се справя чудесно, освен това винаги се готви сериозно.

# 406
  • Мнения: 5 120
Не ми е приятна Поли. Много на сериозно се е взела. И тук, и като ментор в Гласът на България, поведението й е като на разглезена примадона. Азис...може и да може да пее,но в подобни предавания изобщо не му е мястото.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 18:33 от cardu

# 407
  • Мнения: 2 865
Азис, че пее, пее, ама толкова да го мързи и да му се минава метър по всякакви формати, че няма накъде. А сякаш мина времето, когато стигаше да е ексцентричен. Сега хората се радват и ценят участници като Фики, с видимо положен труд и уважение към публиката. Ако ще е весел и лежерен като Софи, добре, но снощи не изглеждаше така, а малко като да е против младия си колега.
При дамите ще е интересно Поли и Михаела докъде ще стигнат с амбицията си. Поли плака в нейния сезон като остана втора. Не помня друг да е плакал за такова нещо.

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
То ако напишем всички с истинските им имена, хабер няма да имам кой кой е.Joy
На Рафи как му е името??

Рафаел Бохосян
Полина  Генова
София Каменова
Васил Боянов
Фикрет Тунчер Фикрет

Вярно, че ако им се изпишат имената може и да не разберем кой кой е Smile

# 409
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Азис, че пее, пее, ама толкова да го мързи и да му се минава метър по всякакви формати, че няма накъде. А сякаш мина времето, когато стигаше да е ексцентричен. Сега хората се радват и ценят участници като Фики, с видимо положен труд и уважение към публиката. Ако ще е весел и лежерен като Софи, добре, но снощи не изглеждаше така, а малко като да е против младия си колега.
При дамите ще е интересно Поли и Михаела докъде ще стигнат с амбицията си. Поли плака в нейния сезон като остана втора. Не помня друг да е плакал за такова нещо.

Затова вчера менторите ѝ дадоха 10 точки, та да не плаче. Без тези точки щеше да е на шесто, а не на четвърто място.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 18:52 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 410
  • София
  • Мнения: 6 141
Гледах и началото, което вчера пропуснах. Не му се получи съвсем на Къци, сякаш глас и енергия не му достигна, но на безумен поглед го докара. Милица не мога да я оценя, защото песента не ми е позната, но ми беше скучно и от моята гледна точка изборът на тази песен е грешка.
Харесвам Геро и ненатрапчивия му хумор, Рачков ми идва твърде пренавит.

# 411
  • Мнения: 914
Тамън и аз това се замислих, че Поли се е взела насериозно и отгоре на това се е разлигавала. Шашава работа, когато беше в пика на извесността си при втората поява на Евровизия (което съвпадна и с Капките) не беше така. Иди разбери тайните на публичността.

# 412
  • Мнения: 790
Докога ще гледаме Фънки.Невъзпитан,арогантен човек!!!

# 413
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Тогава имаше някакво участие по бельо и я беше срам, сложиха ѝ наметка, снощи подскача по гащи и се кълчотеше.

# 414
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 203
Здравейте на всички! Blush

Цялостното ми усещане от вчерашния епизод е леко слабо, но все пак харесах изпълненията на някои от участниците. Не слушам фолк, но не отричам, че има много добре пеещи изпълнители в техните среди. Фики се справи страхотно, а "Уморени крила" е една от любимите ми български песни. Рафи и Михаела също ми допаднаха.  За мен най-лошо се представи Поли.Смятам, че Лейди Гага не би трябвало да е чак такова предизвикателство за нея, предвид това, че имат някак сходни гласове и правят поп парчета. По-лошо впечатление обаче ми направи озадачаващото й поведение по време на натискане на бутона с крак (с крак, хора!). Е, това не го бяхме виждали! Много силна проява на лош вкус и липса на всякакъв разум, не беше готино.

Фънки от години не го понасям. Не ми е забавен, нито пък симпатичен. Мисля, че е злобен по природа, а не по телевизионна принуда. Може и да разбира от музика, но епитетите, които използва в повечето случаи, не са ми приятни. Дружбата му с Константин се базира на взаимната им обич към хапката и пийката. Коцето е всеизвестен фолк бохем, който според мен обича да създава комфорт не само на себе си, но и на хората около него. Точно поради тази причина Фънки се върти около него-пийва в голямата му къща и се вози в скъпите му коли. Истински използвач.

И благодаря за темата! Flowers Hibiscus

# 415
  • София
  • Мнения: 2 656
Днес вече трета реклама ми излиза във фб и инстаграм на просекото на продуцента, масирана кампания тече 😒

# 416
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Името на просекото е като на внучката - Кай.
Иначе се произвежда в Италия.

# 417
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За това разказва Кремена - https://bg-mam.ma/p/1303644/42364279

- Различно ли е усещането, когато във фамилията ви вече се появи и едно момиче – малката Кай и истина ли е, че си сънувала името й?
- Аз не го сънувах, а просто това име – Кая, ми се беше забило в съзнанието. Аз съм голяма вещица, чак ме е страх да говоря на тази тема, защото всяко нещо, което ми мине през главата – ден-два след това се случва! По принцип, нашите деца (Бебо и Алекс-б.а.) никога нищо не казват и даже когато бебето се роди, те пак не казваха какво име са избрали, а аз умирах от любопитство, а и исках да й купя буквичка за Коледа. Един ден се събудих и името Кая просто не ми излизаше от ума! Викам си: „Боже, ако го кръстят така - колко готино, ще е с моята буква!“ Тогава Еди (внукът на Кремена-б.а.) ни беше дошъл на гости и аз използвах да го подпитам дали са избрали вече име на бебето, а той, дъвчейки една филия ми каза: „Амии, викат й Кай.“ Аз изпуснах чинията, която държах! Шашнах се, как от всички имена на света се бях сетила точно за Кая!?! Има още по-невероятна история с това име, свързана с това, че Маги произвежда просеко в Италия, но този процес е по-далеч от мен и не съм много запозната с подробностите. В момента, в който децата се прибраха и съобщиха, че бебето се казва Кай и Маги се стъписа: „Моето просеко се казва Кай!“ . А това просеко се е случило доста месеци преди появата на детето! После веднага започна да звъни на италианците, за да им каже за това невероятно съвпадение. От тези случайности, в които няма нищо случайно.

# 418
  • Мнения: 3 074
Така ли се изписва името й на латиница?
Грозно ми се видя,  дето Магърдич припна с бутилката, да я подари. И рекламира.
Не ме нападайте, разбирам,  че е бизнес, но просташко ми се видя ... Добре, че не произвеждат котешка тоалетна или лютеница...

P.s. Сина не знае как се казва виното, което произвеждат? Верно ли...

Последна редакция: ср, 24 фев 2021, 09:18 от dany_nik

# 419
  • София
  • Мнения: 2 656
Котешка тоалетна не произвеждат, но пък зоо магазини имат, та скоро и такива неща може да се юрне да подарява на победителите 😀

Общи условия

Активация на акаунт