Какъв съвет бихте дали на по-малкото си аз?

  • 4 951
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 861
Направо не знам от къде да започна....много, много неща бих посъветвала малкото си аз, но дали сега щях да съм същият човек? Толкова много грешки....и въпреки всичко, съм човек, който винаги гледа напред. Утре е нов ден.

# 46
  • Мнения: 1 327
Един единствен съвет:
Рискувай, не се страхувай. Можеш и ще се справиш.
Толкова неща биха били различни...

# 47
  • София
  • Мнения: 12 700
Струва ми се, че ако бях получила някакъв съвет, той щеше да промени някакви събития и нямаше да получа ценни уроци. Вероятно нямаше да съм това, което съм и да ми се случат някои хубави неща, които понякога са били в следствие на други лоши. Животът ми може би щеше да е по-добър, а може би по-лош. А сега не е никак лош, въпреки всички трудности, през които е минал. Та май ще си спестя съветите и ще се порадвам на това, което е.

# 48
  • Мнения: 7 928
Щях да кажа "застреляй се, ако обичаш, преди да извършиш всички тъпотии, които предстои да сътвориш..." Joy

# 49
  • Мнения: 4 956
Колко съвети му давам, но то не ме слуша..
Прави си това, което знае Simple Smile
Май е късно да го превъзпитам..

# 50
  • Мнения: 4 518
Щях да си кажа, че всичко ще се нареди по-възможно най-добрия начин. Че планът ми е проработил, че понякога, дори да знае кое е правилно, не е ОК да "бие" хората през ръцете и да ги остави на мира. Не винаги най-важно е да си прав и да се опита да осъзнае, че реално няма причина да е нещастна. Да положи малко повече усилия по География и История, защото после много ще я е яд, въпреки че не ги използва.
Мисля, че тогава ги знаех тези неща, просто по една или друга причина оставаха на заден план.

# 51
  • Мнения: 2 161
Ако можех да се върна 3г.назад, щях да си кажа: Послушай мъжа си! Не го послушах и си строших тиквата. Лошото е, че съм много твърдоглава и не слушам никой за нищо.

# 52
  • Мнения: 18 307
Отиди в град... (еди-кой си). Там има човек, който трябва да познаваш. Sunglasses
Не напълнявай, освен саамо малко (като млада бях много слаба).
Не губи приятелите си (две имена). Като тези хора други няма да намериш и това, което те направиха за теб, не се среща под път и над път.
Бъди по-суетна. За една млада жена външността е важна, не само образованието. Няма лошо да си малко кифла.
Май друго няма... Thinking

# 53
  • Мнения: 4 956
Lorelada, като спомена кг. И аз така..
От глупост, мислейки си, че пак ще е лесно да върна назад.
Всъщност сега постоянно това му казвам..Направи режим.
Влез във форма,защото ще ти донесе само позитиви.

Казвам му..Бъди по-твърда. Отстоявай себе си

И най- вече. Вярвай в себе си..Допускай по-близо, не гради стени.

# 54
  • Мнения: 802
А, да, никога не влагай пари, време или усилие в нещо, което не е на твое име, правиш го за друг, не за себе си.
Никога не приемай, друг освен родителите ти да ти "прави услуга". В един момент ще си я платиш с лихвите.

# 55
  • Мнения: 4 956
А, да, никога не влагай пари, време или усилие в нещо, което не е на твое име, правиш го за друг, не за себе си.
Никога не приемай, друг освен родителите ти да ти "прави услуга". В един момент ще си я платиш с лихвите.

Аз си сърбам попарата от това Sad
Вече е урок !

# 56
  • Мнения: 2 612
Колко съвети му давам, но то не ме слуша..
Прави си това, което знае Simple Smile
Май е късно да го превъзпитам..

Никога не е късно да се превъэпиташ, дори точно това раэличава интересните и успешни хора от эастиналите във времето. Според мен. Животът е постепенна борба.

Бих си каэала не отлагай битката эа "когато съм перфектна", эащото никога не може да научиш всичко в тоя живот. И след дълги години учене на нещо, пак ще има някой въпрос, на който не може даотговориш перфектно.

Не хленчи, когато стане напечено и не си представяй най-лошите сценарии.

Обаче истината е, че точно теэи негативи са ме трансофмирали, т.е. аэ съм се трансформирала чреэ грешките си. И въэнамерявам да го правя и пак. Ако спра да се уча от грешките си, эначи животът ми е спрял.

# 57
  • Мнения: 7 956
бих се посъветвала да се пазя повече физически, и да не се правя на безсмъртна нинджа ..
за да няма строшени крака, ръка, нос и т.н. Grinning

# 58
  • Мнения: 1 327


И най- вече. Вярвай в себе си..Допускай по-близо, не гради стени.
Аз обратното. Ако бях изградила барикадата, нямаше всеки път да губя частичка от себе си, губейки "приятели".
Късно се научих да бъда болезнено откровена и че по този начин не наранявам себе си. Останах със шепа приятели, но истински.

# 59
  • Мнения: 4 956


И най- вече. Вярвай в себе си..Допускай по-близо, не гради стени.
Аз обратното. Ако бях изградила барикадата, нямаше всеки път да губя частичка от себе си, губейки "приятели".
Късно се научих да бъда болезнено откровена и че по този начин не наранявам себе си. Останах със шепа приятели, но истински.

Аз обратно..Опитвм се да бъда по-отворена към хората ..
Откровена съм..когато допусна

Общи условия

Активация на акаунт