Какъв съвет бихте дали на по-малкото си аз?

  • 4 921
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 403
Бих си казала, че е хубаво:
1.  да си позволя да правя повече лудории
2. да отстоявам себе си повече, да не бъда послушна, да не ме е страх да се скарам с някого, дори с риск да го загубя
3. да си тръгвам по-рано от връзки, които виждам, че са безперспективни и още повече - да не ги започвам, щом още от самото начало знам, че няма смисъл.
4. да ценя и обичам себе си повече
5. да изградя повече защити около себе си, да не допускам толкова много хора толкова близко


Редактирам се и добавям и тези, които харесах от други мнения:
"6- Не изживявай толкова много неща, които след 5 дни няма дори да си ги спомняш.
7. рискувай, бъди смела, ще се справиш, ти можеш".

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 22:02 от Витаминче_

# 76
  • Мнения: 202
Бих си казала, че е хубаво:
1.  да си позволя да правя повече лудории
2. да отстоявам себе си повече, да не бъда послушна, да не ме е страх да се скарам с някого, дори с риск да го загубя
3. да си тръгвам по-рано от връзки, които виждам, че са безперспективни и още повече - да не ги започвам, щом още от самото начало знам, че няма смисъл.
4. да ценя и обичам себе си повече
5. да изградя повече защити около себе си, да не допускам толкова много хора толкова близко


Редактирам се и добавям и тези, които харесах от други мнения:
"6- Не изживявай толкова много неща, които след 5 дни няма дори да си ги спомняш.
7. рискувай, бъди смела, ще се справиш, ти можеш".

Туко-що прочетох всичко, което трябва някой да ми каже.

# 77
  • варна
  • Мнения: 1 228
Да не се оставям по течението.
Живота ми се е стекъл така, че като погледна назад, няма нищо което да съм направила Аз, сама.
Не се оплаквам, имам мъж, които ме обужава, две прекрасни деца. С мъжа ми имаме собствен бизнес, но всичко е изградил той. Не мога да си препиша заслуги за нищо, освен за децата, разбира се. 8 години седях и ги гледах в къщи. През това време рабитеше само мъж ми. От 2 год. почти имаме собствен бизнес, в които работим двамата, но се чувствам като помощник, а не като съсобственик.

# 78
  • Мнения: 17 407
Не гледаш ли на резултатите като продукт на партньорство? Какво, ако си съсобственик?

# 79
  • Мнения: 2 146
1128, през тези 8 години ти си вършила най-важната и отговорна работа, не се подценявай.

Общи условия

Активация на акаунт