Колко време ви отне да заченете ?

  • 28 781
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
Първото - 3-4месеца, абсолютно нецеленасочени опити /24г./
Второто - от един единствен опит /34г./
Пиша не толкова за статистиката, колкото за кураж на дамите на 30+. 😉

# 16
  • София
  • Мнения: 13 015
Първото 4 г. Второто ни изненада 3 месеца след раждането на първото. Третото - 6 г. след второто и от 4та процедура витро. Четвъртото - изненада 7 г.след третото (при абсолютна липса на пазене, защото искахме, но ни казаха, че не можем). Вече 5 г. опитваме за пето, вкл. с 5 неуспешни процедури ин витро.
Още навремето, когато се събрахме, преди повече от 25 г., планирахме 5. Май ще останем с 4, защото възрастта ни напредва.

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 00:18 от Fever Ray

# 17
  • Мнения: 2 590
Първото 4 г. Второто ни изненада 3 месеца след раждането на първото. Третото - 6 г. след второто и от 4та процедура витро. Четвъртото - изненада 7 г.след третото (при абсолютна липса на пазене, защото искахме, но ни казаха, че не можем). Вече 5 г. опитваме за пето, вкл. с 5 неуспешни процедури ин витро.
Още навремето, когато се събрахме, преди повече от 25 г., планирахме 5. Май ще останем с р, защото възрастта ни напредва.

Уха, колко хубава история. : )

# 18
  • Мнения: 4 518
Май 3 или 4 години и още не съм виждала положителен тест. Не знам, реших да спра да ги броя, защото няма смисъл. Бих казала "много", но като чета предишни коментари даже не съм близо до "средно"...

# 19
  • Мнения: X
На 30, от първия опит. Завърши с кухо яйце. След 3 месеца, пак от първия опит, този път успешен, имаме си здраво бебче. Успех на всички!

# 20
  • Мнения: 876
Първа бременност - 5 години опити, от първо успешно ин витро (33 години)
Втора бременност - почти 2 години опити, спонтанно забременяване (37 години)
Трета бременност - от 1-ви месец, следене на овулация, добавки и секс по схема (38 години)
Четвърта - същото като при трета (39 години)

# 21
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Номер 1- 2 години
Номер 2- от раз.

# 22
  • Мнения: 496
На 22 години забременях на 2рия месец.

# 23
  • Мнения: 78
На 21 години бях когато забременях, мисля че беше на 2рия месец. Много бързо, почти веднага и без проблеми, със следене на овулация разбира се. Сега съм на 22 и тази седмица предстои раждането на първородната ни дъщеря Blush

# 24
  • София
  • Мнения: 3 382
На 24 забременях, от втория месец. ММ беше на 31 тогава. Не сме следели нищо.

# 25
  • Мнения: 269
Първата бременност около 10 месеца на 28 г.
Втората бременност непланувана изненада,много лесно заченат,износен и роден  на 31г.
Успех и от мен!

# 26
  • Мнения: 259
А на мен ми е интересно , имали ли сте някаква подготовка за забременяването примерно следена на овулация или пък някакви изследвания ?

# 27
  • Мнения: 876
А на мен ми е интересно , имали ли сте някаква подготовка за забременяването примерно следена на овулация или пък някакви изследвания ?

Аз имах по много и от двете с три от четирите си бременности. Само една беше тотална изненада.
Особено преди 3-тата и 4-тата почти се бях пренесла в болницата.

# 28
  • Мнения: X
Подготовка и изследвания не, овулацията си също не съм следила (освен ако не броим приложението за менструален цикъл на телефона и изчисленията му)
А на мен ми е интересно , имали ли сте някаква подготовка за забременяването примерно следена на овулация или пък някакви изследвания ?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 684
Първото 4 г. Второто ни изненада 3 месеца след раждането на първото. Третото - 6 г. след второто и от 4та процедура витро. Четвъртото - изненада 7 г.след третото (при абсолютна липса на пазене, защото искахме, но ни казаха, че не можем). Вече 5 г. опитваме за пето, вкл. с 5 неуспешни процедури ин витро.
Още навремето, когато се събрахме, преди повече от 25 г., планирахме 5. Май ще останем с 4, защото възрастта ни напредва.

Прекрасна история, Fever Ray, да са ти живи и здрави съкровищата Heart Би ли споделила на колко години си била, когато се появи първото бебче? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт