Колко време ви отне да заченете ?

  • 28 878
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 689
Аз забременях на 37 (опити от 1 и 3м)Моя съвет е да посетиш ендокринолог,нищо не ти пречи да си направиш един преглед.

# 136
  • София
  • Мнения: 22 967
Ама на ендокринолог с готови изследвания, иначе ще е излишно разкарване- TSH, T3,T4 и вече, ако има по-високи стойности на кръвната захар, може и обременяване. Инсулиновата резистентност често е пречка за забременяване. Не че при теб е това случаят,но го казвам информативно.

# 137
  • Мнения: 6
Ще видим какво ще излезе. Дала съм си срок до края на годината. Ако не стана, не стане. Толкова нерви изхабих, и желание вече нямам за секс..... Не ми влияят добре тези разочатования.

# 138
  • Мнения: 689
Рано ти е да се разочароваш!По спокойно, ако всичко е наред ще си му дойде времето.

# 139
  • Мнения: 1 122
Гинеколожката ти много правилно действа по "протокол" - първо се пускат изследвания, според резултатите се прави консултация с ендокринолог или друг специалист, ако е нужно, после се прави спермограма, за да се изключи мъжки фактор, после цветна снимка, по-нататък вече лапароскопии и т.н., но дотам в голяма част от случаите не се стига, ако има нещо, вече е разрешено.

# 140
  • Мнения: 6
Благодаря ви за подкрепата Heart

# 141
  • Мнения: 6
Ние пробваме вече от 2 години за жалост без успех за сега. На 21г съм а мъжа ми на 25г, вярвам че щом го искаме, ще се получи. Успех на всички 🍀🍀
Получи ли се чудото ☺ И ние вече година и половина правим неуспешни опити😔

# 142
  • Мнения: 6
4 години в чакане . Забременях от първи опит инвитро при др. Георги Станулов . Той сбъдна нашата мечта . Винаги ще му бъдем благодарни!

Общи условия

Активация на акаунт