Свекървата и бившата му

  • 8 915
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 35 332
Снахата най- мила.... това ще е чудо невиждано Laughing

# 76
  • Мнения: 12 953
След като е вече бивша - може. Wink

# 77
  • Мнения: 3 350
Даже не знам как си разбрала, че си говорят...
Ами как,
Бившата може да я е поздравила за Коледа, може да и е честитила рождения ден ?
И тая вече шъ я сменят...

# 78
  • Мнения: 6 188
Да съберем някой лев и да купим остров, на който да се изпратят всички свекърви. То е ясно.
Ако може после да съберете и за един за тъщите, щото от сега се чувствам дискриминирана и ще ви мразя до края на живота! Таман докато сколасате с изповядването ще ми е дошло времето. Мерси предварително! И айде почвайте.

# 79
  • Мнения: 12 953
Да съберем някой лев и да купим остров, на който да се изпратят всички свекърви. То е ясно.
Давай банкова сметка и да пращаме, нямам търпение вече.

# 80
  • Мнения: X
Снахата най- мила.... това ще е чудо невиждано Laughing

Синът й е най-милото, синът. Simple Smile
Аз моята свекърва никога не съм я виждала/срещала, и така отдалеч много се харесваме. Иначе бих пуснала някоя стотинка в касичката ви за доброто дело.

# 81
  • Мнения: 6 188
Давай банкова сметка и да пращаме, нямам търпение вече.
И ти ли ще се самоотлъчваш? Тогава да има поне мост м/у свекървенския и тъщенския, че да си ходим на гости. И да не купите Белене, ей! Само на екзотични се приемат кандидатурите.

Понеже съм назад с четенето, но ако това е момичето с тавана и свекървата дето не ще да ѝ гледа бебето ... е, предавам се. Много проблеми станаха.

# 82
  • Мнения: 1 060
Има ли дете бившата от твоя. Прави ли опити да се сближи отново с него. Как се отнася към всичко това твоят мъж.
Прочетох, че няма. Това облекчава нещата. Иначе баба и внуче е често сАкрална връзка, особено е ако е кръстено на нея.
Не се вживявай толкова. Гледай си детенцето и мъжа

# 83
  • Варна
  • Мнения: 36 870
Мъжа ти щом досега не те е зарязал за да си вземе обратно бившата, може да спиш спокойно. Пък и може изобщо да не я иска.

# 84
  • Мнения: X
Няма абсолютно нищо лошо в приятелството, стига да не е за сметка на най-милите ти хора.
Е, с какво са увредени интересите на най-милите хора на свекървата от това с кого тя си пие кафето? По-скоро проблем е нездравият интерес на снахата към приятелствата на свекърва ѝ. Мисля, мисля и така и не мога да измисля каква мозъчна травма би ме докарала до състояние да се развълнувам от въпроса с кого си пие кафето моята свекърва. Сори, ама тая снаха няма ли свой личен живот, че се вълнува от тоя на свекърва си?

# 85
  • Мнения: 1 065
Няма какво да се направи, явно са приятелки. Сподели ли с него, че не ти е приятно?

# 86
  • София
  • Мнения: 24 839
Няма какво да се направи, явно са приятелки. Сподели ли с него, че не ти е приятно?
И каква ще е ползата да въвлече мъжа си в "терзанията си"?
Да се опита той да ограничи контактите на майка си?
Да му покаже авторката колко несигурна е във връзката им и в него самия, и в себе си?
Да заформи едно скандалче с трима участника?

Вместо да покаже най- хубавото от себе си и така да ги спечели?

# 87
  • Мнения: 3 350
Представям си синът ми да дойде да ми каже: "Майко, не говори вече със Соня, щото Мимето са дразни"
Ще му кажа:"Майчеееее, къде сбъркахме с баща ти ? Ти жена не си ли виждал ?"

# 88
  • Мнения: 1 065
Няма какво да се направи, явно са приятелки. Сподели ли с него, че не ти е приятно?
И каква ще е ползата да въвлече мъжа си в "терзанията си"?
Да се опита той да ограничи контактите на майка си?
Да му покаже авторката колко несигурна е във връзката им и в него самия, и в себе си?
Да заформи едно скандалче с трима участника?

Вместо да покаже най- хубавото от себе си и така да ги спечели?


От поста ѝ става ясно, че точно ограничение иска. И на кой друг да сподели, освен на най-близкия си.

# 89
  • Мнения: X
От поста ѝ става ясно, че точно ограничение иска.
Хм, искала. То, и аз искам един милион в брой освободени от данъци, ама...

Общи условия

Активация на акаунт