На пазар във Варна - тема 62

  • 30 590
  • 726
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 36 586
От Декатлон съм взимала. И от Матстар.

# 151
  • Мнения: 311
МатСтар в Мола (има бели и черни).

# 152
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Купих от мадара цвички на около 10 лв, друга приятелка купи от декатлон.. Малко по-скъпи бяха, говорим номера детски от 27 до 32... Треньорката на децата каза че декатлонските изолират по-добре, тях хареса поввче, а тези от мадара не ги хареса и каза че много им се потили крачетата..

# 153
  • Мнения: 8 757
От днес, 23.02.2021г., Диагностично консултативен център, / ДКЦ /, 1 "Света Клементина - Варна" разкрива денонощен имунизационен кабинет, който ще работи от 19.00 до 07.00 всеки делничен ден, без записване.
Останалата ваксинационна кампания на ДКЦ 1 "Света Клементина - Варна" ще се провежда  с ваксина Астра Зенека" както следва:
-  Всеки желаещ за ваксинация от понеделник до петък (22.02 - 26.02.2021.) в часовете 09.00 - 14.00 могат да се запишат на телефон 0895 640 356 или на телефон 052/603 802.
- Всички желаещи за ваксинация събота и неделя (27.02 - 28.02.2021г.) могат да се запишат  чрез  лично съобщение в страницата във фейсбук или чрез e-mail: dkc_1_varna@yahoo.com. В  съобщенията да не се публикуват  ЕГН или други лични данни, освен 3 имена на лицето, което ще бъде ваксинирано.


Съобщение на Регионалната здравна инспекция / РЗИ / – Варна
От днес желаещите да се имунизират срещу COVID-19,  извън фазите на ваксинация, могат да го направят от обяд до края на работното време в Диагностично консултативните центрове / ДКЦ / във Варна.
Здравната инспекция ще извършва имунизация на граждани извън целевите групи от 12:30 до 16:30 ч. всеки работен ден без предварително записване.
Направените до момента списъци ще бъдат взети предвид.

# 154
  • Мнения: 1 709
Спешно ми трябват цвички. Къде със сигурност мога да намеря, че за капак нямам никакво време за обикаляне.

В този магазин за обувки, дето е в Кауфланд до мол Варна ( Дайхман ли беше, Матстар ли, забравих) видях вчера, черни на цвят.

# 155
  • Мнения: 8 757
Момичета, знаете ли цена за преглед и евентуално премахване на малък  папилом от клепача при др. Юлиян Пенев?
Той къде извършва манипулации в св. Марина ли ?

# 156
  • Мнения: 15 356
За преглед не знам,но на време се плаща.Мъжът ми си махаше папиломи от гърба и гърдите и това ми каза.Много се чака,без часове е и мъжът ми горе долу цял ден изкара там.Докато се съблякъл,още в движение почнал да ги маха,20 лв беше му взел преди две години .

# 157
  • Мнения: 1 709
Момичета, знаете ли цена за преглед и евентуално премахване на малък  папилом от клепача при др. Юлиян Пенев?
Той къде извършва манипулации в св. Марина ли ?
Никога не ми е вземал по-малко от 60 лв. Може да отида само за едно, но той почиства повече, за да оползотвори импулсите, както ми е обяснявал. Но на мъжа ми, който ходи за брадавичка на клепача и още една, на бузата, май наистина взе 20 лв.
Зад Гюрлата, която е до болницата, му е кабинетът. В петък не преглежда.

# 158
  • Варна
  • Мнения: 1 595
Пропуснах да споделя, че открих много приятни мартеници в едно ателие в района на Спортна зала, бадемов цвят, кокичета, пчели, птички, много мила жена работи там, препоръчвам(цените ги пише в коментарите под снимките):
https://www.facebook.com/BullfinchAtelier/posts/430327881753559

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 00:07 от Не се сърди, човече

# 159
  • Мнения: 1 359
Хора, помагайте. Вчера след едно изследване стана ясно, че се налага спешен консулт с хематолог. Много ми е важно да подходи адекватно и да е добър. Малко ми е шашнато, и аз ровя да търся, но ако някой е имал специфичен проблем и е доволен от хематолог, моля нека ми каже.

# 160
  • Мнения: 1 444
Някой да знае дали в кварталите Възраждане,Младост или Владиславово ( не ми се мъкне до центъра) мога да намеря фурна / пекарна ,където да правят и продават козунак? Поръчка на детето Simple Smile

# 161
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 408
Има една "Пекарна 101 хляба" в Младост, Панелчето май се казва този пазар и те пекат много хубави козунаци. Другите им неща също са хубави.

# 162
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Плануват ли се мероприятия по повод 3 март?

НЕ и с публични събирания на тълпи над 10 човека - до 30 април е забранено!
Всички чествания за 3 март ще са затворени.

# 163
  • Мнения: 1 444
Има една "Пекарна 101 хляба" в Младост, Панелчето май се казва този пазар и те пекат много хубави козунаци. Другите им неща също са хубави.
Много благодаря! Flowers Hibiscus След малко ще отида и дано имам късмет!  Е,нямах-на 1.03 ще отвори пекарната,но голямото благодаря си остава .

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 16:54 от rainbow9020

# 164
  • Мнения: 13 786
Има една "Пекарна 101 хляба" в Младост, Панелчето май се казва този пазар и те пекат много хубави козунаци. Другите им неща също са хубави.
Много благодаря! Flowers Hibiscus След малко ще отида и дано имам късмет!  Е,нямах-на 1.03 ще отвори пекарната,но голямото благодаря си остава .
На пазарчето което се намира на спирката след дом младост (лидл) в посока към кварталите има един денонощен магазин. .. Казва се Мартини май, на мястото на стария соц супермаркет, граничи с аптека ККрез.
В този магазин вътре вляво в дъното има тяхна пекарна. Сестра ми е много доволна от тях.

Общи условия

Активация на акаунт