С камера и телефон на път, или фотоспомени от близки и далечни места

  • 64 552
  • 734
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 9 174
И от мен един зимен Лисабон, влюбих се в този град, чувствах се... все едно съм на гости на баба някак си ми беше едно мило и топло на сърцето. Разбира се и в пещел де Нада и в невероятно вкусната морска кухня.








накъде без плочките Wink в една от метростанциите

красива сграда на театър

детски площадки върху покривите на сградите...


пейки със столчета да си дигнеш краката , докато си почиваш

и се наслаждаваш на гледката


стига че да не досадя и да ме баннете

Последна редакция: пн, 29 мар 2021, 14:36 от pinko

# 166
  • Варна / UK
  • Мнения: 372
pinko, като видях плочките и се сетих за тази красота на летището в Абу Даби:

и отблизо:

Щях и легнала да снимам тавана...ама ме досрамя Joy

# 167
  • Мнения: 6 286

Малко на родна територия. Мегалита край с.Бузовград.

# 168
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Агент, твоят избор всъщност ми е най-хубавата снимка, която съм направила без усилия Simple Smile
MarietaYo, аз отдавна искам да ги видя и двата музея, ама все ни идва доста далеч Simple Smile
RebelHeart много хубав Люцерн!
Какво око имам, а, Geia Simple Smile ... умря циганката...
Видяло се е, че ще се връщаме и за двата музея, даже ще се прежаля да поведа и децата!
Люцерн е прекрасен!


Малко на родна територия. Мегалита край с.Бузовград.

Toва е наистина разкошен кадър! Браво!

И още един ме прободе в сърцето - ето този!!! Какво отражение!

Лисабон е наистина прекрасно място за туризъм и за плочки Simple Smile И аз си признавам, че съм снимала плочките там! И храната! Изобщо манджи обичам да снимам, ММ само мърмори, но за мен си е огромна част от очарованието на дадено място - може да е много интересно и фотогенично място, но ако манджата не ми е по-вкуса, аз съм Телец все пак... една прекрасна Прага, например, я помня с не особено впечатляващи манджи, а и бира не пия Grinning

В Лисабон специално изядох улова им на октопод за сезона - ядях го за закуска, обяд, вечеря и среднощен снак Simple Smile След това имах неблагоразумието да си поръчам октопод в Синеморец...








     

 

Последна редакция: ср, 07 апр 2021, 17:10 от Agent Provocateur

# 169
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Агент, аз винаги съм се възхищавала на окото ти Simple Smile
Ох, и аз много обичам да снимам манджи Simple Smile И все ме подиграват за това Simple Smile Любимия ми момент е в Италия - поръчвам си пържола, ама специална пържола и сервитьора ми обяснява, ама тя е голяма, викам нищо де, донеси я, има мъже тук, ще помагат. Донесе я той, след малко идва и ми вика - ама ти верно си я изяде цялата Simple Smile Викам а не бе, ще я гледам Simple Smile За жалост я нямам снимана самостоятелно или не я намирам.
Това е от Мароко, нещо като солена питка с морски дарове



Това е пиле със солени лимони Simple Smile Трушията от солени лимони е страхотна



Сватбеното плато с омар



Това е като пита, вътре има ориз с пиле, а отгоре е поръсено с канела
 


Агнешко и пилешко със сос



А това е нещо като сладка баница



Извинявам се за снимките, с телефон са Simple Smile

# 170
  • Мнения: 9 174
Ей ама сме се събрали пътешественици/кулинари по душа
😋

# 171
  • София
  • Мнения: 11 470
Ако разрешите, ще върна лентата към Лисабон (след Порто), при интерес мога да кача и още няколко.

За съжаление, форумът, както казва Adventurer, е на технологично ( и не само, добавка моя) ниво от началото на века, което е жалко с оглед претенциите и приходите от реклама, позволява изображения с размер до 5 мб, а сайта, който ползвам за компресия ги смалява още повече, с което отива и качеството им....









# 172
  • USA
  • Мнения: 2 149
Oх, успокоих се, значи Blush Не съм била само аз така с манджите. Обожавам да снимам храна, и все си отнасям подигравките, ама не ми пука Stuck Out Tongue Winking Eye
Имам страшно много снимки, но нали стана въпрос за големи пържоли, тази ми е любима.


 
И още една в не толкова изискан ресторант. Емииии, изядох си я Flushed

Последна редакция: чт, 08 апр 2021, 08:17 от SkyBlue

# 173
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Ааа Скай, биеш моята Simple Smile
Ама то ако не си го снимал, все едно не е било Simple Smile Има такива интересни неща за ядене, че човек трябва да снима, за да ги помни Simple Smile
Ronald въпреки това са ти много хубави снимките, а и това, което си показал е много красиво!

# 174
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Два баски плажа от мен:


# 175
  • Мнения: 6 286
И един нидерландски😎

Вятъра е толкова силен, а пясъка толкова ситен, че се получава това:

(Снимките са телефонни)

Последна редакция: ср, 07 апр 2021, 23:23 от second

# 176
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
И аз снимам само с телефон.

# 177
  • Мнения: 1 476
И аз съм с телефон, затова част от снимките ми не са много читави, но удобството при мен винаги идва на първо място... Искате ли малко Нighland games?


# 178
  • София
  • Мнения: 5 120
Малко от Лисабон, януари 2020. Бърза разходка ( 5 дни Лисабон + 1 Порто ) с основна цел - концерт 🥰









# 179
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Еха, винаги съм искала да отида на такива игри!
Много хубави снимки пускате!

Общи условия

Активация на акаунт