Отговори
# 735
  • Кърджали
  • Мнения: 10 265
Ме знам колко вероятно ще е втори сезон. Всипкк от сериала са във вихъра на славата си. Предполагам всеки нов проект ще се опита да грабне по някой от тях. С и не само нов. А и Керем не крие, че иска да ходи в Америка. Вярно, че с договор може да го вържат, ама...

# 736
  • Мнения: 11 984
Алекс, ако няма кой, пускай нова тема.
За мен втори сезон е напълно излишен.

# 737
  • София
  • Мнения: 5 740
Здравейте, момичета! 🍀

Рейтингът не ме изненада - винаги когато ние харесаме епизода, комшиите не са го оценили и обратното. И все пак сме стабилни. Новият сериал не ни е повлиял особено. Както и предположих, неговата фен база е различна, защото е тежка семейна драма. Да не мислим толкова за рейтинга и да не си разваляме настроението! Всичко е в ръцете на продуцентите и Фокс. Скоро ще разберем какво са решили. 😉

Алекс, мога ли да те помоля да преведеш тази сцена?! Моля... 🥺
https://youtu.be/S35MVXPYPy0

# 738
  • Кърджали
  • Мнения: 10 265
Бро, ше я преведа след малко, пемв момента гшедам нещо

# 739
  • Мнения: 5 563
Алекс, като имаш време пусни новата тема ❤
И аз вече се чудя ще имаме ли 2ри сезон.. според вас, а и според турците, 38-40 епизода за успешен сериал ли се смята, че моя опит с турските дизита, не е кой знае колко голям. 😀

# 740
  • София
  • Мнения: 5 740
Алекс, предварително благодаря и за превода на откъса, и за новата тема. ❤

Лично аз се надявам или да продължим до края на май, или да имаме втори сезон, ако този приключи през март. Причините са няколко:
1. Разбира се, първата е, че искам да гледам ЕдСер / ХанКер по-дълго време. А и целия екип. Свикнах с тях. Свикнах с това вълнение покрай новите епизоди, фрагове, снимки, озети, лайфове и т.н., с емоцията всяка събота вечер и определено всичко това ще ми липсва, когато сериалчето приключи.
2. Ако приключим след няколко епизода, както неведнъж писах - всичко ще ми е някак си претупано и небалансирано. Дори Серкан да си върне паметта още в следващия епизод, нима Еда веднага ще прости всичко и ще се съберат, а на Селин ще й се размине?! Бих се радвала на скок, Еда заминава, Серкан остава да ближе рани, Селин си получава заслуженото. Има какво да измислят сценаристите за втори сезон.

# 741
  • Кърджали
  • Мнения: 10 265
https://www.bg-mamma.com/?topic=1306253.new#new
Новата тема. Кма неща за доизкусуряване, ама после като седна на компютъра.
Магийке, за мен си е много успешен. Но за турците успешен е сериал изкарал до края на сезонаюДемек, акл приключи март може да го пишат и неуспешвн, нишо че изкара летния сезон и почти цял официален (акто се води) сезон...

# 742
  • Мнения: 153
Сега четох коментарите на феновете в соц.мрежи , повечето са разочаровани от рейтинга и са на мнение да няма втори сезон,както мислят някой от нас.
Според тях туитерите нямат влияние върху рейнига ,защото не печелят с тях рекламодатели,а те носили пари.

# 743
  • Мнения: 3 746
Лошото е, че изпуснаха момента да приключат логично за всички герои.
Омазаха бащата на Серкан.
Айдан и Айфер, тези 2 силни и независими жени, станаха кокошки с отсранен мозък.
Фифи просто се изпари.
Ердем е излишен, даже веселост не внася.
Другите, изведнъж загубиха идея кои са, какво желаят, кой обичат.
Едно сгодяване и разгодяване на килограм.
Символиката изчезна. Динамичните реплики, които внасяха такъв колорит също.
Няма смисъл-това е агония и за филма и за гледащите.

# 744
  • Мнения: 2 130
Фрау Клау, е не бъди чак толкова крайна, поне не слагай всички под общ знаменател. Аз все още не агонизирам, а съм сигурна, че има и други като мен 😆
Няма как да намерят актьори, които да имат такава химия, каквато има между Ханде и Керем и да напълнят сериала с такива. Има ли сериал, в който да няма пълнежи, да няма такива образи, които да дразнят зрителя с глупостите си? Винаги е имало и винаги ще има, от тези клишета няма как да се избяга.
Хората сме различни, вижданията са ни различни, чувствата, които ни кара да изпитваме сериала, са различни. Едни ще ги дразни въртенето в кръг, на други няма да им прави впечатление.
Аз не искам финал, не искам и почивка, защото ще се загуби онази тръпка в повечето фенове и колко ще дочакат следващите серии - не се знае.
Ама хората сме различни, едни ще искат да гледат до 1000 серии, на други това, което вече видяха, ще им е достатъчно 🙃

В нова тема сме, виж на Алекс коментара по-нагоре 🌝

# 745
  • София
  • Мнения: 5 740
Сис, благодаря за този коментар! Подкрепям мнението ти напълно и се чувствам абсолютно по същия начин. Определено не агонизирам, а искам още и още. С ентусиазъм, усмивка и кеф гледам всеки епизод и нямам търпение за следващия. Вълнувам се, наслаждавам се на сериала и всичко свързано с него. Не искам да свършва скоро, не искам и паузи. Радвам се, че имам възможността да гледам в такава прекрасна компания, тази емоция ме зарежда и усмихва. ❤

Дали да не заключваме тази тема? 🤔

# 746
  • Мнения: 5 075
Всичко е приемливо в коментара, всеки е с различно мнение и усещане. Но с последното изречение с агонията и слагането на всички под общ знаменател, изобщо не съм съгласна. Чудех се дали да коментирам, но не ме свърта.

За едни агония, за други от юли насам всеки епизод си е наслада.

# 747
  • Мнения: 773
Само в допълнение на коментарите на Налбантова и Бърборанката ще добавя, че този сериал въпреки всичко, се гледа, не мога са кажа същото за много други с доста по-висок рейтинг, които аз лично, не мога да издържа да гледам и 5 минути! Въпрос на лично виждане!

# 748
  • Мнения: 153
Аз съм на същото мнение,не трябва да слага ме всички под общ знаменател.
Всеки има свое мнение което уважавам,но такива крайни изказвания не ми допадат.
Все пак трябва да оценяваме труда на всички актьори и другите от екипа като ги подкрепяме по всякакъв възможен начин.

Общи условия

Активация на акаунт