Седмокласници 2020/2021 - Тема 8

  • 29 276
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 888
Kally May, благодаря за новата ни тема Flowers Hibiscus
Добре дошли на всички скоровключили се Flowers Cherry Blossom
След време може да се срещнем в темата "С какво ви дразнят свекървите", опитвайки се да се открием в писанията Joy

# 31
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Ааа, аз ще съм тъща, не думай да ставам свекърва при две дъщери.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 888
Само ще правите компания на свекървещиците Joy. То аз и свекърва/2 пъти/, и тъща по план график трябва да стана. Не вярвам зетьовете да тръгнат да се оплакват във форума, но специално за нашите ще направим тема "С какво ви дразнят тъщите" Joy

# 33
  • Мнения: 1 983
beb4o_fb, знам че имаш чувство за хумор, затова ще ти кажа тайната на добрата свекърва/тъща. Даваш по-малко акъли,  правиш повече подаръци Simple Smile И няма да се търсим по темите.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 690
Благодаря за темата!
Гита Ог, може ли малко повече инфо за НГПИ " Св. Лука", моля те! Аз имам несбъдната мечта детето да кандидатства в училище с изкуство Joy, смятам, че именно приложното изкуство е неговото, то обаче твърди, че не иска да учи в училище, в което основни предмети не се изучават сериозно. В този смисъл и особено с профилирането на децата в гимназията - как се случва ученето в друга област, ако решат я да променят след гимназията. В каква област се развива сега детето ти и свързана ли е изобщо с изкуството?

# 35
  • Мнения: 796
И като продължение на горните мнения се сетих за нещо, което бях чела някъде и ми допадна - умната свекърва печели дъщеря, а глупавата- губи син. Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 1 888
vox, точно в десетката! Като се знам каква съм устата, ще трябва бая да се озоря с мисията Joy. Но имам опит с жената на брат ми - непоискани съвети не давам, правя много подаръци, тренирам. Засега съм много обичана зълва, значи има надежда Joy
 enigm@, моята свекърва ще да е от глупавия модел Joy. Все повече се убеждавам, че добра свекърва и добра снаха няма Joy
Успех на ПИ днес на всички дечица Kissing Heart

# 37
  • Мнения: 4 397
И като продължение на горните мнения се сетих за нещо, което бях чела някъде и ми допадна - умната свекърва печели дъщеря, а глупавата- губи син. Simple Smile
Мога само да се съглся с това мнение! И много e важно да е стигнала до този извод преди изобщо появата на снаха/партньорка на сина й.

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 14:30 от Oyasumi

# 38
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
днес е рождения ден на Горинич.
баща му замина снощи - внзапна командировка...
подаръка, поръчан преди нова година от Англия още го няма...
след малко поемаме. ще търсим къде и как да се забавляваме двамата. а от утре ще разучавам дали мога да подам заявлението за първа лична карта без баща му.
май не прозвуча весело.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 192
В много минорно настроение съм от насъбрани отзиви от безучастни родители. Те нищо не правят и нищо няма да направят, знаейки факти.
По информация от първа и втора ръка наркотици се предлагат, купуват и употребяват в: 22, 31, 91, НПМГ, АК. Сигурно и във всички останали гимназии. Всички родители седят и чакат бурята да отмине точно тяхното дете.
ПП поради изкарване наяве на проблема в АК, може би там е засегнато положението, нямам данни.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 806
Да е здрав и целеустремен рожденикът! Flowers Four Leaf Clover Пожелавам весело изкарване днес, време за двама ви! Hug

ЗаСлон, ръководството на посочените училища не са ли уведомени поне за ставащото наоколо?

# 41
  • София
  • Мнения: 3 291
Честит рожден ден на хлапето! 
Идете на ледена пързалка или на музея на илюзиите. Тази година рождените дни на всички са различни. Децата го приемат по-лесно от нас.

За лична карта се искат и двамата родители за подаване и само един за взимане. Но не е нужно веднага да я изкарвате.

# 42
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
четох в сайта на МВР, пише "родител", ще проучвам.
точно тръгваме към музея на илюзиите Simple Smile
а пързалката къде е?

# 43
  • София
  • Мнения: 188
четох в сайта на МВР, пише "родител", ще проучвам.
точно тръгваме към музея на илюзиите Simple Smile
а пързалката къде е?


Да е жив и здрав! Относно ЛК - моля да споделиш. Моята девойка навършва 14 във вторник и понеже съм си взела отпуск за този ден, планирам да свършим тази работа сутринта (от 12:40 трябва да е в часове...)

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Да е жив и здрав Горинич! Да запази чувството си за хумор и детското у себе си! Каквото и да измислите - пожелавам ви весел празник! А за личната карта май срокът е един месец от РД. На нас ще ни дойде до главите чак през декември, та не съм проучвала още, но помня, че за паспорт ни искаха и двамата с баща й строени.
Относно наркотиците, и по наше време ги имаше и не зависеше от "елитността" на гимназията. Почти всичките ми приятели са пробвали или трева или някакви хапчета в тийнеджърските години. Нямам близки, които да са злоупотребявали. Затова и много се надявам, че и дъщеря ми няма да залитне, дори и да опита. Времето ще покаже...

Общи условия

Активация на акаунт