Седмокласници 2020/2021 - Тема 8

  • 29 265
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 8 280
За НВО няма нужда от ЛК, имат нужда само от докунент за само личност затова служи и ученически карти, както и паспорт.

# 736
  • Мнения: 1 981
....
анима, може ли линк към картите за преговор на произведенията, моля! Cинът ми научи азбуката само по този начин. Преди това беше мъка, бъркаше ги, забравяше, накрая с картите на Kлевър бук ги усвои за по-малко от седмица. Затова ми изглеждат много добра идея, не знаех, че има такива.

Не знам дали анима е взела тези карти, но аз мисля, че тук се обсъждаше този вариант: https://www.book.store.bg/p262300/poznaj-tvorbata-kubche-za-byrz … ita-v-7-klas.html

# 737
  • София
  • Мнения: 2 659
Ох, аз май се разболявам, едно ми е заспало... Вчера отбелязах една година пандемия... Уморена съм от стоенето на децата в къщи, от 7 клас. Не знам изобщо какво преговарят в школата, каквото такова, нямам сили. Една година се боря с набора и сестра му да не си губят времето, да пишат и учат все едно са в училище. Знам че е много трудно. ММ и той по една седмица в месеца учи от къщи. През май е на изпити и му предстои живот и здраве една година магистратура, ще се гръмна...

# 738
  • София
  • Мнения: 8 280
....
анима, може ли линк към картите за преговор на произведенията, моля! Cинът ми научи азбуката само по този начин. Преди това беше мъка, бъркаше ги, забравяше, накрая с картите на Kлевър бук ги усвои за по-малко от седмица. Затова ми изглеждат много добра идея, не знаех, че има такива.

Не знам дали анима е взела тези карти, но аз мисля, че тук се обсъждаше този вариант: https://www.book.store.bg/p262300/poznaj-tvorbata-kubche-za-byrz … ita-v-7-klas.html

Аз ги имам 4те комплекта - два за 6 и два за 7клас.
Тези за 7 клас само са им актуализирали цената,  обхващат произведенията само от 7клас (купих ги тази учебна година.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 2 418
magi_sveta, успех на всички ученици във вашата къща. След толкова време ДО - умора е най-правилната дума. Всички вече сме уморени.

Моето тази година май няма лична учениска карта. Добре, че ми припомнихте да проверим.
Излезе резила от ПИ по БЕЛ - 70 т.

Постоянно е заето детето да гуши кучето, да чеше котето, да играе на някое устройство. Как да му остава време за учене?
Скрит текст:

# 740
  • София
  • Мнения: 8 280
Иланг-иланг, нашите 2ра г. са без бележници, но ученическите карти са задължителни. Искат им ги при влизане, когато ходят Confused, а и са нужни за пред (Гр)адския транспорт (ЦГМ), за картата за пътуване.
Бележник хартиен също върши работа, където го има.

# 741
  • Мнения: 4 967
Ние миналата година ползвахме това помагало за преговор на произведенията - https://ciela.com/balgarskata-literatura-v-tablitsi-za-7-klas-po … e-sam-za-nvo.html
А картите мисля, че ги има в пощата за разпечатване, ако не се лъжа...

# 742
  • Мнения: 2 986
И при щерката излезе резутат от ПИ по БЕЛ. 87т., като на преразказа са 29т. Тя каза че е писала направо на белова и било и грозничко, със задрасквания, но иначе нямало да й стигне времето. Тезата й също е с намалени 4т., но тя е на нещо неизучавано още в училище. Другото не разбрах. Но в сравнение с математиката е добре като за първи присъствен. Дано имат и втори такъв.

# 743
  • София
  • Мнения: 2 659
Поръчах картите. Дано под форма на игра с кака си да преговори, защото с четенето е скаран.
Вчера беше на втори ПИ по математика присъствен, в събота ще е на БЕЛ. Ще видим...

# 744
  • Мнения: 4 204
87 на Бел си е супер. Браво.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 2 327
МианаНия, чудесен резултат! И то за присъствен ПИ. Браво!
На нашите са им казали, че и мартенските  ПИ ще са онлайн и търся вече възможност да я запиша на присъствен във Варна. Моля, ако някой чуе за такъв, да сподели.

# 746
  • Мнения: 2 798
Аз пък съм с молба за инфо относно мартенски присъствени в София за външни деца, ако някой дочуе. За април имам по една присъствена дата за БЕЛ и МАТ, но този месец ми изкуца.

# 747
  • Мнения: 2 687
Отговорите на 2 модул на Вектор може ли, плс Hug

# 748
  • София
  • Мнения: 4 899
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

# 749
  • Мнения: 59
Отговорите на 2 модул на Вектор може ли, плс Hug
[/quote
Още ги няма официално. Мога да потърся решенията на детето, но в 3та има грешка и съответно само 5т. , 1 ва и 2ра са верни. На 10.03.  ще качат насоки за решаване на отворените от 1ви модул и целия 2ри модул. На МАТ финално 85т. има, БЕЛ чакаме преразказа.Ще ми е любопитно да видя критерите за оценка на тезата  и евентуално на преразказа.  Dive, за присъствен ПИ и аз се ослушвам, но май само Клас прявят такива за техни ученици. За МГ нямам инфо.

Общи условия

Активация на акаунт