Домакини 74/ Посрещаме пролетта с усмивка

  • 42 865
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39 305
ЕЕее. Защо така?

# 31
  • Мнения: 11 622
Знам ли... не са ми отговорили на мейла...
С този вирус и заключвания всеки има оправдание да не си свърши работата....

# 32
  • Мнения: 39 305
Много жалко за провалената изненада.
Лейди, привърших картата и осъзнах, че е много трудно да си пожелаеш нещо точно и конкретно. Надявам се другата година да се справя по- добре. За тази да питам- имам ли още малко време да я "барна"?
Фло, преди малко се върнах от фризьор и го броя за успешен. Уви, не е така при щерката. 

# 33
  • София
  • Мнения: 2 265
Знам ли... не са ми отговорили на мейла...
С този вирус и заключвания всеки има оправдание да не си свърши работата....

Здравейте, момичета.
Калинче, ако искаш, Миленка готова да им звънне и да се разправя, само й трябва мейла
какво пише и номера.
То нещо миличката - поръчали храна - и нея не са й доставили, после поръчали КФС - за
момчето хапките са дощли, а нещо за нея поръчи веганско - не са й доставили,
направи някаква торта, ама и тя нещо не се  получи. .. Simple Smile

Нищо, поне заедно са с момчето, поне от него подарък има Simple Smile

Аз имам поредния шестак Simple Smile  От 8 предмета имам 7 шестака, остана само един - госпожата казва,
че ня слагала шестици Simple Smile. Утре съм пак на планината с мъниците. Ще лягам.

Играе ми кръвното, от две седмици съм с високо кръвно, сигурно възрастта ми прави
номера, сега съм като пубер - хормоните бият отвсякъде.

Обичам ви всичките.

# 34
  • Мнения: 1 826
Добро утро,да е усмихнат и слънчев деня ви.


Браво Люси,да минава и последния изпит.
Мария честита прическа.Да видим кога ще се наканя и аз да стигна до прическа.
Калинче аз мислех че само тук в бг не си вършат работата.
Аз подхващам задачите ,че като напече и се стопли по цял ден на двора сме.Сложих вече и каишка на кучето против гадинки,че плъзнаха пак с това топло време.Та сега ухае вътре  на нещо си,уж е билкова хаха.

# 35
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Добро утро!
Писе, мерси за кафето. Успях вчера да си поръчам мартеници, жалко само, че няма да е приход за благотворителния сайт. Но много ми харесаха, моята приятелка събира всичко изработено с фолклорни мотиви и няколко за нея предвидих, а и на мъжа ми му харесаха.
Калинче, не се ядосвай, важен е жеста.
Люска, успех на последния изпит, на теб ще пише шестица. Миленка да не се кахъри
Мария, честита прическа
Смърфи, появи се!
Времето е хубаво и ще ма`ам крачоли на разходка и пазар, че дават да се поразвали.
Гушки на всички Hug

# 36
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Пием кафе и отиваме да "чипират" и мм.

При нас проблема с доставките идва от това/поне аз така си мисля/, че сме в строг локдаун все още и дори тези, които уж работят се оправдават със заключването.....

Люси, Миленка не може да се разправя, а трябва мм, че с негова карта е платено. Днес ще говори.
За кръвното отивай на лекар, че хормоните повличат куп глупости.
Стискам палци и за последния изпит.

Мария всеки месец можеш да я "барнеш" при нарастваща луна. За "бързото" желание можеше да ползваш - "имам прекрасна прическа".

# 37
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Ох, Калинче, само да не се оправдаят с това, че е подозрително мъж да праща на Миленка вино и цветя и искат да му спестят семейния скандал JoyJoyJoy Какви глупости само ми хрумват Joy

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Ма-ко,разсмя ме!
Ей,ще му излезе име на Калинов.Да върви после да обяснява!

Тези дни бях доста напрегната.Всичките сякаш се бяха наговорили да ме ядосват.
Криста в пубертет ли влиза,не знам,но сякаш е друго дете!
Смърфи я е виждала и знае,че трудно се говори с нея,но сега е направо невъзможна.
Нервна,избухва,плаче и се тръшка и инати от най-малкото.Всичко е свързано с училището,но не иска да я местя.
Днес е трябвало да рисуват цвете за мама и Крис е нарисувала черно лале.Класната я подиграла пред целия клас,че такова цвете няма и Криста я закопала пред децата,че има и се казва "Царицата на нощта".
Няма да ви казвам какво е отвърнала т.нар.учителка,но хич не и прави чест.Не знам защо Криста още иска да стои там,явно се притеснява да не дойде по-голямо зло.Един вид познатото лошо е по-добре от непознатото.
Направо ме побърква това!Никога досега не съм имала проблем с учител,защото не съм срещала толкова ограничен и тесногръд човек като нейната класна.

# 39
  • Мнения: 39 305
Ох, Славе, така да те разбирам..... Никога няма да си простя, че аз избрах учителката на момчето ми в първи клас.

# 40
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Добро утро!

Славе, аз и миналия път ти казах, бих се оплакала от госпожата. Дори да не е писмено оплакването, бих ѝ дала да разбере, че ако се държи недопустимо, няма да се разминава всеки път. Ако не реагираш по някакъв начин, нищо няма да се промени. Началното образование определя отношението на детето към училището чак до края и трябва да се чувства добре, за да му се ходи на училище и след това, а от там пък идва успехът. Говори си с детето, но и реакция към госпожата трябва
Обичам да е петък, утре ще спя

# 41
  • Мнения: 39 305
Благодаря за кафето, Ма ко.
И малко да те оборя. Преди години, когато ММ беше пред училището, за да посрещне момчето, то му се оплакало от отношението на госпожата. Веднага отишъл при директора и съответно казал, че това е първия и псоледния път, в който се надява да пристъпва прага на директорската стая...... Обяснил случая, дори споделил за предни такива "провинения". На следващия ден учениците получили едночасова лекция от госпожата, която им разказала играта и какво ли не им говорила, за да им докаже, че тя е най- добрата учителка и че се държи точно така защото те са лошите.... Мърлява работа. Но и моето момче не пожела изместване в друг клас/училище.

# 42
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Аз при директора бих държала и госпожата да е там. Да видя тогава как ще обяснява, че децата от целия клас са лоши. И изначало бих говорила първо с госпожата, до директор бих стигнала, ако от това няма ефект.

# 43
  • Мнения: 39 305
Ма ко, дълго е за обяснение, но и такъв разговор е имало. Преди това, с мен.

# 44
  • Мнения: 3 839
Добро утро от мен! Топличко стана тези дни и снегът се топи с пълна сила, но е супер кално и мръсно. Дано се задържи топло още време, за да се разтопи целият сняг и повече да не вали тази зима.

Стиснете по едни палци, утре ще ми е изследването!

Общи условия

Активация на акаунт