Боя за коса - Blond49 - Клуб на блондинките

  • 39 206
  • 764
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 291
danielad, как/с какво правиш протеинова терапия? Аз ще направя една Олаплекс терапия, преди да дерзая с други опити.... в потрес съм, не мога да изляза от вкъщи от експерименти Mr. Green

# 31
  • Мнения: 5 201
Не ме питаш ама аз ще си кажа. Ползвам Алфапарф, течния протеин.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 044
danielad, как/с какво правиш протеинова терапия? Аз ще направя една Олаплекс терапия, преди да дерзая с други опити.... в потрес съм, не мога да изляза от вкъщи от експерименти Mr. Green
[/quote ] ApHogee Two-Step Protein ама скоро не съм правила.Правя го само като съм си правила неуспешен експеримент с всичките тонери и оцветяващи истории и трябва спешно да махам цвят.Иначе все русо си подържам и основно ползвам серията за руса коса или на керастаз или на лореал.Влюбена съм им във всички блонд продукти и все тях ползвам.Много здрава,блестяща коса  и красиво русо правят при мен блонд сериите.Някак си избистрят цвят .

brumm кой ти е течния протеин?Доволна ли си?

# 33
  • София
  • Мнения: 2 645
От доста време следя темата. Дълго време не се бях боядисвала /с омбре съм/. Преди два месеца се боядисах с боя на фармавита 10.11, но много бързо ми падна пепелния цвят и започнаха да избиват жълти оттенъци. Днес комбинирах две бои от шварцкопф металик и постигнах желаното пепелно

# 34
  • София
  • Мнения: 1 744
Кои бои?

# 35
  • София
  • Мнения: 2 645
Смесих тези двете

# 36
  • Мнения: 50
HeartpulseYum
И понеже, както никога успях да хвана цвета, ще сложа снимка, преди да го махна с витамин Ц Mr. Green

Уау ! Наде, страховит цвят !!!!!!:yum:

# 37
  • Мнения: 1 593
Показвам как стана боядисването с Кевин Мърфи Фр каза, че никога не е виждала толкова упорит червен пигмент като моя Close

# 38
  • Мнения: 5 201
Алфапарт 2 step protein treatment.

# 39
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
Кристина, на снимката косата ти е просто ФАНТАСТИЧНА😍😍😍😍

# 40
  • Мнения: 1 593
А бе тъничка ми е и този пуст пигмент.. На снимките е на едно миене вече, като я мазах с масла и отделно нощна  терапия, иначе цветът беше много красиво пепелно русо, но всичко се измива с 1-2 миенета, ще видим и по-нататък как ще се отмива самата боя, засега ми харесва

# 41
  • София
  • Мнения: 779
Кристина и мен предходното боядисване ме мазаха с Кевин Мърфи и се изми след 1-2 къпане Confused
Последно съм с Естел и е доста добре, но мисля да се върна при една фризьорка от квартала, че ми е най-удобно, която работи с Кюн, Матрикс и някакви нови бои е взела, но не запомних марката Stuck Out Tongue Winking Eye
Ще ги пробвам да видим на какъв ще е резултата Blush

# 42
  • Мнения: 1 593
Оо, на мен матът ми пада, не самата боя.. С всяка боя и матировка съм така, то е напълно нормално де, няма как да не пада, колкото и интензивна да е, след няколко измивания си избледнява. От боята съм доволна засега, ще видим по нататък, но искам да се боядисам с нея няколко пъти, за да се наслои добре

# 43
  • София
  • Мнения: 2 044
Кристина с какъв номер,оксидант,каква ти е основата?Страхотно е станало!

brumm дай моля те линк към този протеин.Алфапарт 2 step protein treatment нищо не ми излезе,освен дву стъпковия на Афоджий.

Последна редакция: ср, 24 фев 2021, 09:18 от danielad

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 606
И понеже, както никога успях да хвана цвета, ще сложа снимка, преди да го махна с витамин Ц Mr. Green

Обичам експериментите и промените. А това е един от любимите ми цветове. Като бях така едни ме гледаха критично, други се кефиха. Така, че зависи какво ти е на теб. Аз го направих с няколко капки фуксин с балсам. После с всяко отмиване ставаше друг цвят. Много приятно. В един момент ми писна и го махнах само с боя. Нищо друго не помогна. С лилаво ми е същото. А шампоаните с лилав пигмент, на Фанола примерно, ми прави дължините лилави, а корена, който има нужда въобще не го променя....
Това е от преди 4 г Blush
 

Общи условия

Активация на акаунт