Боя за коса - Blond49 - Клуб на блондинките

  • 39 452
  • 764
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 391
Ох, дано не ти се изсуши много от витамин Ц-то. Помня преди години, щерка ми се опитваше да махне един цвят от главата си

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Наде, да не те отчайвам, но на мен ми се наложи да мажа с боя цялата коса, след "лилавия" ми експеримент с един коректор на Макадамия...
Правих маска с вит.С, после маслени с нагряване, мих с дълбоко почивстващ шампоан, но аз бях сложила тонера в боя, при боядисване. Може би оксидантът е повлиял за дълбокото проникване на лилавия пигмент. Стискам палци да се изсветли розовото.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 309
При мен, витамин Ц смесен с маска, не изсушава.

Утре минавам на тежката артилерия аспирин с дълбокопочистващ шампоан, ако не помогне отивам на боя.

В момента съм светло, мнооооооого ярко розово.

# 18
  • София
  • Мнения: 779
Каква обливка, трябва да се вземе, за да няма жълто/оранжево, не искам косата да стои сива или бяла?
И в какво съотношение да се смеси с Ш?

# 19
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Леле тази обливка по-силна от боя 😯 колко аспирин слагаш в шампоана за да свали цвят?

# 20
  • Мнения: 5 271
Аз да кажа за розовото....нема стане с витамин ц. Ще трябва боя, със сигурност, надявам се боя да оправи нещата. Много бързо попиват подбни оцветители в светло русото.
Към другото момиче,  мисля че беше Ани, със снимката. На мен корена не ми изглежда чак толкова тъмен. Косата по цвят много прилича на моята. Естествената е около 7 мица може би. Надолу русото също прилича на моя цвят русо. Аз се правя с 10 ка в корена и 30 оксидант. Но мажа само корен. 8 и 9 в комбинация ми дават не добре изсветлен корен.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 309
Brumm, каква е логиката маска смесена с обливка, да дава този ярък резултат?!?
Ето състава.

# 22
  • Мнения: 5 271
Не знам, предполагам обливката е била силно пигментирана. Бях си взела веднъж една доза глупав цикламен шапмоан, мисля че го позлвах смесен с маска. После мазах с боя, а от цялото приключение накрая ходих на фризьор. Та фризьорката ми доста се смя с мен като и разказах и ми каза да съм благодарна, че съм успяла да го махна, била виждала чисто цикламени коси (предполагам като твоята) при които нямало махане (не казвам че при теб ще е така, нямам идея как ще падне). След тоя случай, повече подобни експерименти не си правя. Ако оцветявам с нещо, ползвам боя.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 044
Лелеее,ама тя вярно розова,даже цикламена BlushНаправо си за темата за червенокосите JoyА без тези обливки какъв ти е цвета?


Да се надяваме след час, да се върне Mr. Green

Я кажете, след маска с витамин Ц, мога ли веднага да сложа коректор, подозирам, че ще жълтее, като се отмие newsm78
Е как ги даде сърце така да се оцикламиш? Sweat Smile Много хубав цвят е било,дано да ти се върне.От един евтинджос балсам оцветител Елея цвят сьомга ми е ставало студено розово.Аз като не ми харесва нюанса и правя протеинова терапия,после едно подхранване под шапка и съм в изходен цвят.

# 24
  • Мнения: 1 600
Ами аз бях с ярко лилава коса след глупавия прасковен шампоан, цяла седмица ми отне да се махне това чудо от главата. През тази седмица имам маски с масла, топли най-добре, три миенета съответно с по 3 дози шампоан, маски и балсами отделно.. Голяма мъка.. Хубавото накрая беше, че се получи разкошен много деликатен розов оттенък Grinning ще се махне и без боя, трябва търпение

# 25
  • Мнения: 5 271
Ааа, да, с търпение може и да стане....на мен не ми е силната страна...

# 26
  • София
  • Мнения: 10 309
И на мен търпението не ми е от силните страни, май още утре ще сложа една боя отгоре.... пък нека да остане деликатния розов оттенък Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 1 744
Леле ако има ракава обливка която да направи жълтите ми корени пепеляви и да пада трудно ще е за мен откритието на годината

# 28
  • София
  • Мнения: 10 309
Леле ако има ракава обливка която да направи жълтите ми корени пепеляви и да пада трудно ще е за мен откритието на годината

Пробвай, по-трайно е от боя.... май и по-безвредно.

# 29
  • Мнения: 5 271
За съжаление оттенъка, който искаме, винаги се оказва нетраен 😀

Общи условия

Активация на акаунт