ШЕСТОКЛАСНИЦИ 2020/2021 - Тема 5

  • 21 314
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Тони Допълвам, че 8 ) излиза като Sunglasses -  Sunglasses, ако няма интервал между 8 и )

# 16
  • Мнения: 2 418
Благодаря,че ги качихте тези проекти!Ще му дам за упражнение,изглеждат интересни!

# 17
  • Мнения: 318
Благодаря Ви момичета златни сте!

# 18
  • София
  • Мнения: 6 178
Благодаря за новата тема. Изпуснах ви напоследък, но покрай мен е "минно поле". Синчето ги пуснаха на училище от миналия понеделник, щото нали малко училище. В понеделник не го пратих, ходил е от вторник до петък. В събота вечерта свекър ми почина и т.к. днес бяхме на погребение, дребен е отново дистанционно и преди няколко часа писмо, че дете от класа е болно и всички са отново 10 дни ОЕСР.

# 19
  • Мнения: 1 565
Оф някой трябва да ми обясни като на олигофрен как става това със скрития текст ,че мразя такива дълги постове,като моя.

Като влезнеш в отговори, т.е. да пишеш в темата, натискаш бутончето скрит текст (горе на прозорчето, точно до кавичките) и после пишеш между скобките в които пише spoiler, или качваш картинки или ... То дефакто там си мига курсора. Като свършиш с това, което искаш да ти е в скрит текст, натоскаш с мишката извън скобките и продължаваш да си пишеш каквото искаш. Simple Smile Дано не звучи оплетено. Изпробвай си го с предварителния преглед как ще ти се получи. Wink

# 20
  • Мнения: 21 455
Зарибихте ме. Joy На ръка сигурно е тегаво. Точките са си доста. Макар че като почне да се оформя, може и да не гледаш координатите. Симетрия.

# 21
  • Мнения: 2 111
Тони Допълвам, че 8 ) излиза като Sunglasses -  Sunglasses, ако няма интервал между 8 и )

Това го забелязах като направих предварителния преглед, после не го погледнах по - подробно, но ми излизаше добре, тъй като и renydent ги е пуснала преди мен може да погледнеш и там, ако някой иска ще ги кача наново, няма да ми е проблем.

Това със скрития текст на компютър и лаптоп се вижда изписано скрит текст, иначе на телефон незнам къде е, има само 3 точки и до тях 3 чертички, като ги натисна ми изписва два пъти list, може и това да е незнам.

На Дидева много добре и се е получила Пеперудата, не е като нашия грозен Кит ( тъй прекръстения от мен Тюлен ).

GorgOnzola, това е много лошо, дано не е Ковид и бързо да се оправи.

# 22
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Божеее, отписвам се...ако госпожата по мат. даде нещо подобно, напускам 6 клас

# 23
  • Мнения: 21 455
На Дидева много добре и се е получила Пеперудата, не е като нашия грозен Кит ( тъй прекръстения от мен Тюлен ).
Ами, то това по рецепта трябва да е пчела. Joy Но е правено с Геогебра. На ръка не бих се наела.

# 24
  • Сф
  • Мнения: 10 658
Пчела е Simple Smile ,въпреки че първо ми се стори бръмбар рогач в атака Joy, но пак една идея по в час предположение от Тони с - пеперудата Wink
Аз не знам какви точки свързвате, и не искам да знам.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 673
На Дидева много добре и се е получила Пеперудата, не е като нашия грозен Кит ( тъй прекръстения от мен Тюлен ).
Ами, то това по рецепта трябва да е пчела. Joy Но е правено с Геогебра. На ръка не бих се наела.
Рецепта! Joy Липсва ми старото човече, легналото, дето риташе с крака от смях.

# 26
  • Мнения: 2 111
Първо да изкажа съболезнования на Gorgonzola, че одеве щеше да стане като чаршав с редактирането, не че пак не стана.

Ама то който не вижда пчеличките му се виждат пеперудки, емиии, пак станах кръстница, май ми става навик напоследък, дали пък зрението не. претърпява повреди от това разболяване или е заради болките, но явно трябва да ида на очен лекар, дано само като ида да не се окаже че и от книжката да ме лишат, аз и без това не шофирам и избягвам транспорта с гориво, но друго си е да си имаш китапа в ръка.

# 27
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Оказа се, че и момата е имала такава домашна, намерих чернови на котка с очевидна мускулна дистрофия и доста ръбат, но за сметка на това синеок кит, с дълги мигли и палав поглед. Беловите не бяха толкова впечатляващи.

# 28
  • Сф
  • Мнения: 10 658
Хубаво се смея аз, но караме след вас по материал съм забелязала и да не ми стане тъжно скоро..
Чакайте да питам сега по кой учебник сме и на кой урок сме..Просвета, 2 урок от степенуване.Чакат ли ме пчели???
Head BandScreamJoy
Йее, 5 ца  на контролното (с 4ка сме 1ви срок и 13та в класа по мат от 25деца,според школо)
И това след като не се занимавам с нея и я отписах от курса.Странно, хах..
Тонка, аз имам вече изписани очила, ма не съм ги купила още.Старчески, за четене, по ЕГН то ми ги изписаха Simple Smile, затуй било. Вика ми очната, диоптъра ви е като по учебник! хаха на 45 съм.
Имам и тежко заболяване и се притеснявам да не удари и в очите , та ходих затова, а и се хващам че не виждам.Та може да провериш очите за спокойствие.
Лек ви ден!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 058
Здравейте и благодаря за новата тема. Старата я скролнах набързо, че много сте писали, дано не съм изпуснала нещо важно Simple Smile А тази е започнала ведро и спокойно, дано добро настроение продължи до края!
Нещо съм се затрупала с работа, а учението си върви на самотек (сега баткото е присъствено, а наборката - онлайн). "Ние" сме по-назад по математика - миналия път са правили тест на рационалните числа и са взели декартова координатна система. Очаквам подобно домашно, защото госпожата е поръчала да се закупи милиметрова хартия. Присъствените тестове засега са планирани по ЧП, история, ИТ(!), музика(!) и ТП(!). Сигурна съм, че БЕЛ и мат са им в кърпа вързани - по някоя т.нар. петминутка, която се оказва, че е почти целия час. Наборката се настройва за изтощителна "сесия", а аз за мрънкаща, недоволна тийнейджърка (въпреки че официално ще стане тийн чак през декември).

Общи условия

Активация на акаунт