Жената зодия Риби - 19

  • 24 303
  • 272
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Благодаря ви, мили дами!
Наистина си е моето лично ЧУДО Two Hearts
Желано, очаквано, изстрадано, измолено...
Вярвайте, уповавайте се.
Разчитайте на чудесата в живота!

# 76
  • Мнения: 1 314
Аз и бездруго изповядвам веруюто, че каквото и да става, е за по-добро, тъй че в чудеса вярвам и сигурно до сами края си ще вярвам.
И камък на главата ми да падне, все си викам, че е на хубаво.  Laughing

# 77
  • Мнения: 968
Тук не е писано от половин година.Следя темата за мъжете риби и едва днес се чатнах да потърся дали има и за жените.Вчера имах рожден ден.Що се изписа и изговори за тази впечатляваща дата, конкретно тази година,а реално на мен нищо впечатляващо не ми се случи.Надявах се и очаквах да има раздвижване някакво в живота ми,но....нищо!Даже не празнувах, защото станах на 40 години и не било хубаво,бла-бла! Чувствам се странно,обезкуражена и отчаяна,не ми върви особено, въпреки прословутите двойки в ЕГН-то ми.Много ми се иска да разбера ще изгрее ли слънцето и на моята улица,но не знам как да стигна до този отговор.Хубав ден желая на всички рожденици и рибки🥰

# 78
  • Мнения: 3 716
Мисли позитивно! Wink
 Добрата новина при мен е, че получих годежен пръстен на въпросната огледална дата. Лошата е, че след няма и 10 дена остарявам..

# 79
  • Мнения: 968
Типично за нас рибите,цял живот мисля позитивно,казвам си Живи и здрави да сме, всичко ще се нареди.....ама не,не става така.Дано този период е свършил и сега да ме подбутне съдбата да почна отначало.Честито за пръстена☺️

# 80
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 004
Честито за пръстена!

# 81
  • El Paso
  • Мнения: 2 051
Тук не е писано от половин година.Следя темата за мъжете риби и едва днес се чатнах да потърся дали има и за жените.Вчера имах рожден ден.Що се изписа и изговори за тази впечатляваща дата, конкретно тази година,а реално на мен нищо впечатляващо не ми се случи.Надявах се и очаквах да има раздвижване някакво в живота ми,но....нищо!Даже не празнувах, защото станах на 40 години и не било хубаво,бла-бла! Чувствам се странно,обезкуражена и отчаяна,не ми върви особено, въпреки прословутите двойки в ЕГН-то ми.Много ми се иска да разбера ще изгрее ли слънцето и на моята улица,но не знам как да стигна до този отговор.Хубав ден желая на всички рожденици и рибки🥰
Аз съм рожденичка днес и също никога не съм си обичала рождените дни, но днес ме поздравиха хората, които са ми важни и това ми е достатъчно.
Относно позитивното мислене на мен ми помагат книгите свързани с психология.
Не знам до колко има ефект от позитивното мислене, но поне не носи главоболие.

Ех, пръстен колко хубаво. 🥰

# 82
  • Мнения: 3 716
Благодаря, Рибки и Честити Рожденни Дни ❣️

# 83
  • Мнения: 2 332
И от мен пожелания за чудесни дни до старини, щом принцът пръстен е дарил!
Любов, разбирателство и уважение!
Допълвам се: ЧРД на всички рибки, пирани, скумрии, цаци и акули, с пожелание в живота  да сте от последния вид!

# 84
  • El Paso
  • Мнения: 2 051
Как сте, момичета? Какво нова през новата година? Дават я силна година за нас представителите на зодията. Как потръгва?
Имате ли определени цели, които искате да постигнете през тази година?

# 85
  • Мнения: 1 483
Как сте, момичета? Какво нова през новата година? Дават я силна година за нас представителите на зодията. Как потръгва?
Имате ли определени цели, които искате да постигнете през тази година?
Претърпях тотална трансформация - искам да сменя работата и като цяло сферата на работа с тотално нова професия и вече работя по въпроса, мисля че намерих адекватен човек, с когото да споделя живота си най-накрая и се надявам и там да ми се случат хубави неща през тази година.

# 86
  • Мнения: 968
Моята не започна добре,с болница и операция,с болки(всичко мина вече).Имам си нова диплома,но работа няма.И здравето не е ок...🙁Имам си другарче рибка, добре сме засега, децата ни са добре.Много обнадеждаващи статии и хороскопи прочетох за нас,но като цяло още нищо налице.Какво да се прави,ще чакаме и ще се надяваме☺️

# 87
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 532
Все повече виждам как май  имам повече  овнешко 😁 !
Без значение какво е било , поставих си цели , следвам ги и няма връщане назад ! От мен си зависи дали ще съм щастлива ,успешна и в мир - та може и да лазя , но е напред и нямам абсолютно никакво намерение  да спирам .Няма време, живота тече  Hug

# 88
  • Мнения: 1 483
Забравих да кажа, че попаднах на дама, която прави хюмън дизайн. С нетърпение чакам да ми се обади да се срещнем и да ми говори. Прие ме много присърце, въпреки, че досега сме говорили само по тел. Препоръча ми я близка.

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
О, да, и аз бях забравила нашата си темичка Two Hearts дами Revolving Hearts Приятно е да се завърна тук Gift Heart

При мен новото е, че съм годеница на мъж зодия Риби. Той навърши 37 сега на 21.02., а аз ей сега на 01.03. ще чукна 44. Датата на сватбата ни е насрочена на 23 юни 2022 година. Вълнуващо е! За мен това ще бъде втори брак, за него - първи.

Заедно сме от 23 юни 2021 година, като на 3 юли 2021 година получих годежен пръстен, а на 8 юли заживях при него. Щастлива съм. Обнадеждена. Като своя скорошна цел и мечта е да забременея, износя и родя успешно здраво бебе на бъдещия си съпруг. Вече имам син на 17 години и половина. Желая на всички ни здраве, любов и щастие!

Общи условия

Активация на акаунт