Жената зодия Риби - 19

  • 24 578
  • 273
  •   1
Отговори
# 90
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 543
Вихрогонче , АМИН СЕСТРО ! От цялото си сърце ти казвам - ще  бъде !  Толкова се радвам , усещам емоцията ти ,много е странно ....

# 91
  • Мнения: 3 728
Вихрогонче, честито, страхотни новини! Как не съм те чела в булчинската тема?
Желая ти красива сватба и още по-красив семеен живот и да ви върви по вода❣️

# 92
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 112
Да ви изяде човек. 😊
Вихрогонче, здравей. Много здраве и щастие ви желая! Прегръдки.
В края на миналата година напуснах жилището на мойта риба и страдам, че трябваше така да стане. Той се е заел по процедури да се качва на тир и ми тежи честно казано. 💔 Като знам, че никога няма да е като в началото, че е непоправимо дори, че няма връщане назад. За мен значеше много... Абе дано някога да бъда и аз щастлива в любовта.

# 93
  • Мнения: 2 337
Всички ще бъдете щастливи в любовта!
Знам го със сигурност.
Тази любов може да е към Бог, дете, животинче, растение, към храна, към хора, към утрини и залези, към пътувания, към себе си и евентуално към някой мъж. Но не е задължително.
Не усещам нищо късметлийско за нашата зодия на този етап, но ето на някои от вас започват да им се случват хубавите неща.
Вихрогонче, желая ти светлина и топлина в сърцето, незабравими мигове с любимите хора и безкрайно щастие, което да ви съпътства чаааак до старостта, когато хванати за ръце и препичащи се на някоя слънчева веранда, ще си спомняте с умиление за отминалите дни.
Попътен вятър ви желая!

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Вихрогонче, честито, страхотни новини! Как не съм те чела в булчинската тема?
Желая ти красива сватба и още по-красив семеен живот и да ви върви по вода❣️

Лейди Рамкин, къде е тази булчинска тема, би ли ме упътила, моля?

Към всички - благодаря ви, златни Рибки, стоплихте ми сърцето! Heartpulse

# 95
  • Мнения: 3 728
https://bg-mam.ma/t/1388173
 На мен ми е супер полезна с организацията на сватбата (нашата ще е на 29.05), а и за разтоварване.Simple Smile

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Благодаря ти Flowers Hibiscus

Честит Рожден Ден на празнуващите Рибки днес Purple Heart

Много ми е хубаво отново сред вас, бях ви позагубила за известно време Yellow Heart

# 97
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 543
Рибки   , честит рожден ден  на празнуващите днес !
Радвайте се на всичко,  защото много хора не могат ,не защото не искат , а са изтеглили късата клечка да се родят в Ада !
Не пиша за съжаление, просто споделям,  детето , малкото е с Ковид  , втори път  . Душичката изгаря от температура , но тя е боец и ще го изяде това нещо и този път .

# 98
  • Мнения: 1 306
https://bg-mam.ma/t/1388173
 На мен ми е супер полезна с организацията на сватбата (нашата ще е на 29.05), а и за разтоварване.Simple Smile
Моята сватба беше на 29.05, но 1988
Честито!

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Рибки   , честит рожден ден  на празнуващите днес !
Радвайте се на всичко,  защото много хора не могат ,не защото не искат , а са изтеглили късата клечка да се родят в Ада !
Не пиша за съжаление, просто споделям,  детето , малкото е с Ковид  , втори път  . Душичката изгаря от температура , но тя е боец и ще го изяде това нещо и този път .
Бързо да оздравее! Желая здраве! С теб съм, тикве.

# 100
  • Мнения: 3 728
Остаряваме бавно, неусетно почти..😂😂😂🎂
Вихрогонче, как избрахте дата за сватбата? Видях че е четвъртък, някакви други астро съображения имаше ли?
 Аз се заех с изчисления още преди рокля, гости, дори държавата не бяхме решили, сметнах го 29.05, неделя и като отидохме в Общината ни отрязаха, че в неделя не работят! Предложиха събота и аз от набързо го преместих за петък😁. Язък ми за аматьорските изчисления, поне зодиите са ни подходящи. ♓♋

# 101
  • Мнения: 3 922
Не знам какво точно си изчислявала, но си избрала неподходящ ден. Меркурий е ретрограден, а и има доста други смущаващи аспекти на важни планети. Не е добър момент за подписване. Можехте да изчакате седмица-две за да си тръгне Меркурий директно и Венера да влезе в собствен знак /телец/.

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Остаряваме бавно, неусетно почти..😂😂😂🎂
Вихрогонче, как избрахте дата за сватбата? Видях че е четвъртък, някакви други астро съображения имаше ли?
 Аз се заех с изчисления още преди рокля, гости, дори държавата не бяхме решили, сметнах го 29.05, неделя и като отидохме в Общината ни отрязаха, че в неделя не работят! Предложиха събота и аз от набързо го преместих за петък😁. Язък ми за аматьорските изчисления, поне зодиите са ни подходящи. ♓♋

Имахме и други съображения, не само астрологически.

Общо взето датата ни е много добра, но не чак отлична, защото Луната пък е намаляваща, преди Новолуние /23 юни 2022 в 12 на обяд е подписването/.

# 103
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 543
Как сте ,аквариум ? Плувате ли илииии   Simple Smile
Честит рожден ден, на празнуващите!

Вихрогончеее  , ама пуууууу 💜

# 104
  • София
  • Мнения: 8 652
Плуваме, плуваме...Кога по течението, друг път се пънем срещу него 🤣
Вихрогонче, всичко, за което си мечтаете да ви се случи. И едно бързо бебе. Имам приятелка-риба с две големи момчета. На 22-23 е големият, малкият май завърши миналата година. И една девойка на 5. На 42 или 43 беше, като изненадващо разбра, че е бременна. Много им е хубаво с мъжа и, гледат си момиченцето, момчетата са почти изцяло самостоятелни. От скоро тя и напусна работа( в институция, където повечето стоят пожизнено 🤣) и се отдаде на хобито си.

Аз на 25-и навърших 35. Нямам някакви негативни чувства спрямо рождения си ден, но никога и не съм обичала да го празнувам. Комфортно ми е просто да направя торта за почерпка и да си стоя вкъщи.
Очаква се следващия месец фирмата, в кояро работя да соре дейност. Мъчно ми е много, защото обожавам работата си. Много ми се искаше да откупя бизнеса и да поема в посока, която мисля, че ще е успешна. За тази цел, обаче, трябва да си дадем всички спестявания и е доста рисково. Та макар да ми е мъчно, реших да ползвам възможността да не се скофтям, а да поема в нова посока. Говорих с мъжа ми, защото от него зависи главно финансово. Получих и малко наследство, което би ми стигнало да си платя ново висше образование.
Та говорих с моя козирог дали е съгласен да кандидатствам в медицинския колеж за акушерка- да си плащам с тези пари ученето, а той да е съгласен да не идва заплата от мен. Беше съгласен за мое учудванв(коза със силно влечение към парите и висок стандарт 🤣 класика). Междувременно ме подтикна и да карам шофьорски курс, защото му казах, че на 35 не мога да карам кола и да плувам. Та ще подавам документи за кандидатстване, колата малко я отложихме, че доста разходи ни се струпаха този месец.
Подари ми и един въвеждащ IT курс, който карам сега. Трудно ми е, нямам особена база по тази тема и доста неща са ми непознати. Ще видим, ако се справя, ще запиша по-задълбочени курсове. Та ако не стане с акушерството, ще се продам на някоя корпорация 🤣
Въобще, реших, че тази година ще е година на промените, на ученето. Заявих си желанията, потърсих помощ(много години имах желание, но не смеех да поискам от него такава финансова подкрепа) и ще се случи, ако се постарая.

Иначе, и на мен ми е интересен хюман дизайн, но все не стигам до това да отида при професионалист. Иначе познавам няколко, които работят с този метод. Правила съм си сама "карта" и анализ, доколкото мога и съм Манифестор.
Стана дълго, но явно много информация имам да изхвърля Joy

Общи условия

Активация на акаунт