Жената зодия Риби - 19

  • 25 814
  • 294
  •   1
Отговори
# 105
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
Уаааууу , обичам такива хора! Браво момичеееее ! Само така !
Аз скоро ще навърша ....37 🙈 , но страшно много се замислям дали да не запиша психология! Дори търсих , рових и гледах за онлайн обучение . Инак ,медицината ми беше мечта , но усещам    , че няма да издържа ( поработих в болница ) . Психологията е нещо много мое  , много чета учебници , това е адски интересно за мен .  Отделно, да речем, че има много хора на които въздействам по добър начин , както съм споделяла тук в реалния живот ме смятат да много силен и стабилен човек 😁 .  Смятам ,че и личният ми опит е от огромно значение и по отношение на справяне с депресии , зависимости , страхове и т.н мога да помогна на хората - знам го !
Simple Smile

# 106
  • София
  • Мнения: 8 678
Аз съм учила Педагогика. Попаднах там, след като кандидатствах за Психология, но не стигна балът. Хареса ми и в крайна сметка не се преместих. Но не завърших, защото стана административно объркване/грешки на служителката в отдел Студенти, нямаше начин да ми се впишат оценките, трябваше да карам изпити от 1,2 година наново...отказах се, демотивираха ме и нямах повече сили.
Психологията е много интетесна и ако си сензитивна, гъвкава и ти се занимава-давай.
Моят мъж учи психология в НБУ, но го е забатачил. На него му е интересна информацияга, това, което се учи, но е голямп дърво и изпитва нетърпимост към хората. Аз съм му казала, че ще пратя официално писмо да не му дават дипломата Laughing  Не познавам по-глътнал бастуна човек. Казвала съм му го, да не решите, че така зад гърба му говоря 🤣
Забелязвам, че много познати правят рязка промяна в нашата възрастова група(35-40 и малко нагоре). Правят хобито си работа, започват да учат нещо друго, правят промяна в любовно отношение.
Приятелка е учила нещо икономическо, работи нещо свързано със сигурност на парични преводи и сега записа магистратура по Педагогика на девиантното поведение. Мечтае си да работи с деца "извън норма".
Други две след години домакинстване(имат по 3 и 4 деца и бяха бетонирани вкъщи) се записаха да учат за акушерки.
Други смениха мъжете или просто се разделиха с този, който ги товареше.
Всичко това в последните 2-3 години.
Вероятно много фактори го налагат- от една страна вече сме пораснали жени, не сме в несигурните 20, нямаме търпимост, знаем какво искаме и го искаме сега. От друга- ковид явно ни принуди да променим живота си. Аз от дете винаги съм била пасивна, разсеяна, започвам нещо и се отказвам. Ако нещо ми е трудно се отказвам, губя интерес, мързи ме...цял живот съм си все така. Отлагам/забатачвам много. От прането, та до работа и учене. На тези години осъзнах, че имам ADHD, покрай четенето за това как да се справя с голямото си дете. И сега се боря с това, имам силно желание да се постарая, да науча и да завърша нещо.
Сега е времето на тези неща и ако имаме ресурс-финансов, времеви, подкрепа...нека действаме.

# 107
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
Аз имам незавършени финанси . Тъй като съм от  фамилия на икономисти ,ме натиснаха това да уча - мъкаааааа ,мъкааааа!

Работя сбъдната мечта (не ме приеха туризъм заради тест за интелигентност  на който изкарах 4,50 )   - сега съм фронт офис мениджър на хотелски комплекс,  трета година . На шега ми дадоха шанс ,точно заради умението да общувам и смея да твърдя , че съм много добра в работата си !
Психологията ще ми е плюс , а и не само - имам нещо предвид .
Относно мъжете - и аз бях решила да сменям моя. После се отказах .
Лесно не се отказвам  ,там където съм градила  Simple Smile

# 108
  • Мнения: 1 027
Колко еднакви неща се случват между членовете на темата.Аз също завърших магистратура-отново за работа с деца с дефицити в поведението 😉Иначе съм детски учител,но там "хвърлих дрехите"...Мъжа го смених преди почти две години,искам да сменя и дома си,после работа да си намеря/в обратен ред, всъщност/ Многообещаващ е хороскопа за тази година,но до тук нищо.Дано един ден се сбъднат и моите мечти 🥰 Успех на Вас във всичките Ви начинания!

# 109
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
Ееххх , че хубаво ми звучиш , ще стане момиче !
Hug

# 110
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 243
С работата и любовта как е за родените първа декада през годината?

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ето, че свърши "нашият" сезон - краят на Зимата.
От днес влизаме в Овенските владения, с Пролетта.
Как ви се отрази последният един месец, дами?
На мен - доста благоприятно, честно казано!
И помнете: съюзници в момента ни са Меркурий, Юпитер и Нептун в Риби, а и Луна в Скорпион.
Чудна Водна Енергия
Желая здраве, щастие и изобилие на всички в темата Flowers Hibiscus

# 112
  • Мнения: 2 363
Благодаря, Вихрогонче!
Да ни е честита новата пролет!
Колкото до мен, направо се чудя: ако това ни е късметлийската година, какво ли щеше да е, ако не беше!

# 113
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
Няма да се дам на опитите да бъда спряна! Решила съм да съм танк ,фадрома ,все тая. Да , не е лесно, но щом пиша,значи всичко е ОК !
Вчера бяхме рожденички с Луна !
4та година не мога да празнувам ,а аз обожавам да правя софри ,да каня гости ,да обирам овациите и т.н. Нищо,  важното е,че  сме живи  !
Това да е ,бели кахъри !
Вярвам, зная ,че най-доброто предстои !
Разочарование, не неочаквано от Риба имам ,нооо аз като цяло органически не се понасям с мъжете от тази наша зодия ...  то с кой ли се...ама това е друга тема 😂😂😂
Вчера ,много хора ми писаха ,а какви думи ,леле чак ми беше неудобно! Пожелавам от сърце да се чувствате като мен, вчера !
И да , ТРЯБВА, ЩЕ ЗАПИША ПСИХОЛОГИЯ ❤

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Запиши Психология, тикве, ще ти отива! Flowers Hibiscus

# 115
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 243
Нещата ми боксуват. Правя опити за нова работа, сума кандидатствания направих и нищо от никъде...През това време оставам на сегашната и се отдавам на курсови обучения поне мозъкът да ми е ангажиран с нещо полезно.
Любов нула. И нея от никъде нищо. 😀 Поне излезнах от дългомесечно страдание и се чувствам малко по-добре вече. Сега само за работа мисля къде и какво.
Ходих на психолог за първи път в живота си и беше приятно. Запознах се с младо и симпатично момиче, което ме накара да се замисля за нещата от друга гледна точка. Ще ходя пак. Имам няколко задачи, които ми даде и да минат през обсъждане.

# 116
  • Мнения: 1 750
Мили рибки , това предстои - Венера ще навлезе във вашия знак на 05.04.2022г вечерта. Много рибешка енергия ще имаме на 25.04 след обяд, 26.04 и 27.04 , когато пет планети ще са в Риби : Луна, Марс, Венера, Юпитер и Нептун !

# 117
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 243
Имаме ли момиче в темата, което се занимава с интернет реклама?

Честито Благовещение! Днес се казва, че какъвто ти бъде денят, такава ще ти е цялата година. Затова бъдете щастливи и правете това, което ви харесва. ☀️ Хубав усмихнат и много позитивен ден ви желая. 🍀

# 118
  • Мнения: 1 314
Еее, не бях влизала отдавна във форума, а днес какво ми щукна... влизам, гледам в любимата ми темичка писали, писали, писали... Grinning Изчетох ви с удоволствие. Радвам се за пръстените ви, новите дипоми, новите работи, изобщо за новите посоки в живота ви. Винаги е вдъхновяващо да започваш наново. Heart
Аз промени очаквам по-скоро от средата на април нататък, както отвътре - в мислите, съответно в решенията и действията, така и отвън - в обстоятелствата, кога Раху се изсипе с пълна мощ върху наталния ми Кету в 10-ти дом и обратното в 4-ти. Усещам, че приключвам жизнен цикъл, изпитвам остра непоносимост към всичко втръснало ми в работата и остра нужда да  изритам всякакъв стрес надалеч от себе си. Мечтая си за едно ранчо, надалеч от силивилизасиона и да копам домати, краставици и пиперки, да се наслаждавам на тишината... Joy
Усмихнат ден, деца!  Grinning

# 119
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Любов няма,май ще си остана сама Yum
Станала съм ужасна,след два брака.Вече очите са ми на четири.Не искам да прибирам никой,даже в момента направо не знам дали ,ще издържа някой.
Работата ми върви,деца пораснали.Пътувам много с приятелки и ми е ок засега .
От 5 години не живея с никой и ставам тотален егоист.
Не мога да си представя,че някой ще ми развали рахата вкъщи.
Абе има нещо сбъркано в мен.Sparkling Heart

Общи условия

Активация на акаунт