"БРАТЯ" - сезон 2

  • 29 218
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 26 894
Нали, хаха
ШОК туист:))
ама е яка, кефи ме визуално тази укранка, гореща кръв е.
ама лошото е, че е безкрупулна

# 721
  • Мнения: X
А, ама Лора и Драго вече заедно ли живеят?!

# 722
  • Мнения: 9 477
Нещо започва да ме съмнява полицайката...

# 723
  • Мнения: 379
Нещо започва да ме съмнява полицайката...

Полицайката, няма такъв флегматичен израз просто. Това чудо как ще те разпали, аз се прозявам докато трае нейната реплика.

# 724
  • Мнения: 10 491
Не е по-флегматична от Лора!
А Калин много бързо се съгласява....

# 725
  • Мнения: 379
Толкова ми беше симпатичен Калин в началото.
Толкова гнусен ми стана като го гледах сега. Готово, изневери. И? Тогава за какво бяха всички унижения, на които подложи Ива?

# 726
  • Мнения: 1 425
Е, раздвижиха се малко нещата.За първи път откакто е започнал втори сезон чакам утрешния епизод с нетърпение.
Украинката ще излезе голяма кучка.

# 727
  • Мнения: 4 207
Самоцитирам се от 11 март , тъй като много не вярваха, че това ще стане

# 728
  • Мнения: 34
Добре, че се обърна Лора, че иначе щеше да се изтъркаля по стълбите.

# 729
  • Мнения: 4 706
Калин Врачански да не е бил под карантина, че не може да снима... какъв е смисълът да махнат единият от главните герои по този начин. Колко епизода още остават за сезона?

# 730
  • Мнения: 8 790
Леле, пак Симо ще им разкрива нещата на големите полицаи. Той се досети, че Драго има общо с този бар.
Тази ще я бутне от някъде Лора.
Но това - Драго между две жени, не го ли гледахме вече?!
Мая ме кефи!! Как се озъби на Ива, знае си цената вече "откачалката". Малко е отвеяна, но е добър човек.А Ива, няма по-безскрупулна кучка от нея! Тя върши всичко само в свой интерес. Продължавам да смятам, че Калин е мек с нея. Когато Симо ги видя през вратата... колко тъжно. Но всичко започна тя, на Калин действията сега са последствие от нейните.
А полицайката на мен не ми е симпатична.

# 731
  • Мнения: 244
Ох, нямам никакво време да следя сериала последните две седмици, обаче прочетох коментарите тук и разбрах, че още нищо не се знае за Борис. Прекалено ми е вече, скалъпено някак непохватно. Поне говорят ли за него, или е забравен както Лина, боксьора и Башар?

# 732
  • Мнения: 4 207
Май ще излезе истина статията, че Калин Врачански е обиден и в конфликт с екипа и затова са го "свитнали" с това развитие на героя му. Не е нормално толкова голямо отсъствие, без дори да загатнат нещо за него. Той е главен герой все пак...

# 733
  • Мнения: 379
Май ще излезе истина статията, че Калин Врачански е обиден и в конфликт с екипа
...
Да не се е амбицирал да стане новият Веселин Плачков?
Толкова са смешни като ги хване звездната болест... Rolling Eyes

# 734
  • Другата България
  • Мнения: 36 784
Някой може ли да ми каже какво пишеше на СМС-ите, които Драго получи?

Общи условия

Активация на акаунт