Тренировки в домашни условия - 109

  • 28 851
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И аз се сетих за Джери тия дни...а то какво било...
Цикълът никога не ми е пречил да живея нормално, включително и да тренирам.
Тренирам сутрин, почти веднага след ставане от сън (преди това може да извадя дрехите от пералнята например), закусвам след тренировка. Понякога ми се завива свят при бърпита или подобни, мисля, че е от ниското ми кръвно с близки граници. Ям, когато усетя глад. Основните ми хранения са закуска, обяд и вечеря и безброй междинни (ядки, плодове, мюсли с кисело мляко, кисело мляко с тахан и мед, черен шоколад...) Stuck Out Tongue Winking Eye
2-килограмовите гирички са ми леки, трябва да мисля по въпроса...
Постелка нямам.

# 526
  • Мнения: 1 669
Привет и от мен!
Събота и неделя почивах, днес отчитам Игнайт ден 8, abs& cardio, както и 25мин йога с Ейдриън.
Постелката ми е е то тази https://www.decathlon.bg/postelka-za-joga-light-5-mm-id_8491826.html , чудесна цена, перфектна дебелина за мен и не се хлъзга.

# 527
  • Мнения: 6 293
Здравейте.
Отчитам си днес поредната петодневка.

11. 15 km (3+12)
12. 15 km (10+5)
13. 15 km (10+5)
14. 15 km - 1:03:36 наведнъж, монотонно с моя предпочитан ритъм.
Качвам си в скрития текст пулса, който през повечето време е даже нисък, понеже си бях в зоната на комфорт.
Скрит текст:

15. 12 km - 1:00:00 с нещо като интервална тренировка от ютуб.
Всъщност през цялото време бяха много по-бавни от мен и точно това яко ме вадеше от зоната ми на комфорт, хаха! Едвам изтрайвах до "спринт" интервалите, за да си почина малко и даже ме беше яд колко са кратки и после пак на бавното.
Скрит текст:


Днес тренирах с ей тези пичове, да не помислите, че е нещо кифленско.
По-чувствителните към мъжката хубост да натискат play на собствен риск! Stuck Out Tongue Winking Eye



При всички положение хубава (и красива:))) тренировка се получи. Аз си обяснявам по-голямото натоварване с бавенето с това, че аз съм само 168 см, тези момчета са поне 20-30 см по-високи от мен. Гребах точно с техния ритъм едно към едно, обаче с тяхната височина и дължина на краката техният drive (избутването) е по-дълго. В резултат аз вече съм избутала и леко ми се налага да задържам в крайната позиция, за да мога да се върна с тях. Става дума за части от секундата, ама повторено стотици пъти си е фактор. А това кратко задържане под наклон всъщност яко удря в корема и в ръцете, които придържат дръжката към гърдите. Wink

# 528
  • Мнения: 2 533
Отчитам 45 минутна тренировка с Ейми. Това, което харесвам при нея е, че показва адаптиран вариант на всяко упражнение, който е подходящ за бременни жени и жени, възстановяващи се от раждане. Много е ценно Simple Smile
А да, и отчитам едно пълно почистване на банята, защото човек и добре да живее, с даден момент забелязва колко му е мръсна банята Grinning

# 529
  • Мнения: 1 402
Вчера трябваше Cardio Party, но нямах време за нея и заместих с STS  Shock Cardio Hiit 30/30 .
Днес е ден за долна част - Strong Body Stacked Sets: Lower.
По отношение на калории и макроси в момента си правя един експеримент, нещо ново за мен пробвам, ако проработи и поизчистя мазнини и не се окаже  ден до пладне, както другите диети при мен, ще разкажа. Simple Smile

# 530
  • Мнения: X
Арсен, чакаме с нетърпение. Всеки съвет за чистене на мазнини е ценен. Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз отчитам 45 мин тренировка за цяло тяло с пудовка: https://youtu.be/UxfX7Z4am1Q . Правя я за втори път и съм щастлива, че този път успях да направя турското изправяне.

За почитателите на пудовката, видях че Caroline в момента прави нова програма с пудовка и нямам търпение да я опитам. Качила е днес първата тренировка: https://youtu.be/WnP79Rolnpg . Аз ще изчакам да качи още няколко тренировки и ще я започна.

# 531
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Днес Week 1, day 4 Full body HIT + Abs на Хедър Робъртсън.

# 532
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Понеже не мога да тренирам, но се ровя за тренировки и открих една страхотна свежарка.
Много ми хареса, много

# 533
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Искрице, а ако се върнеш 30-40 теми назад ще можеш да я прочетеш в тази тема - като участник в темата  Wink

# 534
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Ще се връщам, стана ми интересно Blush

# 535
  • Мнения: 2 564
Агент, не прескачаха ли искри навремето с нея ? Wink Или я бъркам?

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Нямало е с Мис Дрийми искрици никогда.
А аз съм влюбена в Джоел и това е. Красив, готин, хубави тренировки, не е гей, абеее мечта, мечта. Караме си по 10 рунда, 5 седмица, има още само 1 седмица и край, в голямо съжаление съм, защото програмата ми допада много. Таман за мен е. Ама всяко нещо си има край.
Весела вечер!

# 537
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Аз правих днес 40мин HIIT цяло тяло, доволна съм. Обожавам енергията на Сидни и се оказва, че тренировките й не са толкова непосилни за мен, колкото предполагах, напротив.
И нещо много интересно установих, тренировките ми убиват апетита Grinning
Ако можех да тренирам по 7-8-10пъти на ден, щях тотално да спра да ям:joy:

# 538
  • Там където
  • Мнения: 790
Аз днес направих 2 тренировки една след друга от 10 рунда - тази за горна и долна част. Тъкмо с разгряване и разстягане докарах малко повече от час. И на мен ми харесва програмата, Люба. Няма изчанчени неща, натоварва добре, но не да не можеш да мръднеш след тренировка, нормално за следване темпо. Добре е.
Аз имам 100 вида постелки,но най удобно е с постелка и върху нея си взех от Джъмбо една сглобяема настилка дето е за децата (от едни квадратчета) и ми е супер удобно. Даже и една сгъваема от джъмбо имам супер удобна и мека. Гледам, че Джъмбо има няколко вида ластици, даже и комплекти на много сносна цена, не като по фитнес сайтовете и магазините. Не знам колко са читави обаче Simple Smile макар аз да ползвам слайдери и мини топка от там вече няколко години без да мръднат.

# 539
  • Мнения: 19 294
И аз имам постелка от Джъмбо, но за йога не е удобна. Разтяга се и се хлъзга и се 8глеждам за друга.

Днес първи ден booty от втора фаза на 80. Вчера йога с Витас. Вече ми стана любим.

Общи условия

Активация на акаунт