Отговори
# 45
  • Мнения: 5 489
Благодаря за темата!

# 46
  • Мнения: 5 563

Добро утро, мили момичета! 💜
Пожелавам ви усмихнат съботен ден!
Заемайте се със задачките от рано, защото днес трябва да сме в киносалона! Зареждайте се с любимо питие, шоколад, пуканки или плодове и всяка да си заема мястото пред екрана! Най-после дойде и нашия ден 💜 Дано ни очаква един лек, забавен и романтичен епизод с изобилие от Еда и Серкан и по - малко Селин и Дениз и техните номера. Нямам търпение да видя целувката, която чакаме от тоолкова много време! 💜

# 47
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Добро утро!
Събота е, хип хип ура!
Повече няма да си лягам рано. Хем пак ми се спи, хем. Не мога да ви насмогна да ви прочета.
Силно се надявам на един лайф днес. Ама истински лайф и не по време на серията.
Блу, вчера мислех да пусна една тема за Невинност, обаче нещо се замотах и отказах. Но може и да го направя. А втория фраг много ми хареса, ще става наистина интересно. Ако го 5превеждат със сигурност ще има интерес.
Ох, трябва да ставам, че да карам щерката до училището....А ми се спи.
Добре дошли на новите паднали от балкона. Слизайте по-често.
За букета още ми е смешно, ама аз обичам черен хумор. В бележката пилеше (по памет) "Покрай вас и ние полудяхме. Ние се забавлявахме катп ни хрумна да изпратим тези цветя, дано и вие се забавлявате ксто ги получите"
Ох, изчезвам, че ще закъснеем.

# 48
  • Мнения: 76
Добро утро на всички.
Опитвам се да пусна картичка с пожелания за добра и чудесна събота, но излиза като линк
 https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRvO3mo-iV4 … S29A&usqp=CAU
а не като снимка.
Ще продължавам да се опитвам докато се получи. Срамувам се, че не знам елементарни неща, но обещавам да се науча.

ПП: Нещата при мен не отиват на добре - още със ставането и включвам лаптопа за да вляза в темата и прочета какво сте писали.

Последна редакция: сб, 27 фев 2021, 07:54 от Петя Дачева 655949

# 49
  • Мнения: 4 678
Добро утро .
Благодаря за новата тема. Но епизода остават броени часове нямам търпение.


Дано не се окаже че това е поредното отмъщение на Серкан когато ако научи истината за фиктивния годеж на Еда.


Ако стане така искам Еда  да замине без дакже на никой и Серкан да тръгне да я търси като луд. Да се съберат най-накрая и да видим няколко епизода когато са заедно.
То няма епизоди цели когато двамата да са си заедно все нещо се случва по между им и те или се разделят или се карат.

# 50
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Штттт... Серкан да отмъщава на Еда... Тц... Той памет може да няма, акъла му и той даде фира, сърцето му е в ремонт, ама чак пък такъв идиот няма да е По ме е страх да не е пак нечия мечта, че ще забраня мвчтите и сънищата. В целият свят...

# 51
  • Мнения: 10 504
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден изпълнен с много настроение и усмивки Wink

# 52
  • Мнения: 153
Добро утро от мен.☀️
Благодаря за новата тема🌹,много хубава е станала.
Пожелавам да я изпушим само с хубави коментари.
Боже трябва да ставам да ходя на работа
Хубав и слънчев ден ви пожелавам,ще се видим в кино салона.😀

# 53
  • Мнения: 190
Добро утро момичета! Днес е събота!
На всички рожденички макар и със закъснение –Честит рожден ден! Много здраве и сбъднати мечти на вас и вашите семейства!
Пожелавам на всички момичета хубав и слънчев съботен ден, много усмивки довечера и положителни емоции.
Иска ми се да гледам повече Серкан и Еда,повече близост близост между тях и любов.
Но, Еда не трябва лесно да прощава.

# 54
  • Мнения: 1 946
Записвам се в новата тема. Страхотна е. Благодаря много. Очаквам с нетърпение да ги видя довечера какво ще ни предложат от новият епизод! Heart EyesHeart

# 55
# 56
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Марги, като видях това и се сетих за теб, мила, та ти го нося специално. Нека бъде и за всички момичета, които обичат цветята.
Блу, ей толкова ми трябва понякога, за да се усмихна! Много благодаря Blue Heart
Казвали са ми между другото, независимо при общуване във виртуална или реална среда, че са започнали да обръщат по-специално внимание на маргаритките благодарение на мен.... Сори, ама махам спойлера, оставям го да се вижда това малко съвършенство.

Марги, реално... той не трябва да го помни това, защото не го е чул, нали? Той беше спящата красавица тогава.
...
Налбантова, пропускаш нещо ми се струва. Първият път, когато Еда му каза ”никоя освен мен не може да те докосва” Серкан действително спеше и не чу думите ѝ, но тя му ги прошепна и повторно ако не се лъжа - като го масажираше в Сапанджа, малко преди сватбата. В 32 еп. Серкан на два пъти се сеща, веднъж изречено от него (докато бяха в офиса) и веднъж от нея (слагаше ѝ колието). Поне този път логиката на сценаристите си е на място...

Марги, много хубаво си ни  поздравила, с много любим момент 😊.

Нинче, много любим момент Flowers Fallen Leaf Flowers Maple Leaf То не беше вчера, че да го помни човек, но страхотно го анализира ти тогава и знам, че също като мен и Блу много го обичаш. А в комбинация с тази музика не мога да му се нагледам...


Като стана дума за рожденици тука по едно време много се броихте, че сте зодия водолей , а накрая само 1-2 почерпиха Thinking тцтцт така ли ще правим вече Joy вижте рибките колко са активни Joy


Любовта може би се крие в умението да чакаш. Да гледаш някого как се отваря бавно, почти никак и да му казваш "аз не бързам". Heart
Каква си ни наблюдателна, Мики Sweat Smile Вярно, много водолейКИ бяхме, а само за Пеперудка, Нинка, Елинор, среднощното слънце разбрахме със сигурност.... може и да пропуснах някоя Stuck Out Tongue Winking Eye Аз съм по Петльовден Joy

Винаги добре подбираш цитати, браво Heart Eyes







Последна редакция: сб, 27 фев 2021, 10:01 от Маргарита Н.

# 57
  • Мнения: 10 504
Ново от сета снощи:

# 58
  • Мнения: 653
Слънчев ден, слънчеви момичета. В очакване на неочакваното днес.
Серкан - И днес не ме съдете много. Все пак това е само сериал. А аз си я обичам. /абе и аз не мога да се позная, но опитвам да си върна спомените/                                                                                                                                                      

# 59
  • София
  • Мнения: 1 247
Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Днес денят е усмихнат, слънчев и обещаващо красив! Защото е събота, защото е денят на нашия сериал и защото аз ви поздравявам с едно невероятно изпълнение на още по-невероятния Васко Василев на Vivaldi от 2525 метра надморска височина в Пирин! Както самият Васко Василев е написал: "Пирин. 2525 метра надморска височина. Преди изгрев. Минус 24. Вивалди. Космос."

Желая ви един наистина прекрасен ден и да се почувстваме след епизода довечера така, както като слушаме това вълшебно, неземно, космическо изпълнение:

https://www.instagram.com/tv/CLwIACkj5fn/?igshid=aae2i0kd61gn


Усмихнете се! Nature Sun With Face

Последна редакция: сб, 27 фев 2021, 10:39 от nrgmama

Общи условия

Активация на акаунт