Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Патерина, Честит празник! Бъди здрава, щастлива и много усмихната!
Благодаря за темата! Много красота и уют! Чудесно е, и ...топло!
Мноого ми е любопитно как ще се случи "завръщането на блудния" Серкан.

# 31
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

Качвам една снимка от сцена в една библиотека Sign Underage

Хоуп, Sweat Smile добре си припомнила. Излиза, че при Серкан този момент се е запечатал, било то и само прословутото ”никой(я) освен мен не може да те докосва”🔥Прави се той на умряла лисица, но със сигурност подозира в какъв момент е изречено. Joy

Магия, виж как знаеш кО може да кажа.
Много се радвам аз на всеки, който почука на вратата ама те го правят по веднъж понякога, не насмогват на темпото може би и като се появят повторно не е изключено да ги приветстваме отново Stuck Out Tongue Winking Eye Smile

Петя, добре дошла! Flowers Tulip Щури сме ние тук, много даже, но за тези които ни наблюдават от балкона това не е ново като информация Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 1 247
Диди, благодаря за новата, мартенски украсена тема! Нямам съмнения, че всяко от нас ще положи усилия и ще направи всичко по силите си, за да я запазим все така прекрасна, каквато ти си я подготвила и оформила за нас! Flowers Hibiscus

paterina, почти в края на деня и аз да те поздравя за рождения ти ден и да ти пожелая здраве, от което всички в момента се нуждаем, красиви, спокойни и усмихнати делници, много любов и уважение в семейството и когато това стане възможно  - прекрасни, екзотични пътувания!



На престрашилите се да пишат в темата "Добре дошли", вратата ни е широко отворена, даже няма нужда да чукате на нея! Flowers Four Leaf Clover

Хубава вечер, прекрасни! Nature First Quarter Moon With Face

# 33
  • Мнения: 697
Flowers Hibiscus Привет къзлар, Flowers Hibiscus
отбивам се и аз в новата къщичка с благодарност към Диди Flowers Hibiscus и феята помощница - Петя Flowers Hibiscus. Прекрасна къщичка сте ни осигурили отново, момичета. Диди за теб
Скрит текст:
Патеринка,
Честита да си! Бъди здрава, щастлива, и много обичана. Прекрасна година ти пожелавам.
Налбантова, ти си знаеш Heart EyesStuck Out Tongue Winking EyeHeartHug
Петя, добре дошла при нас. Наистина е супер, че към кошера ни се присъединяват още момичета. Слава богу не е нужно да си писател, за да споделяш тук. И моите мисли на моменти излизат несвързани, особено като ме развълнува или вбеси нещо (сценаристите най-вече), но си споделям с момичетата, каквото ме вълнува. Действа като терапия това място Stuck Out Tongue Winking EyeSunglassesHug
Алекс,
Скрит текст:
и втория фраг е излязъл вече на новата серия. Интересно ще бъде определено. Дано му направят темичка, а и да го превеждат. Че засега май ще се гледа.
Марги, като видях това и се сетих за теб, мила, та ти го нося специално. Нека бъде и за всички момичета, които обичат цветята.
Скрит текст:
За всички останали: pure love

# 34
  • Мнения: 2 130
Марги, реално... той не трябва да го помни това, защото не го е чул, нали? Той беше спящата красавица тогава. Логика на СЦ - помниш това, което си "чул" , докато си спял, но не помниш как буден си брал китки. Желязна е, признавам.
Аз се замислих нещо. Какво трябва да направи Еда, ако Серкан й каже, че се влюбва или е вече влюбен в нея?
Питам ви, защото след първото му влюбване, когаго оше не знаеше, че може да обича, той се държеше на моменти като ръб. Еда това го знае. Трябва ли да му се хвърли на врата веднага или да изчака да му се наместят клетките? Селин все още му влияе, защото той не помни, че не я е обичал...
При първото влюбване имаше моменти, когато тя беше поставяна преди Еда от него.
Не казвам да му се дърпа, но май не искам и веднага да му се нахвърля и да мисли, че всичко е цветя и храсти (не рози, те са към цветята така или иначе).

Магийке, ходиш по тънък лед, момиче 😆😆 Да не ти поставя друго наказание преди анализа, ей 🤔 (Отивам да си меря кръвното, излезнах извън ритъм 😆)
Блу, aaa и ти си от групата на Асторче и компания, няма да се дърпаш!

# 35
  • Мнения: 2 047
Благодаря за прекрасната тема както винаги 🌺🌼🌸
paterina, честит рожден ден! Пожелавам ти страхотен празник и всичко което си пожелаеш да се, сбъдне 🎂🎂🎉🎊🎉
Петя добре дошла 🌸🌺🌼💮

Май вече приключват снимки

Последна редакция: сб, 27 фев 2021, 00:04 от sani1212

# 36
  • Мнения: 697
Налбантова, той отново се учи да обича и да разпознава чувствата, които го превземат покрай нашата фея. Аромата, погледите, непрекъснато го предизвиква това момиче. Не е като онази перната овца, която уж е съгласна с всичко. Иначе той и сега си се държи като ръб Серко. Не случайно му пращат венци феновете.
От една страна не ми се иска да се предаде веднага Еда, сякаш е седяла и само него е чакала. От друга страна трябва да действа бързо и решително и да си маркира територията, защото кокоша няма да се откаже лесно този път. Та съм леко раздвоена тук. Но дано са го измислили добре сценаристите и да ни радват с хубави епизоди.
Аз се замислих нещо. Какво трябва да направи Еда, ако Серкан й каже, че се влюбва или е вече влюбен в нея?
Питам ви, защото след първото му влюбване, когаго оше не знаеше, че може да обича, той се държеше на моменти като ръб. Еда това го знае. Трябва ли да му се хвърли на врата веднага или да изчака да му се наместят клетките? Селин все още му влияе, защото той не помни, че не я е обичал...
При първото влюбване имаше моменти, когато тя беше поставяна преди Еда от него.
Не казвам да му се дърпа, но май не искам и веднага да му се нахвърля и да мисли, че всичко е цветя и храсти (не рози, те са към цветята така или иначе).

# 37
  • Мнения: 514
Хайде и аз в новата темичка, Диди страхотна е ⚘!
Честита да си, Патерина! Бъди много щастлива и усмивка да грее на лицето ти!

Купонът започва, всички се събрахме и с Икаруса пристигнахме, някои  се мотат още отзад, но всички сме тук 😉.

Марги, много хубаво си ни  поздравила, с много любим момент 😊.
Петя, добре дошла ☺, както и на всички момичета, които се включиха вчера.
Налбантова за целия труд, който полагаш за поддръжката на Икаруса, за теб 🤗😉🙃

# 38
  • Мнения: 4 838
Оп и аз да се разпиша, благодаря за темичката Kissing Heart
Старата тема я няма, но новата е тук Joy


Честит рожден ден със закъснение на Ели мама и на патерина  - много здраве, щастие и любов ви пожелавам! Heart

Като стана дума за рожденици тука по едно време много се броихте, че сте зодия водолей , а накрая само 1-2 почерпиха Thinking тцтцт така ли ще правим вече Joy вижте рибките колко са активни Joy

Вече и аз не знам какво да мисля за утре , чакам с нетърпение да разбера какво се случва с тази целувка , как се стига до нея и какво ще последва. Heart Eyes

Любовта може би се крие в умението да чакаш. Да гледаш някого как се отваря бавно, почти никак и да му казваш "аз не бързам". Heart

# 39
  • София
  • Мнения: 13 726
Пуснали са една анкета за гласуване за най-добра екранна двойка. Не е лошо да гласуваме активно за нашите ЕдСер.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnJq1mZSchvTmQZ86do6E4 … zVBikwuQ/viewform

# 40
  • Мнения: 3 431
Записвам се.
Благодаря за всичко. Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 1 247
Налбантова, той отново се учи да обича и да разпознава чувствата, които го превземат покрай нашата фея. Аромата, погледите, непрекъснато го предизвиква това момиче. Не е като онази перната овца, която уж е съгласна с всичко. Иначе той и сега си се държи като ръб Серко. Не случайно му пращат венци феновете.
От една страна не ми се иска да се предаде веднага Еда, сякаш е седяла и само него е чакала. От друга страна трябва да действа бързо и решително и да си маркира територията, защото кокоша няма да се откаже лесно този път. Та съм леко раздвоена тук. Но дано са го измислили добре сценаристите и да ни радват с хубави епизоди.
Аз се замислих нещо.Какво трябва да направи Еда, ако Серкан й каже, че се влюбва или е вече влюбен в нея?
Питам ви, защото след първото му влюбване, когаго оше не знаеше, че може да обича, той се държеше на моменти като ръб. Еда това го знае. Трябва ли да му се хвърли на врата веднага или да изчака да му се наместят клетките? Селин все още му влияе, защото той не помни, че не я е обичал...
При първото влюбване имаше моменти, когато тя беше поставяна преди Еда от него.
Не казвам да му се дърпа, но май не искам и веднага да му се нахвърля и да мисли, че всичко е цветя и храсти (не рози, те са към цветята така или иначе).

Среднощни размисли по въпросът  Какво трябва да направи Еда, ако Серкан й каже, че се влюбва или е вече влюбен в нея? Опасявам се, че след като ги разделиха по този начин, измислиха завръщането на Серкан с амнезия и като бонус Селин и на инат и двамата се сгодиха, въпреки целувката, която видяхме в трейлъра няма да видим нашите любимци скоро заедно и щастливи! Знаейки искрените и истински чувства на Еда, не допускам че тя ще приеме чувствата на Серкан, ако той признае такива! Серкан с неговото приятелско-любезно-задължаващо-джентълменско поведение единствено и само спрямо Селин, в никакъв случай няма да иска да я нарани, Еда няма да приеме ситуация да продължава тази игра (знам, че си влюбен в мен, но си сгоден за Селин, ок!) и да ги гледа заедно, така че момичета, да се въоръжим с търпение! Сценаристите не само, че ще ни лазят по нервите, ами на моменти направо ще ни ги късат! Heart

Спокойни сънища! Вече е събота! Nature First Quarter Moon With Face

# 42
  • Мнения: 970
Sparkling HeartДиде, Sparkling Heart прекрасна е първомартенската ни тема! Много благодаря за труда ти, миличка!

Патерина, Sparkling Heart Честит Рожден Ден! Бъди много здрава, обичана, желана, красива, засмяна, слънчева и прекрасна! Сбъдни всичките си чудесни мечти!



Добре дошли на всички момичета, които се престрашиха да слязат от балкона и да почукат на вратата ни! Sparkling Heart Радвам се, че се присъединявате към нас! Чувствайте се като у дома си! Предполагам, че в скоро време ще ни трябват още икаруси, но разчитаме на Налбантова! Sparkling Heart

Венецът в памет на паметта на Серкан още ме усмихва! Големи зевзеци сме всички фенове! Ама така става като самите артисти дават тон за песен! Страхотно се забавляват на сета.

Нали споменах "Г-жа Фазилет и нейните дъщери" и какво виждам - на 07.03.2021 г. започва нов сериал по TRT1 - "Организацията" / "Teşkilat", в който ще участват любимите ми Дениз Байсал и Чаалар Ертуурул! Ето го първия трейлър:

https://turkru.tv/razvedka-1-seriya.html

Явно много съм слушкала! Първо най-накрая събраха любимците ми Ханде и Керем, Туба с Енгин, а сега Дениз и Чаалар! Чудя се за кои още любими актьори да си помечтая!

Лека нощ, хубави сънища и до утре в нашия ден!

# 43
  • Мнения: 296
Добро утро! На въпроса да му се хвърли ли на врата Еда ако Серкан бей й обясни, аз мисля, че тя ще е твърде изненадана, а е и достатъчно горда, за да го направи веднага. Освен това има утежняващи обстоятелства като Селина, Дениз, загубена памет. Малко остана, ще видим!

На Патерина- Честит рожден ден на патерици! От здраве и късмет да не се отървеш! 🌺

# 44
  • Мнения: 945
https://www.instagram.com/tv/CLwIACkj5fn/?igshid=aae2i0kd61gn
Nature Sunrise Добро свежо утро от мен, мили момичета!  Поздравче рано, рано! Nature Snowflake
Хайде ставайте, някои на олимпиади ще ходят, някои на ски може да отидат, аз ще пътувам този уикенд, хайде денят е тук и ни чака за нова порция Еда и Серкан! Revolving Hearts
Paterina, честита да си и много щастлива! Flowers Bouquet
Пак благодаря за поздравите на Мики и другите момичета, не са закъснели, пак ме радват! Heartbeat
Диди, много приканваща къщичка, не че ние много се дърпаме да влезем в нея, добре дошли и на слезлите момичета от балкона, а така разтоварете го малко, че там място не остана! Wink
Мира, този фраг ми хареса и на мен - ще има екшън, може да го загледам това сериалче!
Този забавен палавник, Керем, не мога да му се нагледам, като палаво елфче е, не стой мирен, ей какво момче, все измисля някоя щуротия, ама смеха в клипчето на Хандето ли е! Той заради нея ли е такъв немирник и място не може да си намери! Joy
А, и една редакциика: отчетох се в анкетата за харизматична двойка!

Общи условия

Активация на акаунт