Отговори
# 15
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Диде, мерси за новата, красиво оформена тема Flowers Cherry Blossom
Да ви поздравя с нещо
https://streamable.com/d1fspz

Патерина, честит рожден ден! Много здраве, щастие и успех във всяко начинание ти желая Страхотна ти е тортичката.

# 16
  • Мнения: 2 130

Поканата за сватната на Еда е това на масата/бюрото.
Е*аси таз Еда. Стига сте пускали такива материали де. Ей я, Магийката и тя.
Аз в момента 😆

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 22:21 от Nalbantova

# 17
  • Мнения: 5 563
Налбантова, за теб специално се редактирах и добавих още едно гиф-че 😀❤

# 18
  • Мнения: 76
Добър вечер на всички - пишещи в темата и спотайващи се на балкона! До скоро и аз бях там, но накрая не издържах и събрах кураж да ви поздравя.
Благодаря ви за преводите, мненията, емоциите и добрия тон на уважение и разбиране към чуждото мнение. Не обичам да пиша, но реших да ви поздравя и пожелая утре вечер да гледаме един добър епизод според критериите на романтичната ми душа.
Този сериал ме докара до състояние на лудост - непрекъснато съм в темата, а вече и започнах да го сънувам. Сутринта преди да тръгнем по задачи с ММ се разбрахме да намалим стоенето пред компютър, но не мисля че ще ми бъде възможно.
Патерина, честит рожден ден!
Бъдете все така обичани, обичащи и дано в този живот главоболия ни създават само сценаристите на любимия сериал!
Обичам ви!
Извинявам се за разхвърляния пост, но писането не е силната ми страна.
Благодаря за новата тема!

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 22:36 от Петя Дачева 655949

# 19
  • София
  • Мнения: 13 724
Патерина честит да ти е рожденият ден. Пожелавам ти да си здрава и да следваш мечтите си.
                             

# 20
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет казлърки,

Диди, страхотна темичка...благодаря! Flowers Hibiscus

Патерина, да си честита! Здрава и усмихната! Tada Champagne

Петя, добре дошла.И аз не съм по писането, ама чета много Satisfied

Хади момичета, време не остана! Събота е утре, ако някой е забравил да му напомня Bowtie

Алекс, смях се с глас с памета на Серкан и букета.
Феновете са уникални, къде им идват на ум такива щуротии незнам! Луда работа!

# 21
  • Мнения: 439
Записвам сее, че иначе съм ви изпуснала до утре. Smile Благодаря, Диди, за новата тема! Страхотна е! Flowers Hibiscus
Патерина, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти здраве, щастие, много любов, късмет и хубави моменти! Flowers Bouquet
Добре дошла, Петя, включвай се по-често. Relaxed
Почти дойде събота, нямам търпение вече да видя какво са ни подготвили. Smile
Качвам една снимка от сцена в една библиотека Sign Underage

# 22
  • Мнения: 5 563
Патерина, и от мен честит рожден ден! Пожелавам ти най-вече здраве! 💚
Петя, добре дошла! Пиши по-често. Както Марги обича да казва: Не хапем! 💖 Дори напротив.. четем с удоволствие всеки един пост, включвай се по-често.
Прегръщам ви всички!
 

# 23
  • Мнения: 76
Според мен това с букета наистина си е черен хумор но Серкан си го заслужи.
Харесвам Керем и съм готова да си затворя очите за многото гадости които сътвори Серкан, но всичко си има предел. Искам да го видя как ще изиграе спомнилия си всичко Серкан - ще бъде нещо неповторимо.

# 24
  • Мнения: 2 130
Като се "стисках" цял ден и сега мога да съм като латерна..
Петя, добре дошла. На теб се пада място C243, до прозореца е. Ако има проблем, ще се размениш със съседката си 😏

Магийке, Асторче такова, ако беше сложила пердетата - изказана и наказана!!! Наказанието е логично - пълен анализ на серията, като минимумът на използваните думи от теб е - 4747, макс - 9999. Гледай да влезеш в тези 9999, че не знам до колко символа са позволени в един коментар 😆
Нещо фрагче, а-у, няма ли да има днес 😒

# 25
  • София
  • Мнения: 13 724
Петя, добре дошла слред нас   
Групата ни се увеличава. Това е прекрасно.

Последна редакция: сб, 27 фев 2021, 00:00 от БлагаВест

# 26
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Като се "стисках" цял ден и сега мога да съм като латерна..
Петя, добре дошла. На теб се пада място C243, до прозореца е. Ако има проблем, ще се размениш със съседката си 😏

Магийке, Асторче такова, ако беше сложила пердетата - изказана и наказана!!! Наказанието е логично - пълен анализ на серията, като минимумът на използваните думи от теб е - 4747, макс - 9999. Гледай да влезеш в тези 9999, че не знам до колко символа са позволени в един коментар 😆
Нещо фрагче, а-у, няма ли да има днес 😒

Satisfied Smile Satisfied

хахахахаа, оф ша умра!!!!

# 27
  • Мнения: 5 563
Ужас, няма да мога да се вместя в 9999, може ли да си добавя още една 9? 99999? 😭 за мен трябва неограничем брой символи, ако може
Наказанието се знае, че ще бъде изпълнено така, че отново за теб:


# 28
  • Мнения: 435
Поздрав от една надничаща от балкона:yum:  Yum
https://www.youtube.com/watch?v=128H170TQEc

Приятно да си изкараме в темата!

# 29
  • Мнения: 76
Благодаря ви за топлото посрещане!
Налбантова не се притеснявайте, заради доброто настроение в темата и гледането на сериала заедно с вас съм съгласна да бъда навсякъде.
Нямам търпение вече! Кога ще дойде утре? Винаги се заричам да гледам изцяло заснети сериали, но не се получава.
Много обичам руски език а в комбинация с Керем и Ханде е наслада за слуха и очите - надявам се да се отвори и да ви хареса
https://www.youtube.com/watch?v=f3kzqkAJngo

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 23:23 от Петя Дачева 655949

Общи условия

Активация на акаунт