Туба и Къванч в "Cesur ve Güzel"/"Искрите на отмъщението"/"Дръзки и красиви"-17 тема

  • 27 403
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет в горещия предиобед (отново), Злати!



И аз много се притеснявам за Туба. Сигурна съм, че заболяването й не е от съвсем леките (за съжаление)... Знам как протича и каква борба за живот е нужна.

Скрит текст:
Майка ми и днес е в екшън. Ще инсталира басейна, обаче помпата се е повредила, та реших да купя (онлайн) нова. Не знам кога ще "дойде". Не се спира тази жена и не знам какво да правя с нея. Ако така продължава, ще се наложи да говоря със сестра си.











Скрит текст:
Бирсен Алтунташ сообщает, что съёмки сериала #ДругойЯ для Netflix возобновятся на следующей неделе.Что то она как то быстро выздоровела.



Спокоен ден в летния горещинак! Sunglasses

# 301
  • Мнения: 41 780
Предиобеден привет!





Кате HugHeart,благодаря за инфото!Те снимките ще започнат,но дали ще видим Туба отблизо?
Скрит текст:
Направо се чудя на майка ти.От къде толкова сила?
Как са дъщерите?Малката няма ли да посети голямата в Б-с за плаж.Или нямат отпуски?





Туба вече е активна в ИГ..от сутринта...който има дронове да съдейства за пожарите...в Турция
Скрит текст:
ВАЖНО
Мы создаем команду беспилотных летательных аппаратов для предотвращения новых лесных пожаров. Чтобы взять под контроль все леса в зоне риска с воздуха. Все, кто владеет беспилотным летательным аппаратом, друзья свяжутся с нами через whatsapp за номером 05370213034 регион, где он находится.
ПОЖАЛУЙСТА, ПОДЕЛИТЕСЬ СО ВСЕМИ
Номера телефонов старост предоставлены, этих горящих деревень, кто хочет оказать помощь, могут напрямую связаться с главой деревни.

Туба в стори выложила репост записи, призывающей всех, у кого есть дроны принять участие в контроле за пожарами и ситуацией. Ужасающие события...












Лек ден и спокойна седмица! Flowers Cherry BlossomFlowers Four Leaf CloverFlowers Hibiscus

# 302
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, Злати!



Благодаря за споделеното!

Скрит текст:
Не знам какви планове има малката ми дъщеря и приятеля й. Те работят засега и не знам дали ще си "вземат" отпуск. Зависи от фирмената политика. Делта вирусът "дойде". Много е опасен. Дъщерите ми не са ваксинирани, не желаят и не мога да ги убедя... Увеличават се болните в Бургас, непрекъснато следя ръста. А тези екшъни по морето, съвсем ме стресират. Очаква се голяма вълна на заболели и не знам как ще започнем учебната година.















Скрит текст:
Фан-постер к сериалу "История одной подводной лодки"

Ползотворен ден! Hug

# 303
  • Мнения: 41 780
Добър ден!




Кате HugTwo Hearts
Скрит текст:
Сутринта видях,че си пуснала пост,но бързахме с ММ да отидем по хладното в Била и Лидл в комплекса!За това окъснях.
За сега в Б-с казват,че повечето заболели са чужденци.Уж идвали с тестове,а се оказват заразени.

Туба от снощи....
Скрит текст:
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
1.Национальный призыв
Мы хотим, чтобы правительство нашей страны предприняло шаги по введению в эксплуатацию самолетов CL-215, в течение 7 дней, которые могут летать, специализирующиеся на тушении пожаров, выполнить техническое обслуживание и призвать своих пилотов на службу. Пожалуйста, поделитесь этим призывом. Пусть взлетят эти самолеты!




и още....
Скрит текст:
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün

1.Уважаемые граждане.
Некоторые оппортунисты, которые хотят воспользоваться доброй волей наших доброжелательных граждан, воспользовавшись пожаром в Мармарисе, заявляют, что они получат вспомогательные материалы для оказания чрезвычайной помощи в зоне пожара и потребуют деньги, сообщив свой номер IBAN. Убедительно просим вас быть осторожными с такими публикациями в социальных сетях и следить за заявлениями официальных учреждений.

2."Я НАШЕЛ ЖИВОТНОЕ, ПОСТРАДАВШЕЕ ОТ ЛЕСНОГО ПОЖАРА, ЧТО ДЕЛАТЬ?"
1. Отойдите от этого района из-за риска задымления и пожара. Старайтесь не прикасаться к нему руками, вы можете завернуть его в одежду.
2. Перенесите его в теплое место. Несмотря на то, что на улице жарко, необходима теплая среда, чтобы температура тела не падала.
3. Промойте обожженное место теплой водой. Подходит температура воды 12-18 градусов.
4. Накройте обожженную часть. Если возможно, вы можете намочить стерильную ткань и обернуть ею.
5. Накройте животное. Вы можете использовать одежду или одеяла.
6.Ограничьте движение. Вы можете использовать такую емкость, как коробка, клетка.
7. Отнесите его ветеринару. Обеспечьте тихую, беззаботную транспортировку к ближайшему ветеринару.
Чего мне не следует делать?
Не держите на холоде. Не мойте животное целиком, не погружайте его в воду. Не наносите на ожог ничего, включая крем от ожогов.










Спокоен следобед!

# 304
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Добър ден, Злати!



Извинявам се за късното появяване.

Скрит текст:
Снощи не можах да заспя. Някакви идиоти пуснаха кучета в улицата. То беше лаене, ръмжене, вой... Накрая към три часа станах и ги прогоних с метлата.

Благодаря ти за споделеното в снимки и информация в спойлерите!



















Внимателно с горещинака! Сянка, вода и... почивка... Wink

# 305
  • Мнения: 41 780
Добър ден!



Кате Hug,донесла си снимки от новата реклама на Туба за Мегафон заедно с Apple! Hands Plus1
Скрит текст:
Сутрин пазаря и после цял ден съм си в къщи на климатик...омръзна ми жега...Simple Smile

ето я от вчера....


https://youtu.be/hRn134oBZ3E

и в пресата от вчера...

Скрит текст:
Пресса сегодня.
Перевод Манэ Казарян специально для нас 😘

Рекламное лицо России.

Туба Бюйюкюстюн привлекла внимание русских. Актриса, которая знаменита во всем мире, благодаря своим международным проектам, предстала перед камерами в Турции для съёмок рекламного фильма российской телекоммуникационной сети.

Для съёмок рекламы Туба заключила контракт с российской телекоммуникационной сетью Мегафон, которой пользуется 80% россиян, в сотрудничестве с Apple.

Из-за загруженного графика Туба не смогла поехать на съёмки в Россию, поэтому съёмки проходили в Турции и длились 2 дня.

На ближнем востоке Туба известна, благодаря своим сериалам, в которых она принимала участие. Но ее имя стало также известным по всему миру, благодаря ее социальным проектам, воплощенным в качестве посла доброй воли ЮНИСЕФ.

К тому же, сериал «Разбивающая сердца» стал очень популярным в России и в честь героини цыганки Хасрет в России была изготовлена кукла.

От арабов:
Туба Бюйюкюстюн стала лицом рекламы российской телекоммуникационной компании «Мегафон» и сняла рекламу сотрудничества компании с Apple.

Туба сначала объяснила им, что не может поехать в Россию из-за ее интенсивной работы, но они настаивали на соглашении с ней и сами приехали в Турцию, и рекламу здесь сняли в течение двух дней.

 колажи ....












Спокоен пореден горещ ден!

# 306
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, Злати!



Благодаря за красивите снимки на Туба! Разкошни са.

Скрит текст:
Пак ми се загуби нета. Дали е от горещината или има някакъв проблем, не знам. "Казвала" съм ти, че услугите при нас хич ги няма. Майка ми инсталира басейна. Ще ти пратя снимки на вайбър.



Скрит текст:
Из интервью.
Способность мечтать - одно из самых прекрасных качеств, которым может обладать человек. Очень важно, чтоб ребёнок, взрослея, не потерял это качество. Я много мечтаю, но я не растворяюсь в мечтах. Аналитический способ мышления и реализм также имеют место быть, но каждая реальность начинается с мечты.









Скрит текст:
Из вчерашнего видеостори Тубы.

Женщина говорит о том, что сейчас не время спорить о властях, сейчас нужно поскорее потушить пожары. У неё даже нет предположения, как они это объяснят своим детям. Она не хочет, чтоб на таком этапе люди враждовали. Сначала нужно это все преодолеть, а потом пусть каждый приложит руку к голове и подумает. Научимся ошибку называть ошибкой.





Ползотворен ден! Kissing Heart

# 307
  • Мнения: 41 780
Предиобеден привет!


Кате HugHeart,благодаря за цитатите в скрит текст! Flowers Hibiscus
Скрит текст:
Излизах рано за да си взема от аптеката хапчетата за кръвно и пазарувах.
Получих снимките на вайбъра.Много хубаво сте го направили.Само да имате вода!
Синът и снахата заминаха на почивка.Снощи бяха у нас и ми поръчаха да им поливам цветята.От утре ще ходя сутрин,защото вечер е много задушно да пътувам до техния компекс.Знаеш,че живеят на другия край на Бургас, където е мол-Галериа и се срещахме с теб!







Във връзка с пожарите в Т-я,Туба си смени снимката в профила си ИГ с дърво....








Приятен ден!

# 308
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Добър ден, Злати!



Днес

Скрит текст:
ще се режат и цепят (първата доза, следващата е мое задължение) дървата за огрев. Как ще понеса шума, не знам. Купища пари "хвърляме". Все пак сме две домакинства... на този етап.

Красиви снимки си донесла... Благодаря! Туба продължава да е социално ангажирана, браво!









Скрит текст:
Сериал «Отважный и красавица» также начал свою трансляцию в Тунисе с 6 июня в 19.00 часов на канале Baya TV.



Скрит текст:
Из интервью.

Наблюдая за всем с высоты прожитого опыта, я могу сказать, что ничего бы не вышло, если бы хоть одного из моих проектов не было в моей жизни. Потому что именно они в своей совокупности привели меня к сегодняшнему дню. Если бы хоть одного из них не было, я сегодня могла бы находиться в совершенно другом месте. Как бы мы ни проживали что-то, со всем хорошим и плохим, из этого всего мы обретаем опыт, учимся, и этот опыт направляет нас на дорогу, по которой мы делаем последующие шаги.



Лек ден! Two Hearts

# 309
  • Мнения: 41 780
Привет!



Кате HugRevolving Hearts,благодаря за инфото и снимките! Flowers Hibiscus
Скрит текст:
Големи задръствания в Б-с.Докато отидем и се върнем от дома на сина отне доста време.
Трудно е прибирането на дърва.Едно време помагахме на родителите си по това време.Синът и мъжа ми цепеха,аз пренасях.











Спорен петък!

Последна редакция: пт, 06 авг 2021, 11:45 от Zlatina3

# 310
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, Злати!



Извинявай за закъснението... за пореден път...

Скрит текст:
Сега се режат дървата. Голям шум се вдига, не мога да си чуя мислите...



Скрит текст:
Мы просто люди и в каком бы месте мы не были, к какой бы расе, языковой группе, культуре, нации, возрастной группе мы не относились, несмотря на то, что физически мы не можем прикоснуться друг к другу, мы будем существовать до тех пор, пока мы можем прикасаться друг к другу с помощью души.
Из инстаграм Тубы (апрель, 2021)



Скрит текст:
Стори Тубы.
Горит Карабюк. Срочно нужна поддержка.
Команда осталась между огнём.
Милас и Кейджегиз все ещё в огне. Просят связаться по телефону, чтобы передать необходимое.



Скрит текст:



Скрит текст:
Сейчас ты чувствуешь себя плохо, но это не навсегда, это пройдет. Если кто-то нуждается во мне, я здесь. Сейчас я в порядке, я могу тебя поддержать в вопросе испытываемых тобой трудностей. У меня есть силы, ты можешь передать этот груз мне. (с) Туба

Лек безшумен ден! Flowers Hibiscus

# 311
  • Мнения: 41 780
Здравей,Кате Hug





Скрит текст:
Няма нищо!Аз до 9 ч.писах в темите,които имаха отговор след моя и после излязохме.Бях ти писала,че синът и снахата са на почивка в Родопите за няколко дни и аз им поливам цветята.Така,че ММ ме закара с колата.На връщане пазарихме от Лидл.От малко пазарче  си купихме диня и се прибрахме преди малко.
Снощи поваля малко дъжд и днес е прохладно за сега.

Пуснала си последното ново от вчера,което Туба е споделила в ИГ си.



Ето и новото,което намерих от днес...
Скрит текст:
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
1.Лес, возрожденный огнем!
Во время лесного пожара большинство животных убегают от огня, в то время как светлячки (меланофилы) прибывают в лес. Потому, что недавно сгоревшие деревья - подходящее место для этих насекомых, чтобы откладывать яйца. Они могут даже заметить горящее дерево за много миль. Входят в лес первыми. Благодаря им в лес прилетают первые птицы. Первыми прибывают дятлы.. Потому что пахнет огнем. Они легко создают гнезда для своего потомства. @asumansur




Скрит текст:
2.Когда птенцы вылетают из этого гнезда, в лес вскоре присоединяются другие птицы.По мере того как почва, обогащенная пеплом, дает более вкусные растения, начинают прибывать млекопитающие. (Сначала малыши) грызуны. (Потому что образуются корни) Следуя за ними, рептилии подобны змеям. Это происходит подобным образом. Эти существа подготовят посадки следующего года оставляя удобрения.




Скрит текст:
3.Для средств к существованию семье требуется не менее 20 ульев, в настоящее время нам нужно 942 улеев. Один улей стоит 1400 TL.
Вы также можете внести свой вклад по адресу birdestekbiryuva.com
Вы можете поддержать производителя, чтобы снова возродить жизнь!






Ползотворна събота! Wink

# 312
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Здравей, Злати!



Благодаря за споделеното!

Скрит текст:
Прибрахме дървата (първата доза). Голямо метене на сърготини... А гюрултията беше на макс - затварях прозорци, врати и пак ми се "наду" главата.















Ползотворен ден! Heart Eyes

# 313
  • Мнения: 41 780
Привет!




Кате HugRevolving HeartsFlowers Hibiscus

Туба отново е сменила снимката си на профила в ИГ си...
Снимката е позната,от минала фотосесия на Мерве Хасман...













Лек и спокоен  ден!

# 314
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Обеден привет, Злати!



Извинявам се късното появяне!

Скрит текст:
От късното утро, че досега висях на опашки за плащане на сметки. До банкомата не "стигнах". Всички от селата са дошли да "теглят" пари. Никаква дистанция, никакви маски, ужас! Опашката е от поне 30 човека. И в магазина, от който пазарувам, няма място къде да застанеш. Никой не носи маски. Препотих се хиляди пъти, много е горещо. Кошмарът е пълен.

Благодаря за споделеното! Как ли е Туба?..









Скрит текст:
"Филмовите деца" на Туба.



Лек ден! Отивам да се цопна в басейна. Smile

Общи условия

Активация на акаунт