Туба и Къванч в "Cesur ve Güzel"/"Искрите на отмъщението"/"Дръзки и красиви"-17 тема

  • 27 468
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 41 892
Привет следобедно!





Кате Hug Revolving Hearts
Скрит текст:
При нас има много банкомати на различни банки.ММ мина и тегли от ОББ  преведената му пенсия за 5 мин.!Отидохме и поляхме цветята в апартамента на сина,после пазарувахме.



Информация от TT # TubaBüyüküstün
Днес отново започнаха снимките на поредицата #OtherYa/Другата аз'' с Туба.Не пише дали тя вече присъства или само останалите актьори.Мина им карантината и явно са добре.










Приятен следобед и лека седмица! Flowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

# 316
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, Злати!



Благодаря за инфото! Все си мисля за Туба. Дали има подобрение? Кога ще се присъедини към проекта? Как са децата?

Скрит текст:
Горещината продължава с пълна сила. Не се диша... Страхувам се да не пламне нещо, че с една пожарна кола едва ли ще се спасим. Всяка сутрин пооглеждам боровата гора. Има доста изсъхнали дървета. Не съм религиозна, но Господ да ни пази... Сватбите продължават... Ужас!







Скрит текст:
Иногда препятствия, которые вырастают между двумя людьми, только усиливают их стремление быть вместе. Ведь для поистине родных душ не существует преград и расстояний. Ни километры, ни ссоры, ни различие характеров не могут помешать любящим сердцам биться в унисон. Нет такой силы, которая была бы способна заставить перестать скучать, любить и сгорать от желания друг по другу. Любовь не понимает слово «нельзя». Словно вода, проникает она сквозь любую преграду, готовая смести все на своём пути, лишь бы получить то, к чему она стремится. А слово «опасно» для неё зачастую лишь стимул к действиям, решительным, сумасшедшим, но таким прекрасным. И если два человека действительно хотят быть рядом, никто и ничто не сможет им этого запретить.







Скрит текст:
«В конце дня, когда мы возвращаемся домой и снимаем доспехи, раны, которые мы получаем в течение дня, не дают нам спать, даже если они усыпляют нас, кошмары не оставляют нас в покое». Это нелеченное стрессовое состояние может преследовать многие недуги. Чтобы избавиться от этого, мы можем каждый день читать писателей, которые хороши для нас в терапевтических целях. Или, как показывает исследование, книга, которую мы прочитаем после короткой прогулки в сопровождении легкой музыки и чая, может помочь нам залечить наши раны. Если проблемы слишком велики, держите путь в библиотеку. Как сказал Стивен Кинг: «Когда все остальное оставляет вас на полпути, отправляйтесь в библиотеку»
Из прошлого стори Тубы

Спокоен ден! Hug

# 317
  • Мнения: 41 892
Добър ден!




Кате Hug,излезе инфо че от днес Туба е на сета и ще продължи със снимките.
Скрит текст:
Ще правим ремонт на хола и обикаляме да изберем ламинат и да ни го сложи техен майстор.Дадохме поръчката за спалня,ракла и шкаф за телевизора.Днес избрахме и матрак.От утре започваме по-малко да разчистваме под спалнята защото е с вдигащ матрак и отдолу има какво ли не!

от снощи...


Скрит текст:
Заснемането на сериала „Другата аз“ започна днес, след като снимките на сериала бяха прекъснати за кратък период поради инфекцията на звездата от поредицата, звездата Туба Б., с вируса на короната. Туба е в много добро състояние и утре ще се отправи към AYVALIK, за да продължи да снима нейните сцени в поредицата. #TubaBüyüküstün , #anotherself, превод гугъл

и още пуснато снощи....
Скрит текст:
Туба сегодня активна в инстаграм, отвечает поклонникам смайликами..

Поклонница: Мы так по тебе скучаем и так сильно любим тебя, мой ангел 😍 наши глаза не отрывались от пути, слава Богу, ты здесь, ты с нами. Поздравляю, моя дорогая, это был великолепный рекламный фильм
Туба ответила: Оооочень большое спасибо..

Скрит текст:












Лек горещ следобед!

# 318
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Предиобеден привет, Злати!



Благодаря за добрите новини около Туба! Дано всичко при нея (вече) да е наред.

Скрит текст:
Ох, не можах да пиша по-рано. Майка ми се "качи" при мен и се "втурна" в едни политически истории, които аз въобще не искам да слушам. Ама... какво да правя, трябваше да й отговарям...

















Лек ден! Heart Eyes

# 319
  • Мнения: 41 892
Добър ден!




Кате HugHeart,за Туба все още нищо не са пуснали както и нещо за сериала където снимат.Пълно мълчание.
Скрит текст:
ММ е същия.Сутринта рано чу в новините,че ако не се приеме бюджета няма да има пенсии за октомври месец.И като се започна ела го слушай. Simple Smile















Приятен следобед!

# 320
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет в (отново) горещия ден, Злати!



Явно няма новини за Туба, ще почакаме... Важното е да е здрава след това, което й се случи.

Скрит текст:
Събудих се късно, не успях да спя добре. Горещината направо ме убива. Лея пот като водопад. Циганските сватби продължават... музика, крясъци, гърмежи... и никои от органите на властта нищо не правят - нали са гласоподаватели...



















Останете си вкъщи (или пък...на морето)! Лек ден!  Hug

# 321
  • Мнения: 41 892
Добър ден!



Кате Hug,вчера следобед излязоха нови снимки с Туба и колежките й от сета!Не редактирах вчерашния пост за да ги пусна!Мислех,че си ги видяла в Контакта!
Скрит текст:
Синът закупи от приятел домати на по-ниска цена и правим сок.В момента съм в малка почивка.А мъжете работят!

Ето я отблизо...Two HeartsNature Boom






Скрит текст:



и още пуснати по-късно...








Скрит текст:
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
Туба посетила храм Афины, расположенный в Ассосе. Храм внесен в список Всемирного наследия ЮНЕСКО.
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242657%2Fba22a576 … pl_wall_-63875573
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242658%2F9de1f71d … pl_wall_-63875573

колко е пораснал Корханчо...Simple Smile




Приятен и спокоен ден! Flowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

# 322
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, Злати!  



Благодаря за споделеното в снимки и текст!

Скрит текст:
Досега се борих с компютъра си. Някакви актуализации се появиха и ми объркаха всичко. Аман!















Ползотворен ден! Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 авг 2021, 09:52 от Екатерина Кузманова

# 323
  • Мнения: 41 892
Преди обеден привет!




Кате HugHeartTwo Hearts
Скрит текст:
Вчера се скапах от правенето на домати,въпреки че имах помощници.Снощи варих до 20 ч. бурканите.Преди малко ги нареждах след като писах в някои теми.













Скрит текст:
🆕Наш сериал на индийской платформе MX player имеет самые высокие просмотры и оценка на веб сайте 9/10💥💥💥

Скрит текст:

Спокоен ден! Flowers Four Leaf CloverFlowers Hibiscus

# 324
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, Злати!



Благодаря за споделеното!

Втори път пиша поста си...

Скрит текст:
Изчезна и не знам защо стана така... пак. Тази година няма да правим зимнина. Имаме такава от миналата и по-предишната година. 




Арт от поклонници.













Туба зад кадър...











Спокоен ден! Не се преработвай! Heart Eyes

# 325
  • Мнения: 41 892
Привет!



Кате HugTwo Hearts,и аз имах проблеми с лаптопа сутринта.Преди малко рестартирах,че ми забиваше и бавно се отваряха снимките.
Скрит текст:
При нас всичко се изяде!  А и ти беше сама тази зима.

Благодаря за всичко ново,което си пуснала с Туба! Kissing Heart  Ще я повторя по-отблизо!

Скрит текст:
She is so damn beautiful 🧿
#TubaBüyüküstün #Ada #AnotherSelf https://t.co/J5HPX182J5
Она просто чертовски красива!






Скрит текст:
Немного фото ресторана Tamam Meyhane в Айвалык, где проходят сегодня съемки #ДругоеЯ
Ресторан турецкой и греческой кухни , очень популярен среди местного населения и туристов
Уютная атмосфера этого ресторана позволяет гостям расслабиться после тяжелого дня. Многие клиенты пишут, что сервис здесь восхитительный.

Скрит текст:











нова...
Скрит текст:
🆕 Поклонники поймали Кыванча в аэропорту.
Вероятно новая стрижка, для нового образа

Скрит текст:





Приятна събота!

# 326
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, Злати!



Пак си "донесла" нови неща. Къванч си е "върнал" късата прическа, а Туба си е все така млада и красива. Да са живи и здрави и двамата!

Скрит текст:
Току-що се върнах от съседите, които още са на почивка. Всеки ден кучето им ме чака на вратата. Нахраних го, полях насажденията, обрах доматите и краставиците, но не знам кога ще се приберат, за да им върна ключа.










Скрит текст:
Из кадри от филма "Тясна рокля".









Ползотворен ден ти пожелавам! Smiley

# 327
  • Мнения: 41 892
Привет следобедно!


Скрит текст:

Кате HugHeart
Скрит текст:
Сутринта след като писах в др. теми и не беше пуснала поста излязохме!Ходихме на църква с ММ да запалим свещички за здраве.После посетихме някои магазини,видяхме познати.Накрая потърсих една нова книжарница за да видя някакви нови модерни раници.Внучката нали ще е първокласничка.Снощи дъщерята ми се обади по тел. днес да я намеря.Снимах ги раниците и преди малко ги изпратих на вайбъра на дъщерята.Която харесат ще я купя.Цена...от 75..до 78 лв.

нова снимка от вчера следобед...Туба зад кадът при заснемане на рекламата...
Скрит текст:
Туба за кадром рекламного ролика для МегаФон..
На фото с Тубой, Догукан Гюнай преподаватель музыки в Университете Мармара...





Скрит текст:
Туба сделала репост в инстастори от Ага Айдын #TubaBüyüküstün
Те, которые отвернулись от истины, ищут прибежище в трех словах:
1-Не шути
2-не философствуй
3-никакой романтики
Потому что:
1-Юмор - это короткая цепь между истиной и ложью.
2-Философия - это поиск истины.
3-Те, кто скрывает свои чувства, живут в любви к неформальным вещам, позируют, восхваляя серьезные вещи.









Приятен следобед! Two HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 328
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Предиобеден привет, Злати!



Малко позакъснях с поста,

Скрит текст:
но ходих (отново) при съседите да нахраня кучето им, да полея изтерзаните посеви и да обера каквото е останало. Сега се прибрах, а леглото ми още не е "оправено".

Благодаря ти за всичко, което си "донесла"!



Туба и нейните героини.













Красота!!!



...и още...



...и още...

Спокоен ден! Sparkling Heart

# 329
  • Мнения: 41 892
Здравей,Кате Hug Revolving Hearts!






     

От Туба в ИГ...
Скрит текст:
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
Или КАНАЛ или СТАМБУЛ
Экологическая, социальная и экономическая оценка проекта «КАНАЛ СТАМБУЛ»
Строительство канала в Стамбуле означает нарушение динамичной структуры и хрупкого баланса в Мраморном море для каждого. По мнению экспертов, при открытии второго крана глубиной 25 метров вода Черного моря будет течь быстрее в Мармару, верхний слой с большим количеством питательных веществ будет давить на уже умирающий нижний слой, что приведет к быстрому снижению кислорода. Когда кислород закончится, будет достигнута точка невозврата, и даже если канал закрыт, недостаток кислорода нарушит химический баланс, и содержание сероводорода в субстрате увеличится. Помимо того, что по Стамбулу распространится невыносимый запах тухлых яиц, Мармара больше не будет живое и без рыбы. Он превратится в море. Со временем экологическая структура Черного моря также будет ухудшаться. Последствия вмешательства, которое искусственно объединит две экологические структуры, такие как Мраморное море и Черное море, вызовут сложные экологические, социальные и экономические процессы и, скорее всего приведут к серьёзным разрушениям. Рано или поздно, природа уравновесит допущенные ошибки, и история вынесет наиболее правильное суждение. В этом случае не следует игнорировать цену, которую необходимо будет заплатить. Путь, который приведёт нас к наиболее точному, рациональному решению, лежит через научные знания и здравый смысл, которым мы обладаем..
Турция/Фонд охраны дикой природы/

Скрит текст:







 





Приятен ден и спокойна седмица! Two HeartsFlowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

Общи условия

Активация на акаунт