💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 2 /28.02. - 07.03.2021/

  • 39 687
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема! Heart

# 16
  • Мнения: 2 087
Във визитката Лейля каза, че в един момент лъжите станали прекалено много или нещо такова. За какво може да лъже един мъж жена си, което да доведе чак до раздяла - или за жени, или за пари.
причини много-пари,жени,наркотици,алкохол,хазарт...

# 17
  • Мнения: 10 377
Изказано по този начин "с поведението си не е могъл да задържи Лейля до себе си", за мен ги прави не по-различни от Тяна и Иво. Това вменяване на вина още от визитката не ми говори за хармония и любов между тях. Не ми е ясно защо са се събрали, след като не могат да спрат да се кълват дори и пред камерата.

# 18
  • Перник
  • Мнения: 435
По повод споделената снимка на Тяна и Иво от старата тема, тази с банкнотите - очевидно е от някакво тематично ромско парти, или маскарад и ефектът е търсен. А до Тяна на съседния стол се подава една женска кълка с кючекчийско шалче с пендари.

# 19
  • Мнения: 3 076
Благодаря за темата Smileys 🌺
Нямам любимци още

# 20
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 096
Благодаря за темата.
Гледам с интерес. Засега не искам да правя разбор на двойките. Но    доста неприятни са ми Ралица и мъж, нещо като добре научен учок го играят. Най ми харесват Стефани и Анджело, няма я кифленската физиономия, натурално красиво лице, има живец в тях.

# 21
  • Мнения: 9 051
Смайлсче, за темата Hug
Сега се сетих Стефания на кого ми прилича- Скарлет Йохансон. Но аз Скарлет не я харесвам, но тази девойка-да.
На мен пък Иван ми е симпатичен мечо и смятам, че я обича Лейля. Тя е малко по-експанзивна, но е приятна и тя. Но усещам и при нея, че тя е била наранената. Дано се оправят и ги сближи предаването.
А германците са ми един чичо и една леля, въпреки младостта си. Има хора, които се раждат остарели Simple Smile Но пък са като сиамски близнаци и абсолютно един за друг.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 409
Благодаря за темата!
Гласувах за Поли и Мишо. Тези дни видях една от участничките, но не знам дали още снимат предаването, та няма да казвам коя беше.

# 23
  • Мнения: 5 300
Благодаря за новата тема! Гласувам за Поли и Мохамед.

# 24
  • Мнения: 9 051
Аз гласувах, че още не мога да преценя.

# 25
  • Мнения: 3 064
Благодаря за темата!

# 26
  • Мнения: 4 204
Поли и Мишо биха ги препънали физическите игри.

# 27
  • Мнения: X
А, те пък другите са едни атлети... В тези игри, ако има такива и не са го предвидили това според участниците, ще има много препънати.

# 28
  • София
  • Мнения: 27 175
Благодаря за новата тема и чудесното оформление, Смайли! Simple Smile

Аз гласувах повече пристрастно отколкото с разум, т.е. гласувах за Стефания и Анжело и Полина и Мохамед. Просто ми е рано още, а и малко игри са разиграни.
Все пак внимание с Тяна/Иво ; Дени/Дани ; Яни/Момчи. Тези двойки наред с тези за които гласувах ми се виждат наистина опасни и добре подготвени.

# 29
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Рано е, да. Точно затова пуснах тази анкета.

Общи условия

Активация на акаунт