COVID-19 (COrona VIrus Disease-2019) Тема - 7

  • 1 215 110
  • 22 610
  •   1
Отговори
# 9 735
  • Мнения: 20 157
И аз съм фен на Мутафчийски.
Какво каза министърът за ваксинираните с АЗ първа доза, че не чух?

# 9 736
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ха-ха, това не е ново. В Индия всеки втори се прави на болен, за да не ходи на работа

# 9 737
  • Мнения: 4 976
Ангелов направи едно такова изречение "Като вземело решение правителството за удължаване на епидемичната обстановка или не, тогава щели да удължават мерките за учебния процес след април"

# 9 738
  • Мнения: 1 380
1 - 4-ти клас - от 12 април за постоянно.
Кръгово:
7, 8 и 10-ти от 12 април за две седмици.
5, 9 и 12-ти от 26 април до 14 май.
6 и 11 - последни.
Благодаря.
Да, сега чух и продължението по БНТ1 ... с 6 и 11 ще се върнат пак и 7-мите класове.

Това сигурно ли е ? ... за три седмици ли са ?
5, 9 и 12-ти от 26 април до 14 май

Последна редакция: чт, 08 апр 2021, 10:36 от radostche_plovdiv

# 9 739
  • София
  • Мнения: 10 323
Графикът бил пожелателен, било трудно да говорим оптимистично от сега за 17-ти май.

# 9 740
# 9 741
  • София
  • Мнения: 10 323
Ние сме в пик, уважаеми. Направо не знам защо не изчакат поне една-две седмици да връщат децата присъствено.
Крехка тенденция имало. Дали не е флуктуация?

А има ли зависимост между прословутите тромбози от АЗ и дали е сложена първа или втора доза?

# 9 742
  • Мнения: 20 157
А има ли зависимост между прословутите тромбози от АЗ и дали е сложена първа или втора доза?
И мен ме интересува след първа или втора доза са тези тромбози, но никъде не намирам такава информация.

# 9 743
  • Мнения: 973
ВУЗ-овете: Връщат практическите занятия, така както бяха преди 2 седмици. Там, където е наложително и не може без практика. (Т.е. за определените от преди специалности)

# 9 744
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
А има ли зависимост между прословутите тромбози от АЗ и дали е сложена първа или втора доза?
За сега след втора доза нямало регистрирани тромбози, но и няма достатъчно ваксинирани с втора доза. Това казаха на пресконференцията вчера.
Ха-ха, това не е ново. В Индия всеки втори се прави на болен, за да не ходи на работа
Явно нашият офис са всеки първи. Не само че в личното си време трябваше да се пренесат от офиса да работят в къщи, но и ги карат повече часове да работят от вкъщи, защото не били достатъчно ефективни както в офиса. Менаджерите ни в Англия са много възмутен от тамошния подход и помолиха неофициално, да се съобразяваме с официалното работно време на индийските офиси и да се въздържаме да им изпращаме запитвания извън работното им време, защото там ги били задължили да отговарят веднага.

Последна редакция: чт, 08 апр 2021, 10:56 от Merry

# 9 745
  • Мнения: 4 976
Лекарите, които смятат, че няма вирус в Германия https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/bg/%25D0%25BB%25D0%25B5% … 0%25B0/a-57102514

# 9 746
  • София
  • Мнения: 2 799
Най лошото е, че след края на април няма да има кой даже да удължи положението'

Може ли да посочите от къде черпите тази категорична информация.

# 9 747
  • Мнения: 19 482
За жените под 60 с АЗ първа доза казаха, че изчакват, докато дойде време за втората ще се съберат повече данни. Нямали проучвания как ще се отрази друга ваксина като втора доза на АЗ, но се надяват докато дойде времето, а то е три месеца максимум от първа до втора игла да знаят повече. Очевидно в момента не имунизират с първа доза жени в тази възрастова група.....Ще изчакаме да видим какво ще стане, защото снощи Б.Кирилов каза, че "ще се прилага с особено внимание" при тях ваксината, но не е забранена. Кашата е пълна в момента.

# 9 748
  • София
  • Мнения: 2 779
Е, то на някои вече им наближава времето за втората. Хич нямат 3 месеца да ги чакат да  решават.

# 9 749
  • Мнения: 4 976
Майка ми ми каза, че туко що личната и се обадила да дойде във вторник и щяла да я ваксинира с Пфайзер. Майка ми обаче иска да не е на работа и предпочита да е петък, за да е два дни вкъщи за всеки случай, ако има странични реакции. Аз честно казано съм скептична за Пфайзер съхранен при личен лекар, но уж личната я уверила, че има необходимите условия за съхранение в кабинета. Майка ми е записана в портала за края на април по принцип и сега е в чуденка какво да прави.

Общи условия

Активация на акаунт