Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през март

  • 90 960
  • 3 754
  •   1
Отговори
# 3 705
  • София
  • Мнения: 13 662
Фил, гадно е това, което ви се случва, но мъжът ти реагира правилно.
13, бъркаш термините. При теб е справяне с екстремна ситуация, а не излизане от зоната на комфорт.
Аз съм в мир със себе си, което не означава, че съм в мир с нещата около мен. Непримирима съм към неправди и правя каквото мога. Това ме кара да се чувствам добре. Да си призная, че греша, също. Това зависи от мен.

# 3 706
  • Мнения: 18 298
Елифче, ми антиейдж сериозен - върнал те е право в пубертета. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3 707
  • France
  • Мнения: 12 546
Рен, съгласна съм. И аз искам да съм като него, но не успявам.

# 3 708
  • Мнения: 9 863
Елифче, ми антиейдж сериозен - върнал те е право в пубертета. Stuck Out Tongue Winking Eye
Лореее Joy много ми хареса гледната ти точка. Напрао тинейджърка. Пъпките добре, а бръчките? Моля те, моля те, измисли нещо и за тях Yum
Рен, съгласна съм. И аз искам да съм като него, но не успявам.
Баш кат него не е нужно. Но добре ви е събрал живота Simple Smile

# 3 709
  • Пловдив
  • Мнения: 40 765
Лор, вярно Simple Smile Тя Елифчето е забравила кво е да си млад Satisfied Шегичка!

Ама като казахте пъпки се оплаквам, че след второто посещение при дерматолог, лицето на сина ми беше мнооого добре и сега пак хоп! връщат се нещата Head Band В петък сме пак...да видим...

# 3 710
  • Мнения: 9 863
Лор, вярно Simple Smile Тя Елифчето е забравила кво е да си млад Satisfied Шегичка!
Шъ дойдете и вий младите на наш'то 😆

# 3 711
  • Мнения: 5 701
Всеки вижда нещата по свой начин! Нещо,което прави мен нещастна за друг може да е незначителна подробност,а неговата мъка да е моя мечта! Най-често хората се съсредоточаваме върху собственото ни нещастие и пропускаме хубавите неща около нас! Аз бих искала да се науча да правя точно обратното! И понеже темата е оплакваческа ще пиша тук, докато го постигна. Ако някой ден изчезна безследно значи или съм го постигнала ,или съм се споминала!


Ръката ме боли ужасно,затруднявам се дори да пиша, дойде ми и ме боли всичко, което може да ме боли по този случай,а ме чака и готвене ,и чистене! Кой ме прокле,че се родих жена от бедно работническо семейство 😭

# 3 712
  • София
  • Мнения: 13 662
Фил, не е грешно да си гневна. Аз също често съм. Носи ми удовлетворение да постъпвам както смятам за редно. Ако се получи е супер, ако не, пак, защото не съм престъпила принципите си. Ако съм сбъркала, признавам си и ме облекчава, макар че може и извинението да не е достатъчно за отсрещната страна.
Има неща, които ни засягат и няма как да променим директно. Например, ако ти отрежат крак, няма как да го промениш. Кракът го няма. Или се учиш да вървиш без него, или не желаеш. И двата варианта са личен избор.

# 3 713
  • Мнения: 18 298
Кхм. "А неговата мъка да е моя мечта." Ма аз искам в Гърция беее! Sad Сиси... в Рая си, само напомням. Nature Sun With Face

# 3 714
  • Пловдив
  • Мнения: 40 765
Сиско и аз тъй...

# 3 715
  • Sofia
  • Мнения: 1 680
Починал е един от лекарите, при когото се следях. Невероятен професионалист, на когото имах пълно доверие.
Загубеният човешки живот е единственото, което може да ме изкара от зоната на комфорт. За всички останали ВЪНШНИ фактори ВИНАГИ има решение.

# 3 716
  • Мнения: X
Общо взето въпрос на избор и вътрешни възприятия... Хич не съм Дзен, зона на комфорт не помня какво беше, вътрешният мир живее съвместно с виното в мен.
А влезнах да се оплаквам, че съм се уморила от каране на непозната кола.. докато се разправям с моята взех на БНД колата, то и без това следващите три до шест месеца няма да му трябва, че е в чужбина. Няма нищо общо със бившата ни семейна кола...отивам да съм ДзЪн.

# 3 717
  • София
  • Мнения: 13 662
Аз като ударих колата на моя си признах и веднага се почувствах по-добре. Оставих го той да търси Дзена си.  Помогна и фактът, че в следствие на стрес след признанието временно загубих слух. 🤣

# 3 718
  • Мнения: 12 006
Рен, опасна работа си. Grinning
Аз като забърсах колата, намерих майстор, успях да му скъся услугата с три дни, но колата беше готова два часа преди да се прибере МУ. Ни лук яла, ни лук мирисала.

Юнче, Hug

# 3 719
  • София
  • Мнения: 13 662
Виж сега, аз за това казвам, че умението да си признаваш е много ценно. В бизнес средите се казва трансфериране на риск или щета. Плащаш малка цена, за да не понесеш по-високата 😀.
Аз и да я бях оправили, той пак щеше да разбере и пак щеше да мрънка толкова. А така, той се занимава със застрахователите, аз игнорирах мрънкането и накрая получих и глезене, за да не съм получила стрес.

Общи условия

Активация на акаунт