Отчаяна самотница с надежда за любов и още много

  • 11 074
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 702
И аз съм отчаян самотник (на 22) и се надявам на любов, пожелавам ти успех и късмет във всичко авторке Simple Smile.

Покани я на кафенце.
Какви времена настанаха, мъжете да си прехвърлят топката един на друг  и да чакат момичето да ги покани.

# 61
  • Мнения: 31 966
В първия момент от заглавието мислех, че става въпрос за някоя 40 годишна жена, пък то 17 годишна тийнка.
Смея се.

# 62
  • SF
  • Мнения: 21 307
Щях да се откажа от темата, когато прочетох в първото изречение, че си на 17. Но дочетох първия ти пост и още няколко след него. Видях по какъв начин отговаряш на доста прибързани заключения и констатации за теб. Доста си мъдра и доста по-умна от някои хора, чиито съвети те интересуват, защото това е идеята да пуснеш тема - искаш да чуеш мнения.
Грамотна си, осъзната си и няма да останеш сама, ще предизвикваш много интерес у мъжете. И "недооценяване" у жените.
Предполагам, че изглеждаш много по-зряло от момчето, за което ни разказваш, че него го "вее вятър на бял кон" и би си паснал повече с някоя шестокласничка, която ще го гледа като бог, знаещ и можещ всичко. Предполагам, че бързо ще ти стане тъпо с него, освен ако и той не е толкова развит за възрастта си, колкото си и ти. Може би за момента не сте подходящата двойка. Наистина изглеждаш на повече от 17 години и на моменти реших, че някой пуска фалшива тема, без си направи дори и минимален труд да имитира на мислене и писане на тийнейджърите.

# 63
  • Мнения: 51
Малко от "творчеството ми"





Щях да се откажа от темата, когато прочетох в първото изречение, че си на 17. Но дочетох първия ти пост и още няколко след него. Видях по какъв начин отговаряш на доста прибързани заключения и констатации за теб. Доста си мъдра и доста по-умна от някои хора, чиито съвети те интересуват, защото това е идеята да пуснеш тема - искаш да чуеш мнения.
Грамотна си, осъзната си и няма да останеш сама, ще предизвикваш много интерес у мъжете. И "недооценяване" у жените.
Предполагам, че изглеждаш много по-зряло от момчето, за което ни разказваш, че него го "вее вятър на бял кон" и би си паснал повече с някоя шестокласничка, която ще го гледа като бог, знаещ и можещ всичко. Предполагам, че бързо ще ти стане тъпо с него, освен ако и той не е толкова развит за възрастта си, колкото си и ти. Може би за момента не сте подходящата двойка. Наистина изглеждаш на повече от 17 години и на моменти реших, че някой пуска фалшива тема, без си направи дори и минимален труд да имитира на мислене и писане на тийнейджърите.
Определено ми вдигнахте самочувствието, всички в тази тема☺️
~
Обикновено като си лягам да спя вечер и си мисля за момчето, как си говорим, какво ли би било да сме си заедно щастливи, но вчера тази идея ми се стори нелепа, някак самия той ми изглеждаше много различен, изобщо не исках да си го представям до мен, както обикновено. Почувствах, че го "пускам"от представите си и ми стана хубаво, някак сякаш израствам, ставам по-независима, но същевременно ми и домъчня, защото не знаех как да се "приспя", с каква мисъл, мечта, нагласа за следващия ден и за бъдещето.

Започни да пишеш художествена литература - разкази, романи, повести. Отдава ти се.
Това с момчетата /мъжете е на късмет, но трябва да целунеш доста жаби, преди да срещнеш принца 🙂

Тя ще ги целуне. Ама даваш ли гаранция, че накрая ще срещне принца Joy

Дано наистина си намеря правилния човек, готова съм на много в името на такива неща, доста съм емоционална и влюбчива, дано не се възползват от мен🙂

В първия момент от заглавието мислех, че става въпрос за някоя 40 годишна жена, пък то 17 годишна тийнка.
Смея се.
Възрастни често ми повтарят, че не съм си изживяла детските години и още от малка съм някак по-зряла и осъзната. Аз не мисля, че е така, чувствам именно обратното, че съм неопитна и изобщо нямам представа какво е живота. На нашето поколение ни е внушение, че в България няма шанс за реализация и хубав живот(не говорим за кариера или образование), аз раста с шегите, че тук свестен мъж няма да си намеря, че ще съм една домакиня, ще сипвам ракии и салати и от време на време "ще ме мъндръсат" чичовци, като ако съм късметлийка, може и да са финансово осигурени.....
Може и да разсъждавам като 40-годишна,но май ми харесва да съм различна и "специална", стига да не е натрапчиво и странно. Не искам да съм като връстничките си, които само търсят откъде да си купят електронни цигари💁‍♀️, та да си поклюкарят кой им е загледал дупето в новите дънки. Признавам, че понякога им завиждам, ама бързо ми минава и се радвам, че съм си аз😆

Все по-безобразни теми в този форум. Дано по-скоро влезе модератор.
Надявам се никого да не съм засегнала, просто търся обратна връзка....

Последна редакция: сб, 06 мар 2021, 12:33 от namrushtena

# 64
  • София
  • Мнения: 2 600
Абе вие нормални ли сте? Не прочетохте, ли че невинната самотница изпитва съжаление към изнасилвачите и няма против да им стане жертва. То бива подигравка, ама чак пък толкова.

# 65
  • Мнения: 8 937
Не просто ги съжалява, а би приела изнасилването като израз на чувства. Ако не е пързалка, момичето е болно, а не зряло.

# 66
  • Мнения: X
Абе вие нормални ли сте? Не прочетохте, ли че невинната самотница изпитва съжаление към изнасилвачите и няма против да им стане жертва. То бива подигравка, ама чак пък толкова.
пързалки всякакви

# 67
  • Мнения: 51
Не просто ги съжалява, а би приела изнасилването като израз на чувства. Ако не е пързалка, момичето е болно, а не зряло.
Това са просто размисли🙁
Не го копнея и мечтая с цялата си душа и сърце и не го пожелавам никому!!
Естествено, че бих предпочела нормална, и доколкото е възможно, здравословна връзка, пред нещо подобно....
Искало ми се е някои вечери, докато се прибирам по-късно да вляза в нечия кола и да ми "мине сефтето", чувствала съм се поласкана ако някой ми викне или свирене от колата си или неволно си протърка ръката по мен на касата в магазина или на пешеходната пътека, но всичко това си остават само мисли, единствено в главата ми, не съм била инициатор на такива... неща
Просто като никой "нормален" не ме иска, сигурно "ненормалните" ще ме, та нали съм "болна"🤷‍♀️
Не е приказно и вълшебно, но нищо не е перфектно😐

Последна редакция: сб, 06 мар 2021, 12:56 от namrushtena

# 68
  • Мнения: 215
Не просто ги съжалява, а би приела изнасилването като израз на чувства. Ако не е пързалка, момичето е болно, а не зряло.
Това са просто размисли🙁
Не го копнея и мечтая с цялата си душа и сърце и не го пожелавам никому!!
Естествено, че бих предпочела нормална, и доколкото е възможно, здравословна връзка, пред нещо подобно....
Искало ми се е някои вечери, докато се прибирам по-късно да вляза в нечия кола и да ми "мине сефтето", чувствала съм се поласкана ако някой ми викне или свирене от колата си или неволно си протърка ръката по мен на касата в магазина или на пешеходната пътека, но всичко това си остават само мисли, единствено в главата ми, не съм била инициатор на такива... неща
Просто като никой "нормален" не ме иска, сигурно "ненормалните" ще ме, та нали съм "болна"🤷‍♀️

Колата не е добро място за "сефтето ти". Поне да е на хубаво удобно легло. А човека сама ще си го избереш, било на случаен принцип, или не.

# 69
  • Мнения: 17 409
Жените тук, а и не само все от нормални се оплакват, та и аз не знам какво да ти кажа.
После им лепят дружно по едно етикетче, за успокоение на съвестта, ама нейсе.

# 70
  • Мнения: 51
Не просто ги съжалява, а би приела изнасилването като израз на чувства. Ако не е пързалка, момичето е болно, а не зряло.
Това са просто размисли🙁
Не го копнея и мечтая с цялата си душа и сърце и не го пожелавам никому!!
Естествено, че бих предпочела нормална, и доколкото е възможно, здравословна връзка, пред нещо подобно....
Искало ми се е някои вечери, докато се прибирам по-късно да вляза в нечия кола и да ми "мине сефтето", чувствала съм се поласкана ако някой ми викне или свирене от колата си или неволно си протърка ръката по мен на касата в магазина или на пешеходната пътека, но всичко това си остават само мисли, единствено в главата ми, не съм била инициатор на такива... неща
Просто като никой "нормален" не ме иска, сигурно "ненормалните" ще ме, та нали съм "болна"🤷‍♀️

Колата не е добро място за "сефтето ти". Поне да е на хубаво удобно легло. А човека сама ще си го избереш, било на случаен принцип, или не.
Болните мозъци заслужаваме ли такива екстри Confused

Жените тук, а и не само все от нормални се оплакват, та и аз не знам какво да ти кажа.
После им лепят дружно по едно етикетче, за успокоение на съвестта, ама нейсе.
Радвам се, че все още получавам подобни позитивни отзиви, чувствам че разкрих твърде много от себе си, а никой никъде не може да ме разбира.

# 71
  • Мнения: 215

Колата не е добро място за "сефтето ти". Поне да е на хубаво удобно легло. А човека сама ще си го избереш, било на случаен принцип, или не.
Болните мозъци заслужаваме ли такива екстри Confused

Наред си си споко.
Нали знаеш девиза на психолозите: Няма здрав човек, има неизследван.

# 72
  • Мнения: 51

Колата не е добро място за "сефтето ти". Поне да е на хубаво удобно легло. А човека сама ще си го избереш, било на случаен принцип, или не.
Болните мозъци заслужаваме ли такива екстри Confused

Наред си си споко.
Нали знаеш девиза на психолозите: Няма здрав човек, има неизследван.
😆😆❤️

# 73
  • София
  • Мнения: 38 628
Обаче, ако си мислиш, че един секс ще те "отпуши" и няма да си толкова затворена и със странни мисли, жестоко се заблуждаваш.
Общуването се развива чрез повече общуване! А не чрез секс. Има един стар лаф "сексът не е повод за запознанство".

# 74
  • Мнения: 31 966
Не просто ги съжалява, а би приела изнасилването като израз на чувства. Ако не е пързалка, момичето е болно, а не зряло.

Ужас.
Е, знаеш приказката - "кой каквото търси -това намира"

Общи условия

Активация на акаунт