Абонаментни кутии в България - Тема 15

  • 50 852
  • 727
  •   1
Отговори

Анкета

От коя абонаментна кутия на българския пазар сте най-доволни?

Опции:

* Може да изберете максимум 14 опции.

  • Варна
  • Мнения: 814

Тук споделяме информацията за различни бюти (и други) абонаментни кутии в България.
В последните години, абонаментните кутии натрупаха популярност и се появяват все повече и повече такива, включително и у нас. Тяхната идея е всеки месец да получавате кутия, продуктите в която, да са изненада. Съдържанието на кутиите може да е разнообразно - гримове и козметика, хранителни продукти и напитки, книги и книжни артикули, лайфстайл кутии, здравословни кутии, насочени към деца или към домашни любимци и др.

Повече информация за актуалните кутии и сайтове за поръчка:
Кутии за красота:
My Full Box
BelleBox
Pick N Dazzle
My Gorgeous Box
NailBox
You worth it



Лайфстайл/здравословни кутии/Храни и напитки:
Good Box
Кибрит
MarVital Box
Beery



Кутии за книги:
Flambox



Кутии за деца/бебета:
Mamma Box



Предишни теми:
Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Тема 5
Тема 6
Тема 7
Тема 8
Тема 9
Тема 10
Тема 11
Тема 12
Тема 13
Тема 14

Последна редакция: нд, 07 мар 2021, 10:15 от Bistra Kostadinova

# 1
  • София
  • Мнения: 5 193
OliaMirchovska, какъв е продуктът на Ayan и какво е другото с D в You are worth it?🤗

# 2
  • Мнения: 4 665
Вместо запис да кажа ,че много се надявам кибрита да пуснат нещо слънцезащитно и някакви маски за кожа ,коса ...
Нямам търпение утре да ми подарят кутията с продуктите на докторс формула и да ги тествам имах нужда от  всичко в кутията ,нощна маска, хидратиращ крем ,серум с колаген ....дано да излязат ок...

# 3
  • Мнения: 176
Аз сега успях да разгледам кутията на Марви в детайли и мнооого ми хареса 😍 всичко ще си ползвам.
Bistra Kostadinova, снощи пробвах демакиажа на Kueshi от Pick N Dazzle и съм много приятно изненадана. Свали ми  с лекота водоустойчива спирала, без да се налага да си сваля половината клепач заедно с нея. 😁 Пробвала ли си нещо от тях или корейските скрабове? Италианската марка, която беше снимала с последната ти кутия също не ми е позната, исках да и хвърля едно око, но намерих само крема за крака. Иии последно - там добавят ли нови продукти?Планирала съм си още 2 кутии напред, да бързам ли да сложа нещо в другите 3 или да изчакам. Благодаря! 😊

# 4
  • Мнения: 73
Аз сега успях да разгледам кутията на Марви в детайли и мнооого ми хареса 😍 всичко ще си ползвам.
Bistra Kostadinova, снощи пробвах демакиажа на Kueshi от Pick N Dazzle и съм много приятно изненадана. Свали ми  с лекота водоустойчива спирала, без да се налага да си сваля половината клепач заедно с нея. 😁 Пробвала ли си нещо от тях или корейските скрабове? Италианската марка, която беше снимала с последната ти кутия също не ми е позната, исках да и хвърля едно око, но намерих само крема за крака. Иии последно - там добавят ли нови продукти?Планирала съм си още 2 кутии напред, да бързам ли да сложа нещо в другите 3 или да изчакам. Благодаря! 😊
По-добре изчакай, понякога слагат нови продукти. В края на февруари сама си избрах нещата за март и сега гледам има нови неща, които са добавили. Към края на март си избери за април най-добре според мен.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 814
Аз сега успях да разгледам кутията на Марви в детайли и мнооого ми хареса 😍 всичко ще си ползвам.
Bistra Kostadinova, снощи пробвах демакиажа на Kueshi от Pick N Dazzle и съм много приятно изненадана. Свали ми  с лекота водоустойчива спирала, без да се налага да си сваля половината клепач заедно с нея. 😁 Пробвала ли си нещо от тях или корейските скрабове? Италианската марка, която беше снимала с последната ти кутия също не ми е позната, исках да и хвърля едно око, но намерих само крема за крака. Иии последно - там добавят ли нови продукти?Планирала съм си още 2 кутии напред, да бързам ли да сложа нещо в другите 3 или да изчакам. Благодаря! 😊
Много се радвам, че си намерила нещо хубаво от първия път! Видях аз, че сте ми изкупили италианците Grin, но до две седмици щели да дойдат нови и ще си заредя стабилно кутиите. Даже криогела може да пристигне, не само кремовете Yum

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 731
Благодаря за новата тема. Аз се надявам скоро на слънцезащитата също. Писах на гуд бокс ме се надявам в лятната кутия да присъства пълноразмерен продукт на феврусрските мострички за лице с 50 фактор.

# 7
  • Мнения: 1 322
OliaMirchovska, какъв е продуктът на Ayan и какво е другото с D в You are worth it?🤗
Розовото е околоочен крем на Dony, който ми е много любопитен ( кутията не е моя), а Ayan е deep cleanser крем за ръце.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 914
Нямам търпение утре да ми подарят кутията с продуктите на докторс формула и да ги тествам имах нужда от  всичко в кутията ,нощна маска, хидратиращ крем ,серум с колаген ....дано да излязат ок...

Сподели после мнение. Още се чудя,  тъй като имам доста продукти за лице.

Поръчах и аз шийт маските.  Simple Smile

Околоочния на Dony го имам от последната мисля на Good Box.  жалко,  че почнаха да се дублират продукти в кутиите.

# 9
  • Мнения: 1 322
Нямам търпение утре да ми подарят кутията с продуктите на докторс формула и да ги тествам имах нужда от  всичко в кутията ,нощна маска, хидратиращ крем ,серум с колаген ....дано да излязат ок...

Сподели после мнение. Още се чудя,  тъй като имам доста продукти за лице.

Поръчах и аз шийт маските.  Simple Smile

Околоочния на Dony го имам от последната мисля на Good Box.  жалко,  че почнаха да се дублират продукти в кутиите.
Този околоочен е друг, с масло от шипка. А на вас хареса ли ви този от Гууд бокс?

# 10
  • София
  • Мнения: 5 193
OliaMirchovska, какъв е продуктът на Ayan и какво е другото с D в You are worth it?🤗
Розовото е околоочен крем на Dony, който ми е много любопитен ( кутията не е моя), а Ayan е deep cleanser крем за ръце.
Мерси. Ще я пропусна тази кутия.

# 11
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
По темата с Кибрит The Miracle hair therapy, аз имам коледната.Въпреки че съм с бързоомазняващ се скалп и сухи краища, харесвам маската и шампоана.Балсамът не прави нищо освен да улесни разресването, което се получава дори само с маската.Лично при мен не омазняват допълнително, но мия косата през ден.

# 12
  • Мнения: 45
Аз сега успях да разгледам кутията на Марви в детайли и мнооого ми хареса 😍 всичко ще си ползвам.
Bistra Kostadinova, снощи пробвах демакиажа на Kueshi от Pick N Dazzle и съм много приятно изненадана. Свали ми  с лекота водоустойчива спирала, без да се налага да си сваля половината клепач заедно с нея. 😁 Пробвала ли си нещо от тях или корейските скрабове? Италианската марка, която беше снимала с последната ти кутия също не ми е позната, исках да и хвърля едно око, но намерих само крема за крака. Иии последно - там добавят ли нови продукти?Планирала съм си още 2 кутии напред, да бързам ли да сложа нещо в другите 3 или да изчакам. Благодаря! 😊
Кой точно е продукта, че аз виждам само измивен гел на марката?
Bistra Kostadinova, май първо трябва да си заредила кутиите, после да хвалиш любимците си, че виждаме. Sorry 🙈😹👀

# 13
  • Мнения: 112
Моля,  ако някой има снимки на осмомартенската кутия я на pick n dazzle да качи, защото се чудя дали да я поръчам,но имам много неща и не знам дали ще ми е необходима. Благодаря предварително!

# 14
  • Мнения: 1 322
Моля,  ако някой има снимки на осмомартенската кутия я на pick n dazzle да качи, защото се чудя дали да я поръчам,но имам много неща и не знам дали ще ми е необходима. Благодаря предварително!
Имаше снимки на тази кутия мисля. Върнете се назад в предишната тема.

Общи условия

Активация на акаунт